Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
1084 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata
Banner mobileBanner pc

Alternatywne logowanie

Dla Twojej wygody wprowadziliśmy możliwość logowania do Domeny.tv przy użyciu konta Facebook. Dzięki temu nie musisz wprowadzać przy każdym logowaniu hasła do swojego konta Domeny.tv, wystarczy że jesteś zalogowany na Facebooku.

Ze względów bezpieczeństwa alternatywne opcje logowania można włączyć tylko dla kont, dla których zdefiniowane jest hasło. Nie ma możliwości rejestracji konta bez podania hasła. Po zakończeniu rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto, wejdź do panelu administracyjnego -> Alternatywne uwierzytelnienie i powiąż swoje konto Domeny.tv ze swoim kontem Facebook,dzięki czemu nie będziesz musiał podawać swojego hasła do konta przy logowaniu się do Domeny.tv.

Aby powiązać swoje konto Domeny.tv z jedną z alternatywnych opcji logowania prosimy wybrać w panelu opcję alternatywne logowanie z menu, a następnie kliknąć przycisk powiązania przy interesującej nas opcji.

Alternatywne logowanie

Ukaże się okienko z wyświetlonymi informacjami o aplikacji:

Facebook

Następnie należy zaakceptować dostęp do danych dla aplikacji. Od tej pory możesz korzystać z wygodnego i bezpiecznego logowania bez użycia hasła.

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×