Domeny z całego świata w jednym miejscu

Menu:

933 Dostępnych
rozszerzeń domen
z całego świata

Administracja domenami

Jak mogę administrować domeną?

Dla wszystkich rejestrowanych u nas domen oferujemy dostęp do panelu administracyjnego. Do korzystania ze zintegrowanego panelu administracyjnego wystarczy jeden login i hasło. Z poziomu jednego systemu będziesz w stanie administrować wszystkimi domenami zarejestrowanymi w naszym serwisie. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.

Zapomniałem hasła do panelu administracyjnego. Co robić?

Możesz wygenerować nowe hasło korzystając z narzędzia dostępnego pod tym adresem. Nowe hasło może zostać wysłane tylko na adres e-mail zarejestrowany wcześniej w naszej bazie. W przypadku jednoczesnego zapomnienia hasła i zmiany adresu e-mail odtworzenie hasła odbywa się drogą weryfikacji dokumentów rejestrującego.

Co można zrobić z poziomu panelu administracyjnego?

Panel umożliwia samodzielne zarządzanie domenami oraz usługami z nimi związanymi. Opis funkcjonalności panelu administracyjnego możesz zobaczyć na tej stronie.

Czy mogę podać dowolne adresy DNS dla domeny?

Istnieją pewne ograniczenia dla adresów DNS, których chcesz użyć w konfiguracji swoich domen. Serwer DNS musi być zarejestrowany w bazie InterNic lub NASK. Dlatego domena nie może być obsługiwana przez serwe DNS, który nie został dodany do tej bazy przez właściciela danej domeny. Tutaj można sprawdzić czy serwer DNS znajduje się w bazie InterNic. W każdym pakiecie i dla każdej domeny możemy zarejestrować nameserver w Twojej kupowanej domenie - bezpłatnie.

Zapoznaj się też koniecznie z naszymi poradnikami.

(C) 2002-2019 Domeny.tv. Kopiowanie FAQ zarówno w częściach jak i w całości bez zgody autorów zabronione.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×