Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH

Menu:

958 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata

Programy dla resellerów

Jeśli myślisz o możliwości sprzedaży usług internetowych pod własnym szyldem to ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie. Umożliwiamy naszym partnerom dostęp do rejestracji usług po najniższych cenach oraz zapewniamy całe zaplecze i pomoc techniczną przy budowaniu oferty. Samodzielnie szukasz klientów i sprzedajesz im usługi za dowolnie ustalone przez siebie ceny. Nie określamy minimalnych ani maksymalnych cen sprzedaży.

Resellerem może być każdy nasz klient, nie ma potrzeby aktywowania tego statusu. W każdym momencie możesz zarejestrować domenę na dane innej osoby lub firmy, a samemu być płatnikiem za dane zamówienie. Wszelkie komunikaty systemowe (np. powiadomienia o wygasaniu domen, informacje o płatnościach) wysyłamy zawsze tylko do administratora konta, nie zaś do abonenta domeny! Dzięki temu masz pełną kontrolę nad swoimi klientami i usługami.

Główne korzyści z przystąpienia do programu:

Cennik hurtowy domen

Jeśli wszystkimi domenami zarządzasz samodzielnie, niezależnie od tego czy są to wyłącznie Twoje domeny czy również Twoich klientów, możesz zyskać lepsze ceny na operacje na domenach. Wystarczy już 20 dowolnych domen. Sprawdź nasz cennik hurtowy domen.

API Domeny.tv

Nasze główne API oparte jest o protokół wymiany danych SOAP. API pozwala na rejestrację i zarządzanie większością domen oferowanych w naszym serwisie. Są to więc nie tylko domeny .pl, domeny globalne ale również największy wybór domen narodowych spośród rejestratorów w Polsce. API posiada również dodatkowe funkcje, takie jak zarządzanie serwerem przekierowań (edycja rekordów DNS), parkowanie domen czy zakup certyfikatów SSL. Jest regularnie rozwijane o nowe funkcje i prowadzimy dla niego aktywne wsparcie techniczne.

Szczegółowy opis programu SOAP API Domain Reseller

Dokumentacja API programu SOAP API Domain Reseller (PL)

Dokumentacja API programu SOAP API Domain Reseller (EN)

Przykładowa klasa PHP z obsługą komend SOAP API

Dokumentacja modułu dla WHMCS

Oprogramowanie WHMCS

WHMCS to bardzo popularne oprogramowanie na świecie do oferowania i sprzedaży internetowych usług abonamentowych. Umożliwia automatyzację procesów zamówień, zarządzania usługami oraz płatności. Idealnie nadaje się jako platforma do sprzedaży domen pod własną marką, przy użyciu naszego API. Oferujemy darmowy moduł do integracji. Dowiedz się więcej o WHMCS.

Rozpocznij pracę z API

Dodatkowe informacje o API znajdziesz w panelu administracyjnym domen, w zakładce API. Znajdziesz tam również możliwość aktywowania zarówno dostępu testowego, jak i produkcyjnego.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×