Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Zacznij swój biznes w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
.ae
Banner mobileBanner pc

Domeny .ae - podstawowe informacje

 • Jak zarejestrować domenę internetową Zjednoczonych Emiratów Arabskich?

 • Minimalny okres rejestracji i przedłużenia
  1 rok
 • Restrykcje
  Tak
  Po zainicjowaniu rejestracji domeny .ae wysyłana jest na adres e-mail zamawiającego wiadomość zawierająca warunki rejestracji tych domen przez ich rejestr. Rejestracja domeny nastąpi po zaakceptowaniu tych warunków poprzez kliknięcie w link znajdujący się w tejże wiadomości.
 • Ile kosztuje domena Zjednoczonych Emiratów Arabskich .ae?

 • Cena rejestracji
  299,00 zł netto / rok
 • Cena przedłużenia
  299,00 zł netto / rok
 • Cena cesji
  99,00 zł netto
  Cesja domeny jest płatna, jest wykonywana automatycznie przez rejestr.
  Cesja domeny nie powoduje przedłużenia jej ważności.
 • Cena reaktywacji domeny
  499,00 zł netto
  + cena przedłużenia
  Opłata dodatkowa pobierana w przypadku zlecenia po terminie odnowienia domeny (40 dni przed dniem wygaśnięcia). Reaktywacja na tych warunkach możliwa nie później niż w ciągu 14 dni po tym terminie.
 • Jak przebiega transfer domeny .ae?

 • Cena transferu
  299,00 zł netto
  Transfer domeny powoduje przedłużenie ważności domeny o 1 rok.

Dodatkowe informacje o domenie .ae

Domeny .ae są obecnie dostępne również dla osób fizycznych, przedsiębiorstw i organizacji spoza terytorium Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Nazwa domeny nie może zawierać słów związanych z seksem, religią, polityką, hazardem, dyskryminacją lub nazwami miast na terytorium UAE.

Po zainicjowaniu przez nas rejestracji domeny na adres e-mail rejestrującego wysyłany jest link do strony z warunkami rejestracji. Na tej stronie należy potwierdzić akceptację warunków. Rejestracja trwa około 5 dni roboczych.

Domena .ae - informacja o rejestrze

.ae - domena narodowa: Zjednoczone Emiraty Arabskie

Dostępna końcówka domeny: .ae
Organizacja: Emirates Telecommunications Corporation
Adres internetowy: http://www.nic.ae
Publiczny serwer WHOIS: whois.nic.ae

Gospodarka Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Zjednoczone Emiraty Arabskie należą do najbogatszych państw Azji Zachodniej. Przez dłuższy czas najbardziej dochodowy był handel ropą naftowa. W 1962 roku rozpoczęto jej wydobycie na szerszą skalę - zaczęto ją także eksportować. Obecnie sytuacja uległa zmianie - jej miejsce jako głównego sektora gospodarki przejęły transakcje finansowe.

Luksusowe hotele

Także turystyka odgrywa ważną rolę w gospodarce. W kraju znajduje się pokaźna liczba luksusowych hoteli - a jednym z nich jest Burj Al Arab. Stoi on na sztucznej wyspie w Zatoce Perskiej. Ma 321 metrów wysokości i wyposażony jest wyłącznie w apartamenty. Hotel posiada szereg udogodnień,m.in pokoje lecznicze, masaże, solarium, saunę, bibliotekę czy lądowisko dla śmigłowców. Do każdego z gości jest przydzielony osobisty lokaj - do dyspozycji przez całą dobę. Dokonując rezerwacji goście są informowaniu o szeregu wymogów, które trzeba spełnić - określa się m.in ubiór czy sposób zachowania.

Specjaliści z branży po zapoznaniu się ze standardem hotelu rozważali rozszerzenie skali klasyfikacji hoteli. Właściciele Burj Al Arab zgodzili się jednak na 5 gwiazdek, dodając do nich słowo “deluxe”.

Burj Al Arab do 2005 roku był uznawany za najbardziej luksusowy hotel na świecie. Tytuł przejął Hotel Emirates Palace, znajdujący się w Abu Zabi.

W Emirates Palace znajduje się 115 kopuł - 1 centralna i 114 pobocznych. Kopuła która osłania atrium ma 42 metry średnicy i ozdobiona jest mozaikami z czystego złota i srebra. Także reszta hotelu przyozdobiona jest złotem - co roku zużywa się 25 kg złota na uzupełnienia ubytków we wnętrzach.

Zamiłowanie do złota można dostrzec na każdym kroku. W restauracji można zamówić kawę ze złotem, albo skorzystać z bankomatu, który wydaje złote sztabki.

Podobne jak w Burj Al Arab, każdy z gości otrzymuje osobistego kamerdynera do swojej dyspozycji. Pomagają gościom w rozmaitych czynnościach, m.in zarządzaniu bagażami czy ubieraniu się.

Hotel uważany jest za za najbardziej dochodowe przedsięwzięcie Zjednoczonych Emiratów Arabskich - zaraz po wydobyciu ropy naftowej.

Relacje Polski i Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Nasze kraje nawiązały stosunki dyplomatyczne w 1989 roku. Jednak jeszcze przed tym w Dubaju istniał Polski Ośrodek Handlowy - przekształcił się następnie w Biuro Radcy Handlowego. Kierował nim attaché handlowego Mariusza Kaźmierskiego.

Ambasada RP została otworzona dwa lata po nawiązaniu stosunków dyplomatycznych.

Zjednoczone Emiraty Arabskie to największy partner gospodarczy i handlowy Polski w świecie arabskim. Polskie interesy są promowane w ZEA przez:

 • Zagraniczne Biuro Handlowe z siedzibą w Dubaju,
 • Krajową Izbę Gospodarczą,
 • Polską Organizację Turystyczną,
 • Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A (wspiera działalność polskich eksporterów na rynku).

Od 2018 roku współpracujemy w sektorze energetycznym - PGNiG wygrał przetarg na poszukiwanie gazu ziemnego. PGNiG otworzyło również biuro w emiracie Ras Al-Khaimah.

W 2016 roku podczas targów książki Abu Dhabi International Book Fair nasze kraje podpisały porozumienie. Na jego mocy Polska zyskała status gościa honorowego targów w 2018 roku ze względu na "światową renomę bogatego i zróżnicowanego dziedzictwa kulturowego". Udział Polski w Abu Dhabi International Book Fair przyczynił się do promocji i prezentacji polskiego dziedzictwa oraz instytucji nauki i kultury jako atrakcyjnych partnerów współpracy.

Narzędzie do generowania raportu dostępności wybranych domen Wszystkie domeny

Zaufali nam

Andrzej Fałek Active Lab

Z punktu widzenia klienta bardzo istotne jest wsparcie: zarówno merytoryczne jak i techniczne. W Domeny.tv support funkcjonuje bardzo dobrze. Uzyskałem kompetentną pomoc podczas przeniesienia usług z firmy, która nagle przestała istnieć. Wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów. Inna ważna sprawa to przejrzysty panel zarządzania własnymi usługami w Domeny.tv. Polecam ten serwis wszystkim niezdecydowanym.

Dlaczego warto zarejestrować domenę w Domeny.tv

Największy w Polsce wybór domen z całego świata – w jednym miejscu

Wygodne metody płatności: przelew, PayU, karta płatnicza

Wystawiamy faktury pro forma i VAT

uproszczony proces zamawiania i natychmiastowy dostęp do domeny

Przypominamy o przedłużeniu domeny , aby nikt nie przejął Twojej domeny

Przedłużenie wszystkich domen nawet na rok z góry - na jednej fakturze

Stabilny rejestrator z długą historią na rynku. Brak ukrytych kosztów!

Liczne usługi dodatkowe: ID protect, serwer przekierowań, parking domen

Szukasz innej domeny?

To proste, sprawdź ją w wyszukiwarce domen, bądź zobacz listę wszystkich domen zagranicznych, jakie możesz zarejestrować.

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×