Domeny z całego świata w jednym miejscu

Menu:

931 Dostępnych
rozszerzeń domen
z całego świata

Płatności za zamawiane usługi

W chwili obecnej oferujemy Państwu dwie formy płatności:

Przelew bankowy

Najpopularniejsza i wygodna metoda dokonania płatności, wpłata bezpośrednio na nasze konto.

MSERWIS Sp. z o.o. sp. k.
ul. Kazimierza Wielkiego 27
50-077 Wrocław

72 1140 2004 0000 3002 7729 5877
mBank S.A.

W polu tytułem przelewu prosimy wpisać wyłącznie numer zamówienia. Wpisanie fraz "opłata za domenę" lub "abonament za hosting" nie wystarczy do jednoznacznego zidentyfikowania wpłaty! Można opłacać kilka zamówień w ramach jednego przelewu, wystarczy wówczas zsumować kwoty i wpisać numery zamówień po przecinku, jednak może to nieznacznie wydłużyć ich czas realizacji.

Jeśli chcesz dokonać wpłaty w EUR lub USD, tutaj znajdziesz potrzebne informacje.

W przypadku dokonywania przedpłaty na poczet przyszłych usług, prosimy o wpisanie w tytule wpłaty zasilenie konta nazwakonta, gdzie zamiast nazwakonta proszę wpisać swoją nazwę użytkownika. Wpłacone środki zostaną dodane do aktualnego salda automatycznie po zaksięgowaniu przelewu.

Rejestracja będzie dokonana po wpływie środków na wskazane przez nas konto, który to moment jest zazwyczaj różny od momentu daty wpłaty. Zalecamy dokonanie przelewu w dowolnym banku, wówczas pieniądze docierają następnego dnia roboczego po dacie złożenia zlecenia. Wpłaty można również dokonać na poczcie, w takim przypadku jednak może upłynąć kilka dni zanim należność dotrze na konto.


PayU - Płatności kartą płatniczą lub przelewem on-line

Serwis PayU umożliwia wpłatę kartą płatniczą lub przelewami on-line - szybka i wygodna metoda płatności.

Za pomocą poniższego formularza możesz dokonać wpłaty za zamówienie. Jeśli chcesz zasilić konto na poczet przyszłych usług zrób to po zalogowaniu w panelu administracyjnym. W poniższe pole proszę wpisać wyłącznie numer zamówienia, numer faktury lub nazwę domeny. Domeny można opłacać najwcześniej na 30 dni przed ich wygaśnięciem. Jeśli chcesz przedłużyć domenę wcześniej wygeneruj zamówienie w panelu administracyjnym.

Wpłata karta płatniczą oraz przelew online poprzez PayU

W pole powyżej prosimy wpisać numer zamówienia, numer faktury lub nazwę domeny, za które jest dokonywana płatność, bez polskich znaków. Błędne wypełnienie tego pola może opóźnić lub uniemożliwić realizację zamówienia.
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×