Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:

Registry Lock

Dodatkowe zabezpieczenie cennych domen

Banner mobileBanner pc

Zabezpiecz szczególnie cenne domeny przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich i przypadkowymi modyfikacjami dzięki usłudze Registry Lock.

Za pomocą Registry Lock zablokujesz możliwość wprowadzania modyfikacji w domenie. Uniemożliwisz m.in. zmianę abonenta, transfer do innego rejestratora, czy też usunięcie domeny. Zabezpieczenie odbywa się na poziomie rejestru, co oznacza, że zapewnia najskuteczniejszą ochronę przed wprowadzeniem niekorzystnych zmian. Usługa jest obecnie dostępna wyłącznie dla domen .pl i .eu.

Domeny .pl 699,00 zł netto Opłata jednorazowa Złóż zamówienie
Domeny .eu 99,00 zł netto Abonament roczny Złóż zamówienie

Dlaczego warto wykupić usługę Registry Lock?

Zabezpiecz się przed tzw. porwaniem domeny

Usługa zabezpiecza Cię przed tzw. porwaniem domeny (ang. domain hijacking), czyli przejęciem kontroli administracyjnej nad domeną. Na przykład przy włamaniu na adres e-mail powiązany z zarządzaniem domenami, osoba trzecia może uzyskać dostęp do panelu administracyjnego i wprowadzić w nim niepożądane modyfikacje. Może to być zmiana delegacji domeny, jej transfer lub usunięcie. Wszystkie te zmiany narażają Cię na straty materialne i wizerunkowe.

Registry Lock dla domen .pl

Usługę .pl Registry Lock opłaca się jednorazowo. W przypadku konieczności wprowadzenia zmian danych w nazwie domeny, zabezpieczenie trzeba dezaktywować i po dokonaniu modyfikacji na nowo wykupić usługę. Aktywacja i dezatywacja odbywa się wyłącznie na wniosek abonenta. NASK dezaktywuje usługę manualnie, tylko w dni robocze. Prosimy o zwrócenie uwagi, że wprowadzenie zmian w konfiguracji domeny może nie odbyć się natychmiastowo.

Registry Lock dla domen .eu

Usługa oferowana jest w abonamencie rocznym. Istnieje możliwość wydania dyspozycji czasowego zniesienia blokady na okres 48 godzin aby wykonać niezbędne modyfikacje. Należy zwrócić uwagę, że włączenie lub wyłączenie DNSSEC nie jest możliwe podczas czasowego zniesienia blokady.

ZAMÓW AKTYWACJĘ REGISTRY LOCK

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×