Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
1095 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata
Banner mobileBanner pc

Dlaczego warto utrzymywać domeny w Domeny.tv

Pomagamy polskim firmom w zdobywaniu nowych rynków i rozwoju tam, gdzie są już obecni. Naszą pozycję w ścisłej czołówce polskich rejestratorów domen zbudowaliśmy w oparciu o największy wybór domen w Polsce, niewygórowane ceny i bogaty pakiet usług dodatkowych. Liczymy na długookresową współpracę z każdym klientem, dlatego zapewniamy obsługę wysokiej jakości, zarówno przed, jak i po sprzedaży. Zaufało nam już wiele tysięcy klientów - dołącz do nich!

Numer 1 w Polsce pod względem liczby domen dostępnych do rejestracji

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu gwarantujemy Ci wysoką jakość usług oraz szybką i profesjonalną realizację zleceń. Nasza wiedza i doświadczenie to Twoja gwarancja satysfakcji i bezpieczeństwa.

Wartości, którymi się kierujemy

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Zawsze dotrzymujemy zobowiązań, których się podejmujemy, ponieważ wiemy, że nasza praca ma wpływ na działalność innych ludzi.

ELASTYCZNOŚĆ

ELASTYCZNOŚĆ

Jesteśmy niewielkim ale zgranym zespołem specjalistów, dzięki czemu potrafimy się dostosować do bardzo specyficznych projektów.

OTWARTOŚĆ

OTWARTOŚĆ

Szanujemy przekonania oraz wartości innych. Dzięki temu jesteśmy przygotowani do współpracy z partnerami z każdego zakątka świata.

ROZWÓJ

ROZWÓJ

Świat nie stoi w miejscu, dlatego też stawiamy na samorozwój i doskonalenie się. Zdobytą wiedzą chętnie dzielimy się z innymi.

AKTYWNOŚĆ

AKTYWNOŚĆ

Uprawiamy różne dyscypliny sportowe. Aktywność fizyczna jest naszym sposobem ładowania "baterii" do działania w pracy.

Bezpośrednie akredytacje z rejestrami domen

Akredytacja z rejestrem domen to status, który umożliwia nam współpracę z rejestrami domen, czyli organizacjami odpowiedzialnymi za zarządzanie bazami danych nazw domen internetowych w określonych domenach najwyższego poziomu. Dzięki współpracy z rejestrami jesteśmy w stanie zapewnić Ci wyjątkowy poziom oferowanych usług.

Dla Ciebie oznacza to, że wszystkie Twoje transakcje są przetwarzane nie tylko szybciej i efektywniej, ale także w konkurencyjnych cenach. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz, ale także zyskujesz pewność, że Twoje domeny są zarządzane najbezpieczniej i najefektywniej jak to możliwe. Nasze bezpośrednie akredytacje pozwalają nam na większą kontrolę nad procesami rejestracji i zarządzania Twoimi domenami, co przekłada się na zwiększone bezpieczeństwo Twoich danych. Innymi słowy, nie musimy polegać na pośrednikach czy innych dostawcach usług. Jako akredytowany partner, mamy priorytetowy dostęp do pomocy i wsparcia rejestru, a to oznacza, że wszelkie Twoje ewentualne problemy i pytania są rozwiązywane w sposób szybki i skuteczny. Ponadto, jesteśmy w pełni odpowiedzialni za przestrzeganie zasad i regulacji rejestru, co zwiększa poziom Twojego bezpieczeństwa i zaufania.

Wybierając nas, wybierasz partnera, który dba o profesjonalizm, bezpieczeństwo i efektywność w każdym aspekcie zarządzania Twoimi domenami.

Posiadamy bezpośrednie akredytacje z kilkoma rejestrami domen, do których należą:

NASK

NASK

Krajowy rejestr domen najwyższego poziomu .pl, obsługujący wszystkie polskie domeny narodowe. NASK jest także odpowiedzialny za prowadzenie badań i rozwoju w zakresie internetowych technologii sieciowych.

EURid

EURid

Zarządza domenami najwyższego poziomu .eu, .ею (w cyrylicy) oraz .ευ (w grece). Jest to oficjalny rejestr dla nazw domen związanych z Unią Europejską.

SKNIC

SK-NIC

Słowacki rejestr domen odpowiedzialny za domenę .sk. SK-NIC zapewnia rejestrację i zarządzanie słowackimi domenami narodowymi.

EEsti

Eesti Interneti SA (EEsti)

Zarządza estońską domeną narodową .ee, obsługując wszystkie związane z nią rejestracje. Eesti Interneti SA skupia się na bezpiecznym i stabilnym zarządzaniu przestrzenią domenową Estonii.

Nominet

Nominet

Brytyjski rejestr domen, zarządzający głównie domenami .uk, .co.uk, .org.uk i innych powiązanych z Wielką Brytanią. Nominet odgrywa kluczową rolę w brytyjskim ekosystemie internetowym.

ROTLD

ROTLD

Rumuński rejestr domen, zarządzający domeną najwyższego poziomu .ro. ROTLD koncentruje się na utrzymaniu i rozwoju rumuńskiego segmentu Internetu.

Czym wyróżniamy się od konkurencji?

Obejrzyj wywiad z Michałem Spławskim (CEO Domeny.tv i MSERWIS) i przekonaj się, dlaczego warto posiadać usługi w Domeny.tv. Poznaj nasz slogan, dzięki któremu jesteśmy unikatowi i skutecznie wyróżniamy się na tle wszelkiej konkurencji. Dowiedz się także, jak w Domeny.tv wspieramy klientów w realizacji ich celów biznesowych i jak możemy pomóc Tobie.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi według Macieja Dutko?

Obejrzyj wywiad z Maciejem Dutko (CEO Korekto.pl) i Michałem Spławskim (CEO Domeny.tv i MSERWIS). Maciek to osoba o niespotykanej osobowości, której oczekiwaniom ciężko podołać. Prowadzi firmę edytorską Korekto.pl oraz audytuje oferty sprzedażowe (Allegro, OLX, Otodom itp.) w ramach projektu Audite.pl. Jest wykładowcą na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (w tym ASBiRO). Jest autorem kilkunastu książek, m.in. „Biblii e-biznesu”. Prowadzi liczne szkolenia z niestandardowej obsługi klienta, negocjacji oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży i stronę https://evolu.pl.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi według Szamana Marketingu?

Obejrzyj wywiad z Bartoszem Langą (CEO BalanGO.pl) i Michałem Spławskim (CEO Domeny.tv i MSERWIS). Bartosz, czyli Szaman Marketingu, to osoba która zawodowo zajmuje się marketingiem od kilkunastu lat. Wprowadza produkty i marki na rynek, zajmuje się Growth Hacking Marketingiem, pomaga rozplanować strategie sprzedażowe, organizuje globalne konferencje marketingowe i posiada wiele innych osiągnięć w swoim portfolio. Szaman z Domeny.tv i MSERWIS związany jest od ponad 6 lat. Dowiedz się, jakie jest jego zdanie na nasz temat.

Nie jesteś jeszcze przekonany?

Może chcesz się jeszcze czegoś o nas dowiedzieć?

Napisz lub zadzwoń do nas - chętnie z Tobą porozmawiamy!

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×