Domains from all over the world in one place
POLSKI
Menu:
1096 TLDs
from around
the world
Banner mobileBanner pc

Skanowanie stron internetowych - Anti Malware

Web Site Anti-Malware Scan to produkt firmy GeoTrust, jednej z najpopularniejszych marek certyfikatów SSL na świecie. Przy czym, nie potrzebujesz certyfikatu SSL aby tę usługę zakupić. Skaner posiada następujące cechy:

Dla kogo jest przeznaczona usługa Anti Malware Scan?

Każda strona internetowa może być celem ataku. Małe strony internetowe są szczególnie zagrożone, gdyż zazwyczaj ich właściciele dysponują mniejszymi zasobami i wiedzą, aby szybko zareagować na infekcję ich stron. Dlatego też hackerzy często infekują strony o niskim ruchu, aby nie być szybko wykrytym i spowodować więcej szkód w dłuższym okresie czasu.

Szkodliwe oprogramowanie na stronie internetowej może spowodować szkody na komputerze osoby, która daną stronę odwiedza. Może to grozić wyciekiem danych bądź zainfekowaniem komputera. Zagrożenie dotyczy zarówno popularnych instalacji oprogramowania typu Wordpress czy Joomla, jak również oprogramowania projektowanego indywidualnie, jeżeli nie jest odpowiednio zabezpieczone.

Jakie korzyści daje Anti Malware Scan?

Każdy serwis internetowy musi wzbudzać zaufanie, aby osiągnąć sukces. Często powtarzające się zagrożenia typu fałszywe strony, wirusy, kradzieże tożsamości powodują, iż internauci są dużo bardziej ostrożni w zawieraniu transakcji na stronach, które nie podejmują odpowiednich kroków, aby zapobiec nadużyciom i wyciekowi danych. Oto główne korzyści z aktywacji tej usługi dla Twojej domeny:

Jak zamówić usługę Anti Malware?

Usługa została wycofana z oferty przez firmę GeoTrust w lipcu 2018 roku. Niestety nie ma więc już możliwości jej zamówienia.

Przeczytaj nasze odpowiedzi na pytania dotyczące skanera Anti Malware lub skontaktuj się z nami.

Masz problem z infekcjami na stronie internetowej opartej o Wordpress, Joomla lub Drupal? Zobacz naszą usługę Usuwanie wirusów i zabezpieczanie oprogramowania Wordpress, Joomla, Drupal.

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×