Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
1085 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata
Banner mobileBanner pc

Płatności za zamawiane usługi

W chwili obecnej oferujemy Państwu dwie formy płatności:

Przelew bankowy

Najpopularniejsza metoda dokonania płatności to wpłata bezpośrednio na nasze konto.

DOMENY.TV MSERWIS Sp. z o.o.
ul. Stacyjna 1/63
53-613 Wrocław

72 1140 2004 0000 3002 7729 5877
mBank S.A.

W tytule przelewu prosimy wpisać wyłącznie numer zamówienia lub numer proformy bez żadnych dodatkowych informacji. Wpisanie fraz "opłata za domenę" lub "abonament za hosting" nie wystarczy do jednoznacznego zidentyfikowania wpłaty! Prosimy o opłacanie jednego zamówienia w jednym przelewie.

Jeśli chcesz dokonać wpłaty w EUR lub USD, tutaj znajdziesz potrzebne informacje.

W przypadku dokonywania przedpłaty na poczet przyszłych usług, prosimy o wpisanie w tytule wpłaty zasilenie konta nazwakonta, gdzie zamiast nazwakonta proszę wpisać swoją nazwę użytkownika. Wpłacone środki zostaną dodane do aktualnego salda automatycznie po zaksięgowaniu przelewu.

Poprawnie zatytułowane wpłaty są księgowane automatycznie kilka razy w ciągu doby. Zalecamy dokonanie przelewu internetowego, wówczas pieniądze docierają do nas najpóźniej następnego dnia roboczego po dacie złożenia zlecenia.


PayU - Płatności kartą płatniczą lub przelewem on-line

Serwis PayU umożliwia wpłatę kartą płatniczą lub przelewami on-line - szybka i wygodna metoda płatności.

Za pomocą poniższego formularza możesz dokonać wpłaty za zamówienie. Jeśli chcesz zasilić konto na poczet przyszłych usług zrób to po zalogowaniu w panelu administracyjnym. W poniższe pole proszę wpisać wyłącznie numer zamówienia, numer faktury lub nazwę domeny. Domeny można opłacać najwcześniej na 30 dni przed ich wygaśnięciem. Jeśli chcesz przedłużyć domenę wcześniej wygeneruj zamówienie w panelu administracyjnym.

Wpłata karta płatniczą oraz przelew online poprzez PayU

W pole powyżej prosimy wpisać numer zamówienia, numer faktury lub nazwę domeny, za które jest dokonywana płatność, bez polskich znaków. Błędne wypełnienie tego pola może opóźnić lub uniemożliwić realizację zamówienia.
Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×