Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
1084 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata
Banner mobileBanner pc

Współpraca - Program partnerski Domeny.tv i MSERWIS.pl

Masz własną stronę WWW, bloga lub fanpage? Korzystasz z naszych usług i chcesz je polecać swoim odbiorcom? Możesz przy okazji na tym zarobić. Specjalnie w tym celu uruchomiliśmy program partnerski, w którym możesz zarabiać, gdy polecona przez Ciebie osoba kupi nasze usługi.

Płacimy:

10%
od rejestracji nazwy domenowej lub pakietu nazwy domenowej wraz z usługą dodatkową (certyfikat SSL, IDProtect itp) dokonanych przez poleconego klienta.
10%
od wartości certyfikatu SSL zamówionego w panelu administracyjnym przez poleconego klienta.
50%
od wartości dowolnego hostingu zakupionego przez poleconego klienta.

Jakie są warunki programu?

  1. W przypadku serwisu Domeny.tv polecona przez Ciebie osoba musi zarejestrować nowe konto w serwisie Domeny.tv w ciągu 30 dni od momentu przekierowania. Następnie będziesz otrzymywać prowizję za każdy zakup usług z konta poleconego przez Ciebie klienta przez okres 2 lat.
  2. W przypadku serwisu MSERWIS.pl warunkiem otrzymania przez Ciebie prowizji jest zakup usługi certyfikatu SSL lub hostingu przez osobę poleconą. Wystarczy, że dokona tego w ciągu 30 dni od momentu przekierowania.
  3. Umożliwiamy skorzystanie z uzbieranych środków już po naliczeniu 20 zł prowizji.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jeśli masz swoją własną stronę WWW możesz w kilka minut uatrakcyjnić ją, wstawiając informacje o domenach internetowych oraz innych usługach świadczonych przez firmę MSERWIS (są to certyfikaty SSL i hosting). Jednocześnie masz okazję na tym zarobić.

My zajmujemy się całą administracyjną i techniczną stroną przedsięwzięcia. Twój zysk zależy jedynie od tego jak bardzo wypromujesz siebie jako naszego Partnera.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nastawiamy się na długookresową współpracę z naszymi Partnerami. Nie obiecujemy góry złota już w pierwszym okresie współpracy. System prowizyjny jest motywacją dla Partnera do jak najlepszej promocji naszych usług.

Korzyści z tej współpracy odnosimy zarówno my, jak i Partner. Dlatego też proponujemy jasne i przejrzyste zasady współpracy, które opłacają się obu stronom partnerstwa.

Jak można wypłacić środki zgromadzone w programie?

Wystarczy, że uzbierasz 20 zł i już możesz gospodarować swoimi środkami. Możesz je przeznaczyć na dokonanie zakupów w naszym serwisie bez żadnych formalności. Możesz także wypłacić je na swój rachunek bankowy po przesłaniu nam faktury.

Kto może przystąpić do programu?

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne i firmy. Szczególnie zapraszamy do współpracy osoby poszukujące dodatkowych źródeł przychodów bez konieczności angażowania środków własnych.

Jak można przystąpić do programu?

Wystarczy założyć konto w naszym serwisie Domeny.tv. Po zalogowaniu się do panelu administracyjnego, należy zaakceptować regulamin i zgłosić swoje strony WWW do weryfikacji. Po ich zweryfikowaniu przez administratora można już umieszczać linki i bannery promocyjne.

Jakie formy reklamy można zastosować?

Aktualnie proponujemy następujące formy reklamy. Pierwsza to link tekstowy, który można umieścić w dowolnym miejscu na stronie WWW, blogu lub w serwisach społecznościowych. Można go zintegrować z opisem oferty domen, zapewniając dyskretne przekierowanie klienta wraz z kodem polecającego partnera.
Druga forma to wstawienie wyszukiwarki domen w swoim serwisie, klient po wpisaniu nazwy domeny zostanie przekierowany na nasze strony.
Trzecia to zastosowanie jednego z wielu bannerów, przekierowującego na naszą stronę. Reklamy tekstowe i graficzne dostępne są w zakładce Kody HTML.

Jeśli Twoja witryna jest oparta na Wordpressie, współpracę z nami możesz zacząć w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że zainstalujesz Widget Wordpress - wyszukiwarka domen i dodasz go do aktualnie używanego motywu.
Wyszukiwarka domen Wordpress Widget

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×