Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Zacznij swój biznes z domeną click
.click
Banner mobileBanner pc

Domeny .click - podstawowe informacje

 • Jak zarejestrować domenę internetową .click?

 • Minimalny okres rejestracji i przedłużenia
  1 rok
 • Czas rejestracji
  Natychmiast
 • Restrykcje
  Nie
 • Ile kosztuje domena .click?

 • Cena rejestracji
  69,00 zł netto / rok
 • Cena przedłużenia
  69,00 zł netto / rok
 • Cena cesji
  Bezpłatna
 • Cena reaktywacji domeny
  0 - 14 dni po dacie przedłużenia:
  Bezpłatna
  14 - 28 dni po dacie przedłużenia:
  80,00 zł netto
  Opłata dodatkowa pobierana w przypadku zlecenia po terminie odnowienia domeny. Reaktywacja na tych warunkach możliwa nie później niż w ciągu 28 dni po tym terminie.
 • Jak przebiega transfer domeny .click?

 • Czas transferu
  6 dni
 • Cena transferu
  69,00 zł netto
  Transferu możesz dokonać nie wcześniej niż po 60 dniach od daty rejestracji domeny lub jej poprzedniego transferu. Transfer przedłuża okres ważności domeny o 1 rok i jest operacją płatną, co oznacza, że na Twoim saldzie pre-paid muszą znajdować się wystarczające środki. Domena musi być odblokowana do transferu (nie może posiadać statusu REGISTRAR-LOCK). Transfer po zainicjowaniu należy potwierdzić zgodnie z e-mailem wysyłanym na adres e-mail abonenta domeny (sprawdź go w bazie WHOIS). Jeśli domena korzysta z usługi ochrony prywatności u obecnego rejestratora, zalecamy jej wyłączenie na czas transferu, gdyż e-mail autoryzacyjny może wówczas nie dotrzeć do Ciebie. Jeśli domena była reaktywowana po wygaśnięciu w ciągu ostatnich 60 dni, dodatkowy rok ważności nie zostanie naliczony.
  Transfer domeny powoduje przedłużenie ważności domeny o 1 rok.

Dodatkowe informacje o domenie .click

Domena .click to ogólna domena najwyższego poziomu (gTLD), która została wprowadzona jako część rozszerzenia systemu nazw domen internetowych. Jest dostępna dla każdej osoby, organizacji lub firmy chcącej zarejestrować swój unikalny adres internetowy. Nie ma specjalnych wymagań dotyczących rejestracji, co czyni ją dostępną dla szerokiego grona użytkowników na całym świecie.

Zalety posiadania nazwy w domenie .click:

 1. Łatwość zapamiętania: Nazwy domen .click są zazwyczaj krótkie i łatwe do zapamiętania, co ułatwia użytkownikom odnajdywanie Twojej strony internetowej.
 2. Atrakcyjność marketingowa: Słowo "click" jest bezpośrednio kojarzone z akcją online, co może być korzystne dla kampanii marketingowych i może pomóc zwiększyć ruch na stronie internetowej.
 3. Uniwersalność: Domena .click nie jest skojarzona z żadnym konkretnym przemysłem lub lokalizacją, co czyni ją dobrym wyborem dla różnorodnych osób i firm.
 4. Dostępność: Ponieważ jest to stosunkowo nowa domena, istnieje większe prawdopodobieństwo, że pożądana nazwa będzie dostępna, w przeciwieństwie do bardziej nasyconych domen takich jak .com czy .net.
 5. Pozycjonowanie w Internecie: Choć domena sama w sobie nie gwarantuje lepszego pozycjonowania w wyszukiwarkach, unikalna i zapadająca w pamięć nazwa w domenie .click może przyczynić się do poprawy rozpoznawalności marki i zwiększyć ruch organiczny.
 6. Innowacyjność: Wybór domeny .click może być postrzegany jako bardziej innowacyjny lub "w klimacie" w porównaniu do bardziej tradycyjnych domen, co może przyciągnąć młodsze lub bardziej technologicznie zorientowane grupy demograficzne.
 7. Elastyczność: Domena .click może być używana dla różnorodnych zastosowań, od blogów osobistych po duże sklepy internetowe, co daje posiadaczom duże możliwości w zakresie personalizacji ich obecności online.

Domena dostępna do rejestracji w trybie on-line. Wyszukaj dostępność wybranej nazwy w formularzu powyżej i zamów jeszcze dzisiaj.

Domena .click - informacja o rejestrze

.click - nowe rozszerzenie domeny

Dostępna końcówka domeny: .click
Organizacja:
Adres internetowy: nieopublikowany
Publiczny serwer WHOIS: brak

Narzędzie do generowania raportu dostępności wybranych domen Wszystkie domeny

Zaufali nam

Marcin Bugalski Senior Brand Manager Farmio SA

Z Domeny.tv korzystamy od początku obecności marki Farmio w Internecie. Współpraca dzięki intuicyjnemu i czytelnemu panelowi do zarządzania domenami oraz automatycznym funkcjom powiadomień przebiega idealnie.

Dlaczego warto zarejestrować domenę w Domeny.tv

Największy w Polsce wybór domen z całego świata – w jednym miejscu

Wygodne metody płatności: przelew, PayU, karta płatnicza

Wystawiamy faktury pro forma i VAT

uproszczony proces zamawiania i natychmiastowy dostęp do domeny

Przypominamy o przedłużeniu domeny , aby nikt nie przejął Twojej domeny

Przedłużenie wszystkich domen nawet na rok z góry - na jednej fakturze

Stabilny rejestrator z długą historią na rynku. Brak ukrytych kosztów!

Liczne usługi dodatkowe: ID protect, serwer przekierowań, parking domen

Szukasz innej domeny?

To proste, sprawdź ją w wyszukiwarce domen, bądź zobacz listę wszystkich domen zagranicznych, jakie możesz zarejestrować.

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×