913
Dostępnych
rozszerzeń domen
z całego świata

Alternatywne logowanie

Dla Twojej wygody wprowadziliśmy możliwość logowania do Domeny.tv przy użyciu Twojego konta Facebook lub Google+. Dzięki temu nie musisz wprowadzać przy każdym logowaniu hasła do swojego konta Domeny.tv, wystarczy że jesteś zalogowany w jednej z usług - Facebook lub Google+.

Ze względów bezpieczeństwa alternatywne opcje logowania można włączyć tylko dla kont, dla których zdefiniowane jest hasło. Nie ma możliwości rejestracji konta bez podania hasła. Po zakończeniu rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto, wejdź do panelu administracyjnego -> Alternatywne uwierzytelnienie i powiąż swoje konto Domeny.tv ze swoim kontem Facebook lub Google, dzięki czemu nie będziesz musiał podawać swojego hasła do konta przy logowaniu się do Domeny.tv.

Aby powiązać swoje konto Domeny.tv z jedną z alternatywnych opcji logowania prosimy wybrać w panelu opcję alternatywne logowanie z menu, a następnie kliknąć przycisk powiązania przy interesującej nas opcji.

Alternatywne logowanie

Ukaże się okienko z wyświetlonymi informacjami o aplikacji:

Google+

Facebook

Następnie należy zaakceptować dostęp do danych dla aplikacji. Od tej pory możesz korzystać z wygodnego i bezpiecznego logowania bez użycia hasła.

Jeśli potrzebujesz dodatkowego zabezpieczenia swojego konta domenowego, włącz dwuskładnikowe uwierzytelnianie. Dzięki temu Twoje konto zostanie dodatkowo zapezpieczone przed nieautoryzowanym dostępem.