Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
1120 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata
Banner mobileBanner pc

Dlaczego warto utrzymywać domeny w Domeny.tv

Pomagamy polskim firmom w zdobywaniu nowych rynków i rozwoju tam, gdzie są już obecni. Naszą pozycję w ścisłej czołówce polskich rejestratorów domen zbudowaliśmy w oparciu o największy wybór domen w Polsce, niewygórowane ceny i bogaty pakiet usług dodatkowych. Liczymy na długookresową współpracę z każdym klientem, dlatego zapewniamy obsługę wysokiej jakości, zarówno przed, jak i po sprzedaży. Zaufało nam już wiele tysięcy klientów - dołącz do nich!

Wartości, którymi się kierujemy

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Zawsze dotrzymujemy zobowiązań, których się podejmujemy, ponieważ wiemy, że nasza praca ma wpływ na działalność innych ludzi.

ELASTYCZNOŚĆ

ELASTYCZNOŚĆ

Jesteśmy niewielkim ale zgranym zespołem specjalistów, dzięki czemu potrafimy się dostosować do bardzo specyficznych projektów.

OTWARTOŚĆ

OTWARTOŚĆ

Szanujemy przekonania oraz wartości innych. Dzięki temu jesteśmy przygotowani do współpracy z partnerami z każdego zakątka świata.

ROZWÓJ

ROZWÓJ

Świat nie stoi w miejscu, dlatego też stawiamy na samorozwój i doskonalenie się. Zdobytą wiedzą chętnie dzielimy się z innymi.

AKTYWNOŚĆ

AKTYWNOŚĆ

Uprawiamy różne dyscypliny sportowe. Aktywność fizyczna jest naszym sposobem ładowania "baterii" do działania w pracy.

Czym wyróżniamy się od konkurencji?

Obejrzyj wywiad z Michałem Spławskim (CEO Domeny.tv i MSERWIS) i przekonaj się, dlaczego warto posiadać usługi w Domeny.tv. Poznaj nasz slogan, dzięki któremu jesteśmy unikatowi i skutecznie wyróżniamy się na tle wszelkiej konkurencji. Dowiedz się także, jak w Domeny.tv wspieramy klientów w realizacji ich celów biznesowych i jak możemy pomóc Tobie.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi według Macieja Dutko?

Obejrzyj wywiad z Maciejem Dutko (CEO Korekto.pl) i Michałem Spławskim (CEO Domeny.tv i MSERWIS). Maciek to osoba o niespotykanej osobowości, której oczekiwaniom ciężko podołać. Prowadzi firmę edytorską Korekto.pl oraz audytuje oferty sprzedażowe (Allegro, OLX, Otodom itp.) w ramach projektu Audite.pl. Jest wykładowcą na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (w tym ASBiRO). Jest autorem kilkunastu książek, m.in. „Biblii e-biznesu”. Prowadzi liczne szkolenia z niestandardowej obsługi klienta, negocjacji oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży i stronę https://evolu.pl.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi według Szamana Marketingu?

Obejrzyj wywiad z Bartoszem Langą (CEO BalanGO.pl) i Michałem Spławskim (CEO Domeny.tv i MSERWIS). Bartosz, czyli Szaman Marketingu, to osoba która zawodowo zajmuje się marketingiem od kilkunastu lat. Wprowadza produkty i marki na rynek, zajmuje się Growth Hacking Marketingiem, pomaga rozplanować strategie sprzedażowe, organizuje globalne konferencje marketingowe i posiada wiele innych osiągnięć w swoim portfolio. Szaman z Domeny.tv i MSERWIS związany jest od ponad 6 lat. Dowiedz się, jakie jest jego zdanie na nasz temat.

Nie jesteś jeszcze przekonany?

Może chcesz się jeszcze czegoś o nas dowiedzieć?

Napisz lub zadzwoń do nas - chętnie z Tobą porozmawiamy!

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×