Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
1084 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata
Banner mobileBanner pc

Aplikacja mobilna Domeny.tv

Prezentujemy aplikację mobilną Domeny.tv, przygotowaną specjalnie pod urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS.

Można pobrać ją bezpłatnie z serwisu Google Play Pobierz z Google Play oraz z AppStore Pobierz z AppStore

Dzięki niej możesz mieć wszędzie wygodny dostęp do swoich domen. Aplikacja pozwala na wykonywanie różnych operacji na domenach,m.in. zarządzanie nimi oraz odnawianie. Możesz w niej wygodnie sprawdzić dane z bazy WHOIS, zweryfikować dostępność nazw czy zlecić rejestrację dowolnych domen będących w ofercie serwisu Domeny.tv. Jedyne, czego potrzebujesz, to urządzenie przenośne z dostępem do Internetu.

W aplikacji wszystkie operacje wykonasz zaledwie kilkoma kliknięciami. Jest to idealne narzędzie, kiedy na spotkaniu potrzebujesz szybko sprawdzić dostępność nazw lub chcesz od razu zarejestrować domenę. Aplikacja jest bezpłatna, a wszystkie płatne operacje na domenach (rejestracje, przedłużenia, itp.) są opłacane automatycznie z salda użytkownika w Domeny.tv.

Pobierz aplikację Domeny.tv

Jeśli otwierasz tę stronę w urządzeniu mobilnym, przejdź bezpośrednio do Google Play lub App Store. Jeśli chcesz pobrać aplikację na innym urządzeniu, wpisz w wyszukiwarce sklepu frazę „Domeny.tv”.

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×