Domeny z całego świata w jednym miejscu

Menu:

930 Dostępnych
rozszerzeń domen
z całego świata

Płatności za zamawiane usługi

Akceptowane formy płatności:

Informacja dla wpłacających przelewem. Rejestracja będzie dokonana po wpływie środków na wskazane przez nas konto, który to moment jest zazwyczaj różny od momentu daty wpłaty. Zalecamy dokonanie przelewu w dowolnym banku, wówczas pieniądze docierają następnego dnia roboczego po dacie złożenia zlecenia. Wpłaty można również dokonać na poczcie, w takim przypadku jednak może upłynąć kilka dni zanim należność dotrze na konto.

Wpłata na konto bankowe

MSERWIS Sp. z o.o. sp. k.
ul. Kazimierza Wielkiego 27
50-077 Wrocław

72 1140 2004 0000 3002 7729 5877
mBank S.A.

W polu tytułem przelewu prosimy wpisać wyłącznie numer zamówienia. Wpisanie wyłącznie "opłata za domenę" lub "abonament za hosting" nie wystarczy do jednoznacznego zidentyfikowania wpłaty! Można opłacać kilka zamówień w ramach jednego przelewu, wystarczy wówczas zsumować kwoty.

Jeśli chcesz dokonać wpłaty w EUR lub USD, tutaj znajdziesz potrzebne informacje.

W przypadku dokonywania przedpłaty na poczet przyszłych usług, prosimy o wpisanie w tytule wpłaty zasilenie konta nazwakonta, gdzie zamiast nazwakonta proszę wpisać swoją nazwę użytkownika. Wpłacone środki zostaną dodane do aktualnego salda automatycznie po zaksięgowaniu przelewu.

Wpłata karta płatniczą oraz przelew online poprzez PayU

W pole powyżej prosimy wpisać numer zamówienia, numer faktury lub nazwę domeny, za które jest dokonywana płatność, bez polskich znaków. Błędne wypełnienie tego pola może opóźnić lub uniemożliwić realizację zamówienia.
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×