Domeny z całego świata w jednym miejscu

Menu:

933 Dostępnych
rozszerzeń domen
z całego świata

Transfer domen do Domeny.tv

Jeśli posiadasz już wykupioną domenę gdzie indziej, możesz łatwo przenieść jej obsługę do nas. Dzięki temu skonsolidujesz obsługę swoich domen w jednym panelu administracyjnym, co da Ci szybki dostęp do wszystkich wykupionych usług. Transfer domeny jest prostą operacją, w pełni bezpieczną dla Twoich domen - w trakcie transferu domena jest aktywna i zachowuje wszystkie swoje dotychczasowe ustawienia.

Transfer domeny globalnej (com, net, org, biz, info, tv)

Przeniesienie domeny globalnej wymaga jej jednoczesnego odnowienia na dodatkowy rok. Nie tracisz czasu pozostającego do wygaśnięcia domeny u aktualnego rejestratora, jest on uwzględniany i wydłużany o pełne 12 miesięcy. Możesz również zaoszczędzić - transfer i jednoczesne przedłużenie domen com, net, org, biz, info oferujemy w promocyjnych, niższych cenach.

Do transferu wymagany jest kod authinfo (zwany też EPP Code), który należy uzyskać od poprzedniego rejestratora domeny. Kod powinien zostać wydany bez dodatkowych opłat.

Transfer tych domen zainicjujesz w panelu administracyjnym.

Transfer domeny .eu

Podobnie jak w przypadku domen globalnych, przeniesienie domeny .eu wymaga jej jednoczesnego odnowienia na dodatkowy rok. Nie tracisz jednak czasu pozostającego do wygaśnięcia domeny u aktualnego rejestratora, jest on uwzględniany i wydłużany o pełne 12 miesięcy.

Transfer domeny .eu zainicjujesz w panelu administracyjnym.

Transfer innych domen zagranicznych

Procedury transferu innych domen zagranicznych różnią się w zależności od polityki danego rejestru domen. Warunki transferu najpopularniejszych domen zagranicznych poznasz w panelu administracyjnym. W przypadku innych, nietypowych domen skontaktuj się z nami

Formularz szybkiego transferu domen .pl

Jeśli posiadasz już wykupioną domenę z końcówką .pl w innym serwisie, możesz szybko i sprawnie przenieść obsługę domeny do nas. Transfer domeny polskiej jest bezpłatny i zachowuje obecny okres ważności domeny.

Dla domen .pl utrzymywanych u innego rejestratora (z wyjątkiem NASK), w celu ich przeniesienia wymagany jest kod authinfo. Kod ten uzyskasz u obecnego rejestratora domeny. Zwracamy uwagę, iż powinien być on wydany na każde żądanie abonenta i bez opłat.

Transfer domeny .pl do Domeny.tv
Podaj poniżej nazwę i wybierz końcówkę domeny, którą chcesz do nas przetransferować. W kolejnym kroku poznasz możliwości transferu tej domeny oraz będziesz mógł zatwierdzić to zlecenie.

www.
.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×