Domeny z całego świata w jednym miejscu

Aplikacja - Specjalista ds. obsługi klienta

Zakres zadań

W dziale obsługi będziesz pierwszym punktem kontaktu dla naszych klientów w ramach serwisów Domeny.tv, MSERWIS, Certyfikaty24 oraz Responer. Do Twoich zajęć będzie odbieranie telefonów, obsługa maila firmowego, a także realizacja zamówień. Przykładowo zarejestrujesz dla klienta domenę w Irlandii i uruchomisz mu serwer wirtualny, aby mógł na nim umieścić swoją stronę. Doradzisz mu zakup certyfikatu SSL, aby jego strona internetowa była w pełni bezpieczna. Nasz dział techniczny pomoże Ci we wszelkich bardziej złożonych kwestiach.

Będziesz odpowiedzialny za to, aby klienci szybko i profesjonalnie uzyskali odpowiedzi na wszelkie ich pytania. Pomożesz również w tworzeniu firmowych baz wiedzy, tak aby klienci znajdowali sami cenne porady i wskazówki. Jeśli masz zacięcie techniczne, nauczysz się wielu rzeczy związanych z administracją stronami WWW i serwerami.

Na podstawie Twoich kontaktów z klientami będziesz zaangażowany w rozbudowę naszej oferty i naszych stron internetowych. Nauczysz się też wielu rzeczy związanych z redagowaniem ofert internetowych i prowadzeniem rozmów sprzedażowych z zainteresowanymi klientami.

Nasze oczekiwania i informacje

Możesz być studentem zaocznym lub absolwentem dowolnego kierunku. Oczekujemy, że doskonale radzisz sobie z obsługą komputera oraz potrafisz szybko znaleźć w Internecie informacje na każdy temat. Łatwo kojarzysz fakty i będziesz w stanie szybko przyswoić sobie wiele pojęć związanych z domenami, hostingiem, certyfikatami SSL czy też tworzeniem stron internetowych (z naszej firmowej bazy wiedzy). Jako, że obsługujemy coraz więcej klientów zagranicznych, przyda się znajomość języka angielskiego i będzie to dodatkowym atutem.

Oferowane stanowisko to praca stacjonarna, na pełen etat, w naszym biurze w centrum Wrocławia (200 metrów od wrocławskiego Rynku).

Na ogólnej stronie z ofertami pracy znajdziesz wiele ciekawych informacji o naszej firmie i procesie rekrutacji.

Proces rekrutacji na to stanowisko składa się u nas z następujących etapów:

Przygotuj swoje CV w formacie PDF oraz rozpocznij aplikację.

Upewnij się, że masz 20-60 minut czasu! Nie będziesz mieć możliwości powrotu do poprzedniego pytania.

Krok:
1/7
2/7
3/7
4/7
5/7
6/7
7/7
Pozostało: {{mminutes}}:{{sseconds}}

1. Czy kupując domenę dostanę w pakiecie konto e-mail?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q1.length}} znaków

2. Znalazłem ten sam produkt u konkurencji o 20 złotych taniej. Dlaczego mam kupić u Was?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q2.length}} znaków

3. Jestem początkujący w temacie domen. Czy powinienem zarejestrować domenę .com czy lepiej .pl?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q3.length}} znaków

4. Chciałbym uruchomić nową stronę internetową, ale nie znam się na programowaniu. Co możecie mi zaproponować?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q4.length}} znaków

5. Co muszę zrobić, aby móc zarejestrować domenę na Ukrainie?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q5.length}} znaków

6. I want to order a .fr domain name from you. How can I make payment from France?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q6.length}} znaków

To już wszystko, dziękujemy!

Dziękujemy, Twoja aplikacja została zapisana

Niestety czas na udzielenie odpowiedzi się skończył :(
W przypadku problemów technicznych, prosimy skontaktuj się z nami.

Twoja aplikacja została pomyślnie zapisana.
Skontaktujemy się z Tobą w najbliższym możliwym terminie.

Nie to stanowisko? Zobacz nasze inne propozycje