Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH

Aplikacja - Specjalista ds. obsługi klienta

Zakres zadań

W dziale obsługi będziesz pierwszym punktem kontaktu dla naszych klientów w ramach serwisów Domeny.tv, MSERWIS, Certyfikaty24 oraz Responer. Będziesz odpowiedzialny za to, aby klienci szybko i profesjonalnie uzyskali odpowiedzi na wszelkie ich pytania. Pomożesz również w tworzeniu firmowych baz wiedzy, tak aby klienci znajdowali sami cenne porady i wskazówki. Jeśli masz zacięcie techniczne, nauczysz się wielu rzeczy związanych z administracją stronami WWW i serwerami.

Szczegółowy zakres zadań:

Na podstawie Twoich kontaktów z klientami będziesz zaangażowany w rozbudowę naszej oferty i naszych stron internetowych. Nauczysz się też wielu rzeczy związanych z redagowaniem ofert internetowych i prowadzeniem rozmów sprzedażowych z zainteresowanymi klientami.

Nasze oczekiwania i informacje

Szukamy osób, które:

Oferowane stanowisko to praca stacjonarna w naszym biurze w centrum Wrocławia, przy ulicy Stacyjnej.

Na ogólnej stronie z ofertami pracy znajdziesz wiele ciekawych informacji o naszej firmie i procesie rekrutacji.

Proces rekrutacji na to stanowisko składa się u nas z następujących etapów:

Upewnij się, że masz 20-60 minut czasu! Nie będziesz mieć możliwości powrotu do poprzedniego pytania.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego jest DOMENY.TV MSERWIS Sp. z o.o. Czytaj więcej...

Kto jest administratorem moich danych osobowych?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DOMENY.TV MSERWIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą przy ulicy Stacyjnej 1/63, 53-613 Wrocław, wpisana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0001090436, NIP 8971849179, REGON 368943222 (dalej: Administrator). Kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: iod@mserwis.pl.

W jakim celu i zakresie oraz na jakiej postawie prawnej są przetwarzane moje dane?

Jeśli otrzymaliśmy Pani/Pana dane osobowe, to znaczy że wyraziła Pani/Pan chęć wzięcia udziału w prowadzonej przez nas rekrutacji. W ramach tego procesu kontaktujemy się z wybranymi kandydatami oraz możemy odbywać z nimi spotkania, aby ostatecznie dokonać wyboru naszego nowego pracownika.

Otrzyma także Pani/Pan zapytanie o wyrażenie zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – pozwoli nam to brać Pani/Pana kandydaturę pod uwagę przy poszukiwaniu personelu w przyszłości, na wypadek gdyby obecny proces rekrutacyjny przebiegł pomyślnie dla innego kandydata. Zgoda ta jest dobrowolna – jeśli jej nie wyrazisz, nie pozbawi Pani/Pana to udziału w obecnym procesie rekrutacyjnym.

Przetwarzamy Pani/Pana dane jako potencjalny pracodawca, na którym ciążą obowiązki prawne, m.in. wynikające z kodeksu pracy oraz przepisów mających na celu stosowanie praktyk równego traktowania w zatrudnieniu (art. 6 ust. 1 lit. c) RODO). Jeśli podstawą naszej współpracy będzie inna umowa, niż umowa o pracę – Pani/Pana dane przetwarzamy w ramach działań mających na celu zawarcie tej umowy (art. 6 ust. 1 lit. b) RODO). Jeśli wyrazi Pani/Pan zgodę na przyszłe rekrutacje – to ona jest dla nas podstawą do zachowania Pani/Pana danych osobowych na poczet przyszłych projektów rekrutacyjnych (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z nami. Możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).

Jak długo przechowywane są moje dane?

Co do zasady przechowujemy Pani/Pana dane przez okres trwania postępowania rekrutacyjnego oraz 3 miesięcy od przesłania zgłoszenia/aplikacji. W przypadku wyrażenia nam zgody na udział w przyszłych prowadzonych przez nas rekrutacjach, usuniemy je po upływie 24 miesięcy od ich pozyskania.

Czy moje dane są przekazywane poza DOMENY.TV MSERWIS sp. z o.o.?

Korzystamy z usług dostawców zewnętrznych, którzy zaopatrują nas w różnego rodzaju usługi. Realizacja części z nich, np. wsparcie informatyczne wymaga dostępu do danych osobowych, które posiadamy.

Jakie przysługują mi prawa związane z podaniem przeze mnie danych?

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, w tym prawo do uzyskania kopii tych danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia ich do innego administratora (chyba że podstawą ich przetwarzania są przepisy prawa).

Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, którym w Polsce jest Urząd Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Czy muszę podać moje dane osobowe?

W zakresie danych osobowych wskazanych w art. 22[1] Kodeksu pracy, podanie danych osobowych jest wymogiem przepisów prawa. W pozostałym zakresie podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Niepodanie danych uniemożliwi przeprowadzenie procesu rekrutacji.

Krok: {{step}}/7
1/7
2/7
3/7
4/7
5/7
6/7
7/7
Pozostało: {{mminutes}}:{{sseconds}}

1. Czy miałeś/miałaś styczność z tematyką domen internetowych i hostingu?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q1.length}} znaków

2. Odpowiedz na następujące zapytanie klienta:

Znalazłem taką samą domenę u konkurencji o 20 złotych taniej. Dlaczego mam kupić u Was?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q2.length}} znaków

3. Odpowiedz na następujące zapytanie klienta:

Jestem początkujący w temacie domen. Czy powinienem zarejestrować domenę .com czy lepiej .pl?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q3.length}} znaków

4. Odpowiedz na następujące zapytanie klienta:

Co muszę zrobić, aby móc zarejestrować domenę na Ukrainie?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q4.length}} znaków

5. How would you rate your English language skills? Where and how did you study English?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q5.length}} znaków

6. Do you agree with saying that the customer is always right?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q6.length}} znaków

To już wszystko, dziękujemy!

Dziękujemy, Twoja aplikacja została zapisana

Niestety czas na udzielenie odpowiedzi się skończył :(
W przypadku problemów technicznych, prosimy skontaktuj się z nami.

Twoja aplikacja została pomyślnie zapisana.
Skontaktujemy się z Tobą w najbliższym możliwym terminie.

Nie to stanowisko? Zobacz nasze inne propozycje