911
Dostępnych
rozszerzeń domen
z całego świata

Program partnerski

Zapraszamy do uczestnictwa w naszym Programie Partnerskim, w którym możesz zarabiać polecając i reklamując nasze usługi innym. Płacimy 10% od zamówień rejestracji domen dokonanych przez poleconego klienta. Jeśli polecona osoba założy u nas konto w ciągu 30 dni od momentu wejścia na serwis przez ten link będzie zarabiać na Twoje konto dożywotnio! Wszystkie późniejsze zamówienia nowych domen dokonane przez tę osobę będą naliczane na Twoje konto partnerskie. Partnerem może zostać zarówno osoba fizyczna jak i firma. Umożliwiamy skorzystanie z uzbieranych środków już po naliczeniu 20 zł prowizji.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jeśli posiadasz swoją własną stronę WWW możesz w kilka minut uatrakcyjnić ją, wstawiając informacje o domenach internetowych, umieszczając wyszukiwarkę domen. Jednocześnie masz okazję na tym zarobić. My zajmujemy się całą administracyjną i techniczną stroną przedsięwzięcia. Twój zysk zależy jedynie od tego jak bardzo wypromujesz siebie jako naszego Partnera.

Dlaczego można nam zaufać?

Nastawiamy się na długookresową współpracę z naszymi Partnerami. Nie obiecujemy góry złota już w pierwszym okresie współpracy. System prowizyjny jest motywacją dla Partnera do jak najlepszej promocji naszych usług. Korzyści z tej współpracy odnosimy zarówno my, jak i Partner. Dlatego też proponujemy jasne i przejrzyste zasady współpracy i nie mamy żadnego interesu w tym aby działać na niekorzyść naszych Partnerów.

Jak można wypłacić środki zgromadzone w programie?

Wystarczy, iż uzbierasz 20 zł i już możesz gospodarować swoimi środkami. Możesz je przeznaczyć na dokonanie zakupów w naszym serwisie bez żadnych dodatkowych formalności, możesz je również wypłacić na swój rachunek bankowy po przesłaniu nam faktury.

Kto może przystąpić do programu?

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby pełnoletnie, będące obywatelami Polski. Szczególnie zachęcamy do współpracy firmy szukające dodatkowych źródeł przychodów bez konieczności angażowania żadnych środków własnych.

Jak można przystąpić do programu?

Wystarczy założyć konto w naszym serwisie. Po zalogowaniu się do panelu administracyjnego, należy zaakceptować regulamin i zgłosić swoje strony WWW do weryfikacji. Po ich zweryfikowaniu przez administratora można już umieszczać linki i bannery promocyjne.

Jakie formy reklamy można zastosować?

Aktualnie proponujemy następujące formy reklamy. Pierwsza to link tekstowy, który można umieścić w dowolnym miejscu na stronie WWW. Można go zintegrować z opisem oferty domen, zapewniając dyskretne przekierowanie klienta wraz z kodem polecającego partnera. Druga forma to wstawienie wyszukiwarki domen w swoim serwisie, klient po wpisaniu nazwy domeny zostanie przekierowany na nasze strony.

Nowość: Wtyczka do Wordpress

Jeśli posiadasz witrynę opartą na Wordpressie w prosty sposób możesz zacząć współpracę z nami. Wystarczy, że zainstalujesz Widget Wordpress - wyszukiwarka domen i dodasz go do aktualnie używanego motywu.

Wyszukiwarka domen Wordpress Widget

Masz pytania?

Zapoznaj się koniecznie z regulaminem programu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie programu partnerskiego skontaktuj się z nami.