Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH

Menu:

1153 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata

Komunikaty od Domeny.tv

4 sierpnia 2022 - nadchodząca liberalizacja rejestracji domen com.tr

Już 29 września 2022 roku nastąpi istotna zmiana w zakresie zasad rejestracji domen w Turcji. Najbardziej popularne domeny com.tr zostaną otwarte dla wszystkich chętnych, a obecne restrykcje zostaną zniesione. Już teraz przyjmujemy zamówienia, które zostaną zrealizowane od razu po zniesieniu wymogów.

11 lipca 2022 - planowana zmiana cen domen globalnych

W 2022 roku rejestr Verisign, operator domeny .com po raz kolejny zwiększa cenę hurtową domeny .com. Podwyżka dokonywana jest na podstawie umowy z ICANN, na podstawie której Verisign może dokonać podwyżki raz w roku w latach 2020-2023. Następnie po dwóch latach przerwy, kolejny cykl hurtowych podwyżek nastąpi w latach 2026-2029.

Na podwyżkę ceny przez Verisign nakłada się stale rosnący kurs dolara, w którym rozliczane są przez nas koszty zakupu domen globalnych. W ciągu ostatnich 12 miesięcy kurs USD/PLN urósł o ok. 25%.

Poniżej prezentujemy nowe ceny obowiązujące od 1 sierpnia 2022 roku dla następujących domen:

Zachęcamy do odnowienia posiadanych domen w tych końcówkach na najdłuższy możliwy okres (do 10 lat) w okresie obowiązywania dotychczasowych cen.

29 czerwca 2022 - przerwa serwisowa w rejestrze domen .pl

Zgodnie z komunikatem rejestru domen .pl NASK, w oknie serwisowym w środę, 29 czerwca 2022 r. w godz. 4:00 - 7:00, zaplanowane są prace konserwacyjne. Usługi systemu Registry i WHOIS będą niedostępne w tym czasie. Oznacza to, że nie będą w tym czasie realizowane zlecenia na domenach .pl (wyszukiwania, rejestracje, modyfikacje, odnowienia), jednakże wszystkie uruchomione usługi będą działać bez przestojów.

7 czerwca 2022 - niższa cena domen .hiphop.

W związku z przejęciem praw do rejestracji przez organizację Dot Hip Hop LLC, rejestracje i odnowienia domen .hiphop są dostępne w nowej, niższej cenie. Zapraszamy.

1 czerwca 2022 - rozdzielenie domen .ngo i .ong.

Rejestracje domen .ngo oraz domeny .ong nie są dłużej połączone. Na kontach naszych klientów znalazły się dwie oddzielne domeny, z których można odnowić wyłącznie jedną wybraną lub obydwie. Jednocześnie obniżeniu ulega cena rejestracji i odnowienia. Wcześniej rejestracja w jednym z tych rozszerzeń automatycznie blokowała daną nazwę w drugim rozszerzeniu.

25 marca 2022 - zmiany cen od 1 kwietnia

Informujemy, iż w związku ze wzrostem kursu dolara amerykańskiego oraz zmianami cen przez rejestry domen od 1 kwietnia 2022 roku obowiązywać będą nowe ceny detaliczne dla następujących domen:

Zmiany cen będą dotyczyć również innych, mniej popularnych tzw. "nowych domen", a szczegóły znajdują się w cenniku.

24 marca 2022 - domeny .au

Rusza możliwość rejestracji domen bezpośrednio w rozszerzeniu .au! Do tej pory w Australii używane były powszechnie domeny trzeciego rzędu, np. com.au. Obowiązują restrykcje i ograniczenia, zobacz domeny .au.

7 marca 2022 - ograniczenia dla domen rosyjskich

Z dniem dzisiejszym blokujemy możliwość rejestracji nowych nazw oraz transferów domen .ru, .su .com.ru, .рф, .рус, .moscow oraz .москва. Odnowienia dotychczas zarejestrowanych domen będą nadal realizowane. Szczegóły publikujemy na naszym blogu domenowym.

3 marca 2022 - zmiana cen

W związku z dużym wzrostem kursu USD oraz wzrostem kosztów transakcyjnych jesteśmy zmuszeni do zmian wybranych cen domen z dniem dzisiejszym. Zmiany dotyczą domen .travel oraz .vet. Niestabilna sytuacja na rynku walutowym sprawia, że dalsze zmiany cen są bardzo prawdopodobne.

1 marca 2022 - domeny .tz

Uruchamiana jest możliwość rejestracji domen w Tanzanii bezpośrednio w rozszerzeniu domeny .tz. Obowiązują restrykcje.

1 marca 2022 - zmiana cen i polityki domen .in

W związku ze zmianą cen w rejestrach zmieniamy ceny domen .in. Ponadto zgodnie z nową polityką rejestru w Indiach wprowadzane jest ograniczenie rejestracji wyłącznie dwóch nazw domen .in dla danego abonenta (osoby fizycznej lub firmy).

18 stycznia 2022 - zmiana cen

W związku ze zmianą cen w rejestrach zmieniamy ceny domen .ps, .wien oraz .name.

W związku ze zmianą cen w rejestrach zmieniamy ceny domen .ch oraz .li wyłącznie dla cenników hurtowych złotych i platynowych. Ceny detaliczne pozostają bez zmian.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×