Domeny z całego świata w jednym miejscu

Menu:

920 Dostępnych
rozszerzeń domen
z całego świata

Współpraca - Program partnerski Domeny.tv i MSERWIS.pl

Posiadasz własną stronę WWW, bloga lub fanpage? Możesz wykorzystać je do zarabiania dodatkowych pieniędzy. Specjalnie w tym celu nasz serwis uruchomił program partnerski, w którym możesz zarabiać polecając i reklamując nasze usługi innym.

Płacimy:

Jakie są warunki programu?

  1. W przypadku domen polecona przez Ciebie osoba musi zarejestrować nowe konto w serwisie Domeny.tv w ciągu 30 dni od momentu przekierowania. Następnie będziesz otrzymywać prowizję za każdy zakup domen z konta poleconego przez Ciebie klienta.
  2. W przypadku certyfikatów SSL i hostingu warunkiem otrzymania przez Ciebie prowizji jest zakup tych usług przez osobę poleconą. Wystarczy, że dokona tego w ciągu 30 dni od momentu przekierowania.
  3. Umożliwiamy skorzystanie z uzbieranych środków już po naliczeniu 20 zł prowizji.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jeśli posiadasz swoją własną stronę WWW możesz w kilka minut uatrakcyjnić ją, wstawiając informacje o domenach internetowych oraz innych usługach świadczonych przez firmę MSERWIS (są to certyfikaty SSL i hosting). Jednocześnie masz okazję na tym zarobić.

My zajmujemy się całą administracyjną i techniczną stroną przedsięwzięcia. Twój zysk zależy jedynie od tego jak bardzo wypromujesz siebie jako naszego Partnera.

Dlaczego można nam zaufać?

Nastawiamy się na długookresową współpracę z naszymi Partnerami. Nie obiecujemy góry złota już w pierwszym okresie współpracy. System prowizyjny jest motywacją dla Partnera do jak najlepszej promocji naszych usług.

Korzyści z tej współpracy odnosimy zarówno my, jak i Partner. Dlatego też proponujemy jasne i przejrzyste zasady współpracy, które opłacają się obu stronom partnerstwa.

Jak można wypłacić środki zgromadzone w programie?

Wystarczy, iż uzbierasz 20 zł i już możesz gospodarować swoimi środkami. Możesz je przeznaczyć na dokonanie zakupów w naszym serwisie bez żadnych dodatkowych formalności, możesz je również wypłacić na swój rachunek bankowy po przesłaniu nam faktury.

Kto może przystąpić do programu?

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne i firmy. Szczególnie zapraszamy do współpracy osoby poszukujące dodatkowych źródeł przychodów bez konieczności angażowania żadnych środków własnych.

Jak można przystąpić do programu?

Wystarczy założyć konto w naszym serwisie. Po zalogowaniu się do panelu administracyjnego, należy zaakceptować regulamin i zgłosić swoje strony WWW do weryfikacji. Po ich zweryfikowaniu przez administratora można już umieszczać linki i bannery promocyjne.

Jakie formy reklamy można zastosować?

Aktualnie proponujemy następujące formy reklamy. Pierwsza to link tekstowy, który można umieścić w dowolnym miejscu na stronie WWW, blogu lub w serwisach społecznościowych. Można go zintegrować z opisem oferty domen, zapewniając dyskretne przekierowanie klienta wraz z kodem polecającego partnera.

Druga forma to wstawienie wyszukiwarki domen w swoim serwisie, klient po wpisaniu nazwy domeny zostanie przekierowany na nasze strony.

Trzecia to zastosowanie jednego z wielu przekierowujący na naszą stronę. Reklamy dostępne są w zakładce Kody HTML.

Nowość: Wtyczka do Wordpress

Jeśli posiadasz witrynę opartą na Wordpressie w prosty sposób możesz zacząć współpracę z nami. Wystarczy, że zainstalujesz Widget Wordpress - wyszukiwarka domen i dodasz go do aktualnie używanego motywu.
Wyszukiwarka domen Wordpress Widget

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×