Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Zacznij swój biznes w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
.ae
Banner mobileBanner pc

Domena .ae Zjednoczone Emiraty Arabskie

 • Cena rejestracji
  299,00 zł netto / rok
 • Cena przedłużenia
  299,00 zł netto / rok
 • Cena cesji
  99,00 zł netto
  Cesja domeny jest płatna, jest wykonywana automatycznie przez rejestr.
  Cesja domeny nie powoduje przedłużenia jej ważności.
 • Cena transferu
  299,00 zł netto
  Transfer domeny powoduje przedłużenie ważności domeny o 1 rok.
 • Cena reaktywacji domeny
  499,00 zł netto
  + cena przedłużenia
  Opłata dodatkowa pobierana w przypadku zlecenia po terminie odnowienia domeny (40 dni przed dniem wygaśnięcia). Reaktywacja na tych warunkach możliwa nie później niż w ciągu 14 dni po tym terminie.
 • Minimalny okres rejestracji i przedłużenia
  1 rok
 • Restrykcje
  Tak
  Po zainicjowaniu rejestracji domeny .ae wysyłana jest na adres e-mail zamawiającego wiadomość zawierająca warunki rejestracji tych domen przez ich rejestr. Rejestracja domeny nastąpi po zaakceptowaniu tych warunków poprzez kliknięcie w link znajdujący się w tejże wiadomości.

Dodatkowe informacje o domenie .ae

Domeny .ae są obecnie dostępne również dla osób fizycznych, przedsiębiorstw i organizacji spoza terytorium Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Nazwa domeny nie może zawierać słów związanych z seksem, religią, polityką, hazardem, dyskryminacją lub nazwami miast na terytorium UAE.

Po zainicjowaniu przez nas rejestracji domeny na adres e-mail rejestrującego wysyłany jest link do strony z warunkami rejestracji. Na tej stronie należy potwierdzić akceptację warunków. Rejestracja trwa około 5 dni roboczych.

Transfer domeny

Transfer domeny powoduje przedłużenie ważności domeny o 1 rok.

Domena .ae - pozostałe informacje

.ae - domena narodowa: Zjednoczone Emiraty Arabskie

Dostępna końcówka domeny: .ae
Organizacja: Emirates Telecommunications Corporation
Adres internetowy: http://www.nic.ae
Publiczny serwer WHOIS: whois.nic.ae

Gospodarka Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Zjednoczone Emiraty Arabskie należą do najbogatszych państw Azji Zachodniej. Przez dłuższy czas najbardziej dochodowy był handel ropą naftowa. W 1962 roku rozpoczęto jej wydobycie na szerszą skalę - zaczęto ją także eksportować. Obecnie sytuacja uległa zmianie - jej miejsce jako głównego sektora gospodarki przejęły transakcje finansowe.

Luksusowe hotele

Także turystyka odgrywa ważną rolę w gospodarce. W kraju znajduje się pokaźna liczba luksusowych hoteli - a jednym z nich jest Burj Al Arab. Stoi on na sztucznej wyspie w Zatoce Perskiej. Ma 321 metrów wysokości i wyposażony jest wyłącznie w apartamenty. Hotel posiada szereg udogodnień,m.in pokoje lecznicze, masaże, solarium, saunę, bibliotekę czy lądowisko dla śmigłowców. Do każdego z gości jest przydzielony osobisty lokaj - do dyspozycji przez całą dobę. Dokonując rezerwacji goście są informowaniu o szeregu wymogów, które trzeba spełnić - określa się m.in ubiór czy sposób zachowania.

Specjaliści z branży po zapoznaniu się ze standardem hotelu rozważali rozszerzenie skali klasyfikacji hoteli. Właściciele Burj Al Arab zgodzili się jednak na 5 gwiazdek, dodając do nich słowo “deluxe”.

Burj Al Arab do 2005 roku był uznawany za najbardziej luksusowy hotel na świecie. Tytuł przejął Hotel Emirates Palace, znajdujący się w Abu Zabi.

W Emirates Palace znajduje się 115 kopuł - 1 centralna i 114 pobocznych. Kopuła która osłania atrium ma 42 metry średnicy i ozdobiona jest mozaikami z czystego złota i srebra. Także reszta hotelu przyozdobiona jest złotem - co roku zużywa się 25 kg złota na uzupełnienia ubytków we wnętrzach.

Zamiłowanie do złota można dostrzec na każdym kroku. W restauracji można zamówić kawę ze złotem, albo skorzystać z bankomatu, który wydaje złote sztabki.

Podobne jak w Burj Al Arab, każdy z gości otrzymuje osobistego kamerdynera do swojej dyspozycji. Pomagają gościom w rozmaitych czynnościach, m.in zarządzaniu bagażami czy ubieraniu się.

Hotel uważany jest za za najbardziej dochodowe przedsięwzięcie Zjednoczonych Emiratów Arabskich - zaraz po wydobyciu ropy naftowej.

Relacje Polski i Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Nasze kraje nawiązały stosunki dyplomatyczne w 1989 roku. Jednak jeszcze przed tym w Dubaju istniał Polski Ośrodek Handlowy - przekształcił się następnie w Biuro Radcy Handlowego. Kierował nim attaché handlowego Mariusza Kaźmierskiego.

Ambasada RP została otworzona dwa lata po nawiązaniu stosunków dyplomatycznych.

Zjednoczone Emiraty Arabskie to największy partner gospodarczy i handlowy Polski w świecie arabskim. Polskie interesy są promowane w ZEA przez:

 • Zagraniczne Biuro Handlowe z siedzibą w Dubaju,
 • Krajową Izbę Gospodarczą,
 • Polską Organizację Turystyczną,
 • Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A (wspiera działalność polskich eksporterów na rynku).

Od 2018 roku współpracujemy w sektorze energetycznym - PGNiG wygrał przetarg na poszukiwanie gazu ziemnego. PGNiG otworzyło również biuro w emiracie Ras Al-Khaimah.

W 2016 roku podczas targów książki Abu Dhabi International Book Fair nasze kraje podpisały porozumienie. Na jego mocy Polska zyskała status gościa honorowego targów w 2018 roku ze względu na "światową renomę bogatego i zróżnicowanego dziedzictwa kulturowego". Udział Polski w Abu Dhabi International Book Fair przyczynił się do promocji i prezentacji polskiego dziedzictwa oraz instytucji nauki i kultury jako atrakcyjnych partnerów współpracy.

Narzędzie do generowania raportu dostępności wybranych domen Wszystkie domeny

Zaufali nam

Paweł Pesz Kierownik działu IT InsERT S.A.

Domeny.tv wybraliśmy ze względu na obsługę DNSSEC oraz wsparcie dla szerokiego wachlarza domen międzynarodowych. Dzięki temu mogliśmy zebrać całe nasze portfolio u jednego rejestratora. Ich panel administracyjny jest wygodny, opcje przedłużania elastyczne, a usługi dodatkowe adekwatne.

Dlaczego warto zarejestrować domenę w Domeny.tv

Największy w Polsce wybór domen z całego świata – w jednym miejscu

Wygodne metody płatności: przelew, PayU, karta płatnicza

Wystawiamy faktury pro forma i VAT

uproszczony proces zamawiania i natychmiastowy dostęp do domeny

Przypominamy o przedłużeniu domeny , aby nikt nie przejął Twojej domeny

Przedłużenie wszystkich domen nawet na rok z góry - na jednej fakturze

Stabilny rejestrator z długą historią na rynku. Brak ukrytych kosztów!

Liczne usługi dodatkowe: ID protect, serwer przekierowań, parking domen

Szukasz innej domeny?

To proste, sprawdź ją w wyszukiwarce domen, bądź zobacz listę wszystkich domen zagranicznych, jakie możesz zarejestrować.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×