Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Zacznij swój biznes w Estonii
.com.ee
Banner mobileBanner pc

Domeny .com.ee - podstawowe informacje

 • Ile kosztuje domena estońska .com.ee?

 • Cena rejestracji
  99,00 zł netto / rok
 • Cena przedłużenia
  399,00 zł netto / rok
 • Cena cesji
  199,00 zł netto
  Cesja domeny wymaga dostarczenia odpowiednich formularzy przez obydwie strony transakcji.
  Cesja domeny nie powoduje przedłużenia jej ważności.
 • Cena reaktywacji domeny
  249,00 zł netto
  + cena przedłużenia
  Opłata dodatkowa pobierana w przypadku zlecenia po terminie odnowienia domeny (10 dni przed dniem wygaśnięcia). Reaktywacja na tych warunkach możliwa nie później niż w ciągu 14 dni po tym terminie.
 • Jak przebiega transfer domeny .com.ee?

 • Cena transferu
  49,00 zł netto
  Transfer domeny musi być pisemnie potwierdzony przez abonenta.
  Transfer domeny nie powoduje przedłużenia jej ważności.

Dodatkowe informacje o domenie .com.ee

Domeny .com.ee są dostępne dla osób fizycznych i firm z dowolnego kraju. Nie ma również limitu ilości domen na rejestrującego.

Dla każdej rejestrowanej domeny musi być zapewniony kontakt administracyjny na terytorium Estonii. Zapewniamy takie pośrednictwo w cenie rejestracji domeny .com.ee, dzięki czemu osoba lub podmiot z innych krajów może być legalnie abonentem domeny.

Złożenie zamówienia na rejestrację domeny .com.ee jest równoznaczne z akceptacją zasad rejestracji określonych przez Estonian Internet Foundation.

Istnieje również możliwość rejestracji nazw drugiego poziomu w domenie .ee.

Domena .com.ee - informacja o rejestrze

.com.ee - domena narodowa: Estonia

Dostępna końcówka domeny: .com.ee
Organizacja: National Institute of Chemical Physics and Biophysics
Adres internetowy: http://www.internet.ee/
Publiczny serwer WHOIS: whois.eenet.ee

Gospodarka Estonii

Estonia to kraj rolniczo-przemysłowy, do 1991 roku silnie uzależniony od importu surowców i paliw. Przed uzyskaniem niepodległości zaczęto wprowadzać reformę gospodarczą. Obecnie to rozwijający się dynamicznie kraj, którego gospodarka opiera się głównie na usługach, a przemysł jest wysoko rozwinięty. Rozbudowany jest przede wszystkim przemysł:

 • maszynowy,
 • elektroniczny,
 • drzewny,
 • chemiczny,
 • spożywczy.

Rolnictwo skupia się na uprawie jęczmienia, owsa, pszenicy, wieloletniej trawy, ziemniaków i lnu.

Estonia importuje przede wszystkim ropę naftową, samochody, oleje, aparaty telefoniczne i leki. Główni partnerzy importowi to Polska, Szwecja, Litwa, Chiny, Niemcy, Rosja i Finlandia. Eksport estoński skupia się na prefabrykowanych budynkach, samochodach osobowych, olejach i częściach do komunikacji sieciowej lub bezprzewodowej. Eksport przebiega głównie do Litwy, Niemiec, USA, Rosji, Finlandii, Szwecji i Łotwy.

Stosunki polsko-estońskie

Polska i Estonia już w okresie międzywojennym i powojennym budowały przyjazne stosunki, jednak po wcieleniu do ZSRR Polska miała ograniczone kontakty z Estonią. Odświeżenie stosunków nastąpiło po 1991 roku - obydwa kraje podpisały w Tallinnie traktat o przyjaznej współpracy i bałtyckim dobrosąsiedztwie. Rok później Estonia otworzyła ambasadę w Warszawie, a Polska w Tallinnie.

Polska jest jednym z ważniejszych partnerów gospodarczych Estonii, ponadto nasze kraje łączą podobne stanowiska ws. bezpieczeństwa, polityki, infrastruktury i energii odnawialnej. Na terenie Estonii działa kilka zgrupowań skupionych wokół Polonii, a w kraju żyje kilka tysięcy Polaków.

Coraz więcej polskich przedsiębiorców interesuje się estońskim rynkiem. Wzrasta również ilość inwestycji, zwłaszcza w sektorze IT. Estonia zachęca firmy niskimi kosztami prowadzenia działalności i ograniczoną ilością biurokracji - większość spraw można załatwić online. W 2019 roku zorganizowano konferencję Estonia as a Gateway to Scandinavian market - skierowaną do polskich przedsiębiorców chcących zaistnieć na skandynawskim rynku. Dodatkowo ciągle są organizowane różne wydarzenia i wizytacje, by poszerzyć polsko-estońską współpracę.

Narzędzie do generowania raportu dostępności wybranych domen Wszystkie domeny

Zaufali nam

Paweł Pesz Kierownik działu IT InsERT S.A.

Domeny.tv wybraliśmy ze względu na obsługę DNSSEC oraz wsparcie dla szerokiego wachlarza domen międzynarodowych. Dzięki temu mogliśmy zebrać całe nasze portfolio u jednego rejestratora. Ich panel administracyjny jest wygodny, opcje przedłużania elastyczne, a usługi dodatkowe adekwatne.

Dlaczego warto zarejestrować domenę w Domeny.tv

Największy w Polsce wybór domen z całego świata – w jednym miejscu

Wygodne metody płatności: przelew, PayU, karta płatnicza

Wystawiamy faktury pro forma i VAT

uproszczony proces zamawiania i natychmiastowy dostęp do domeny

Przypominamy o przedłużeniu domeny , aby nikt nie przejął Twojej domeny

Przedłużenie wszystkich domen nawet na rok z góry - na jednej fakturze

Stabilny rejestrator z długą historią na rynku. Brak ukrytych kosztów!

Liczne usługi dodatkowe: ID protect, serwer przekierowań, parking domen

Szukasz innej domeny?

To proste, sprawdź ją w wyszukiwarce domen, bądź zobacz listę wszystkich domen zagranicznych, jakie możesz zarejestrować.

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×