Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH

Menu:

967 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata

Administracja domenami

Jak mogę administrować domeną?

Dla wszystkich rejestrowanych u nas domen oferujemy dostęp do panelu administracyjnego. Do korzystania ze zintegrowanego panelu administracyjnego wystarczy jeden login i hasło. Z poziomu jednego systemu będziesz w stanie administrować wszystkimi domenami zarejestrowanymi w naszym serwisie. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.

Zapomniałem hasła do panelu administracyjnego. Co robić?

Możesz wygenerować nowe hasło korzystając z narzędzia dostępnego pod tym adresem. Nowe hasło może zostać wysłane tylko na adres e-mail zarejestrowany wcześniej w naszej bazie. W przypadku jednoczesnego zapomnienia hasła i zmiany adresu e-mail odtworzenie hasła odbywa się drogą weryfikacji dokumentów rejestrującego.

Co można zrobić z poziomu panelu administracyjnego?

Panel umożliwia samodzielne zarządzanie domenami oraz usługami z nimi związanymi. Opis funkcjonalności panelu administracyjnego możesz zobaczyć na tej stronie.

Czy mogę podać dowolne adresy DNS dla domeny?

Możesz podać serwery DNS swojego aktualnego operatora lub zostawić wybór domyślny. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, pozostaw domyślne serwery Domeny.tv. Jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem i sam konfigurujesz swoje serwery DNS, weź pod uwagę, iż istnieją pewne ograniczenia dla adresów DNS, których chcesz użyć w konfiguracji swoich domen. Serwer DNS musi być zarejestrowany w bazie InterNic (domeny globalne) lub NASK (domeny polskie). Dlatego domena nie może być obsługiwana przez serwer DNS, który nie został dodany do tej bazy przez właściciela danej domeny. Tutaj można sprawdzić czy serwer DNS znajduje się w bazie InterNic. Możemy Ci pomóc w rejestracji własnego serwera DNS w odpowiednim rejestrze.

Zapoznaj się też koniecznie z naszymi poradnikami.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×