Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
1084 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata
Banner mobileBanner pc

Rejestracja domen globalnych

Serwis Domeny.tv jest jednym z pierwszych w Polsce rejestratorów domen globalnych. Posiadając wieloletnie doświadczenie i tysiące zarejestrowanych domen jesteśmy specjalistami w tej branży. Rejestrując domenę u nas, otrzymujesz gwarancję, iż współpracujesz z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, dla której jest to podstawowa działalność i z którą możesz związać się na długie lata.

Rejestrujemy domeny globalne: com, net, org, biz, info, jak również kilkaset innych końcówek domenowych jak chociażby de, tv, ca, co.uk, ws, cc, in, cn, it, at.

Tania rejestracja domen globalnych

Oferta dotyczy rejestracji na okres 1 roku, jest dostępna dla każdego i nie jest ograniczona ilościowo. Nie wymagamy przedłużenia ważności domeny!
Rozszerzenie Cena
com 49,90 zł netto
net 59,90 zł netto
org 59,90 zł netto
biz 79,90 zł netto
info 99,00 zł netto
eu 9,90 zł netto
tv 129,00 zł netto

Pakiet usług dodatkowych dla domen globalnych

Do każdej domeny globalnej rejestrowanej przez nasz serwis oferujemy bezpłatnie lub jako opcję pełną funkcjonalność serwera przekierowań. Daje Ci to ogromne możliwości wykorzystania domeny.

Administracja domeną

Wszystkie domeny zarejestrowane w naszym serwisie są domenami samoobsługowymi. Oznacza to, że po aktywacji domeny otrzymujesz dostęp do panelu administracyjnego, gdzie przez cały wykupiony okres ważności domeny możesz zmieniać jej parametry - dane kontaktowe, delegację, przekierowania, itp. - tak często jak tylko chcesz i bez żadnych dopłat!

Wyszukiwarka domen

Teraz zapraszamy do znalezienia tej jedynej, wymarzonej, upragnionej, ... domeny :)

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×