Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH

Aplikacja - Specjalista ds. obsługi klienta

Zakres zadań

W dziale obsługi będziesz pierwszym punktem kontaktu dla naszych klientów w ramach serwisów Domeny.tv, MSERWIS, Certyfikaty24 oraz Responer. Będziesz odpowiedzialny za to, aby klienci szybko i profesjonalnie uzyskali odpowiedzi na wszelkie ich pytania. Pomożesz również w tworzeniu firmowych baz wiedzy, tak aby klienci znajdowali sami cenne porady i wskazówki. Jeśli masz zacięcie techniczne, nauczysz się wielu rzeczy związanych z administracją stronami WWW i serwerami.

Szczegółowy zakres zadań:

Na podstawie Twoich kontaktów z klientami będziesz zaangażowany w rozbudowę naszej oferty i naszych stron internetowych. Nauczysz się też wielu rzeczy związanych z redagowaniem ofert internetowych i prowadzeniem rozmów sprzedażowych z zainteresowanymi klientami.

Nasze oczekiwania i informacje

Szukamy osób, które:

Oferowane stanowisko to praca stacjonarna w naszym biurze w centrum Wrocławia, przy ulicy Stacyjnej.

Na ogólnej stronie z ofertami pracy znajdziesz wiele ciekawych informacji o naszej firmie i procesie rekrutacji.

Proces rekrutacji na to stanowisko składa się u nas z następujących etapów:

Upewnij się, że masz 20-60 minut czasu! Nie będziesz mieć możliwości powrotu do poprzedniego pytania.

Krok: {{step}}/7
1/7
2/7
3/7
4/7
5/7
6/7
7/7
Pozostało: {{mminutes}}:{{sseconds}}

1. Czy miałeś/miałaś styczność z tematyką domen internetowych i hostingu?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q1.length}} znaków

2. Odpowiedz na następujące zapytanie klienta:

Znalazłem taką samą domenę u konkurencji o 20 złotych taniej. Dlaczego mam kupić u Was?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q2.length}} znaków

3. Odpowiedz na następujące zapytanie klienta:

Jestem początkujący w temacie domen. Czy powinienem zarejestrować domenę .com czy lepiej .pl?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q3.length}} znaków

4. Odpowiedz na następujące zapytanie klienta:

Co muszę zrobić, aby móc zarejestrować domenę na Ukrainie?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q4.length}} znaków

5. How would you rate your English language skills? Where and how did you study English?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q5.length}} znaków

6. Do you agree with saying that the customer is always right?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q6.length}} znaków

To już wszystko, dziękujemy!

Dziękujemy, Twoja aplikacja została zapisana

Niestety czas na udzielenie odpowiedzi się skończył :(
W przypadku problemów technicznych, prosimy skontaktuj się z nami.

Twoja aplikacja została pomyślnie zapisana.
Skontaktujemy się z Tobą w najbliższym możliwym terminie.

Nie to stanowisko? Zobacz nasze inne propozycje