Domeny z całego świata w jednym miejscu

Menu:

920 Dostępnych
rozszerzeń domen
z całego świata

Skanowanie stron internetowych - GeoTrust Anti Malware

Już teraz dla każdej domeny utrzymywanej w naszym serwisie możesz aktywować nową usługę dodatkową. GeoTrust Anti Malware codziennie skanuje Twoją stronę w poszukiwaniu złośliwego oprogramowaia. Innowacyjna usługa GeoTrust pozwala zidentyfikować zarówno szeroko znane zagrożenia, jak również nowo powstające.

GeoTrust Web Site Anti-Malware Scan to produkt firmy GeoTrust, jednej z najpopularniejszych marek certyfikatów SSL na świecie. Przy czym, nie potrzebujesz certyfikatu SSL aby tę usługę zakupić. Skaner posiada następujące cechy:

Skaner stron internetowych

Dla kogo jest przeznaczona usługa Anti Malware Scan?

Każda strona internetowa może być celem ataku. Małe strony internetowe są szczególnie zagrożone, gdyż zazwyczaj ich właściciele dysponują mniejszymi zasobami i wiedzą, aby szybko zareagować na infekcję ich stron. Dlatego też hackerzy często infekują strony o niskim ruchu, aby nie być szybko wykrytym i spowodować więcej szkód w dłuższym okresie czasu.

Szkodliwe oprogramowanie na stronie internetowej może spowodować szkody na komputerze osoby, która daną stronę odwiedza. Może to grozić wyciekiem danych bądź zainfekowaniem komputera. Zagrożenie dotyczy zarówno popularnych instalacji oprogramowania typu Wordpress czy Joomla, jak również oprogramowania projektowanego indywidualnie, jeżeli nie jest odpowiednio zabezpieczone.

Jakie korzyści daje Anti Malware Scan?

Każdy serwis internetowy musi wzbudzać zaufanie, aby osiągnąć sukces. Często powtarzające się zagrożenia typu fałszywe strony, wirusy, kradzieże tożsamości powodują, iż internauci są dużo bardziej ostrożni w zawieraniu transakcji na stronach, które nie podejmują odpowiednich kroków, aby zapobiec nadużyciom i wyciekowi danych. Oto główne korzyści z aktywacji tej usługi dla Twojej domeny:

Dlaczego skaner GeoTrust Anti Malware?

Marka GeoTrust jest najczęściej wybierana wśród miliona najczęściej odwiedzanych domen świata. Dzięki skanerowi, możesz utrzymać bezpieczeństwo swojej strony, jak również zapobiec infekcji innych komputerów przez szkodliwe oprogramowanie na niej umieszczone. Bezpieczeństwo strony jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu każdego biznesu internetowego, jako że ponad 80% internautów przyznaje, że bezpieczeństwo ich danych jest dla nich priorytetem. Codzienny skan bezpieczeństwa Twojej strony pozwoli na odnalezienie szkodliwego kodu, a w razie jego znalezienia zostaniesz o tym niezwłocznie powiadomiony. Pozwoli to na szybkie usunięcie problemu aby zapobiec blokadzie strony przez wyszukiwarki internetowe oraz ucieczce odwiedzających.

Porównanie wersji skanera stron internetowych

  Anti-Malware Standard Anti-Malware Premium
Częstotliwość skanowania Codziennie Codziennie
Dostęp do panelu GeoTrust Tak Tak
Głębokość skanowania 5 stron 50 stron
Analiza behawioralna Nie Tak
Skanowanie na żądanie Nie Tak
Pieczęć bezpieczeństwa GeoTrust Nie Tak

Jak zamówić GeoTrust Anti Malware?

Jeśli rejestrujesz nową domenę, usługę w wersji Standard zamówisz w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że zaznaczysz odpowiednią opcję w koszyku, przy wybranej domenie.

Anti Malware

Jeśli chcesz aktywować usługę dla domeny już zarejestrowanej, wybierz odpowiednią opcję w panelu administracyjnym przy danej domenie.

Anti Malware

Dowiedz się więcej o GeoTrust Anti Malware

Przeczytaj nasze odpowiedzi na pytania dotyczące skanera Anti Malware lub skontaktuj się z nami.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×