Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Zacznij swój biznes z domeną hamburg
.hamburg
Banner mobileBanner pc

Domeny .hamburg - podstawowe informacje

 • Jak zarejestrować domenę internetową .hamburg?

 • Minimalny okres rejestracji i przedłużenia
  1 rok
 • Czas rejestracji
  1 dzień roboczy
 • Restrykcje
  Tak
  Wymagany adres na terenie Hamburga (zapewniamy usługę trustee w cenie w przypadku braku). Zgodnie z zasadami rejestru wymagane jest uruchomienie serwisu internetowego o tematyce związanej z Hamburgiem w ciągu 12 miesięcy od momentu rejestracji domeny .hamburg.
 • Ile kosztuje domena .hamburg?

 • Cena rejestracji
  299,00 zł netto / rok
 • Cena przedłużenia
  299,00 zł netto / rok
 • Cena cesji
  Bezpłatna
 • Cena reaktywacji domeny
  0 - 14 dni po dacie przedłużenia:
  Bezpłatna
  14 - 28 dni po dacie przedłużenia:
  80,00 zł netto
  Opłata dodatkowa pobierana w przypadku zlecenia po terminie odnowienia domeny. Reaktywacja na tych warunkach możliwa nie później niż w ciągu 28 dni po tym terminie.
 • Jak przebiega transfer domeny .hamburg?

 • Czas transferu
  6 dni
 • Cena transferu
  299,00 zł netto
  Transferu możesz dokonać nie wcześniej niż po 60 dniach od daty rejestracji domeny lub jej poprzedniego transferu. Transfer przedłuża okres ważności domeny o 1 rok i jest operacją płatną, co oznacza, że na Twoim saldzie pre-paid muszą znajdować się wystarczające środki. Domena musi być odblokowana do transferu (nie może posiadać statusu REGISTRAR-LOCK). Transfer po zainicjowaniu należy potwierdzić zgodnie z e-mailem wysyłanym na adres e-mail abonenta domeny (sprawdź go w bazie WHOIS). Jeśli domena korzysta z usługi ochrony prywatności u obecnego rejestratora, zalecamy jej wyłączenie na czas transferu, gdyż e-mail autoryzacyjny może wówczas nie dotrzeć do Ciebie. Jeśli domena była reaktywowana po wygaśnięciu w ciągu ostatnich 60 dni, dodatkowy rok ważności nie zostanie naliczony.
  Transfer domeny powoduje przedłużenie ważności domeny o 1 rok.

Dodatkowe informacje o domenie .hamburg

Jako główny ośrodek transportu przemysłowego, Hamburg stał się ważnym miastem na rynku światowym. Oprócz siły rynkowej Hamburg oferuje również kwitnącą scenę turystyczną dzięki atrakcjom muzycznym, artystycznym, teatralnym, kulinarnym i modowym znajdującym się w tej niemieckiej metropolii. .HAMBURG tworzy centrum internetowe dla Hamburga i jest dostępne dla każdego, kto jest połączony z Hamburgiem za pośrednictwem handlu, handlu lub sieci, a także każdej osoby, firmy lub organizacji, dla której Hamburg jest domem.

Dopuszczalna jest rejestracja nazwy domeny przez trustee (lokalnego pośrednika), działającą w imieniu faktycznego właściciela nazwy domeny. Usługa taka jest wliczona w cenę domeny, jeśli rejestrujący nie posiada własnego adresu na terenie Hamburga.

Rejestr domeny .hamburg uprzejmie przypomina, że wszyscy rejestrujący, którzy zarejestrowali nazwę domeny .HAMBURG, muszą przestrzegać wymogów rejestracyjnych opublikowanych na stronie rejestru nic.hamburg. Między innymi, zgodnie z zasadami rejestru wymagane jest uruchomienie serwisu internetowego o tematyce związanej z Hamburgiem w ciągu 12 miesięcy od momentu rejestracji domeny .hamburg.

Domena dostępna do rejestracji w trybie on-line. Wyszukaj dostępność wybranej nazwy w formularzu powyżej i zamów jeszcze dzisiaj.

Domena .hamburg - informacja o rejestrze

.hamburg - nowe rozszerzenie domeny

Dostępna końcówka domeny: .hamburg
Organizacja: NIC Hamburg
Adres internetowy: https://nic.hamburg/richtlinien/
Publiczny serwer WHOIS: whois.nic.hamburg

Narzędzie do generowania raportu dostępności wybranych domen Wszystkie domeny

Zaufali nam

Paweł Pesz Kierownik działu IT InsERT S.A.

Domeny.tv wybraliśmy ze względu na obsługę DNSSEC oraz wsparcie dla szerokiego wachlarza domen międzynarodowych. Dzięki temu mogliśmy zebrać całe nasze portfolio u jednego rejestratora. Ich panel administracyjny jest wygodny, opcje przedłużania elastyczne, a usługi dodatkowe adekwatne.

Dlaczego warto zarejestrować domenę w Domeny.tv

Największy w Polsce wybór domen z całego świata – w jednym miejscu

Wygodne metody płatności: przelew, PayU, karta płatnicza

Wystawiamy faktury pro forma i VAT

uproszczony proces zamawiania i natychmiastowy dostęp do domeny

Przypominamy o przedłużeniu domeny , aby nikt nie przejął Twojej domeny

Przedłużenie wszystkich domen nawet na rok z góry - na jednej fakturze

Stabilny rejestrator z długą historią na rynku. Brak ukrytych kosztów!

Liczne usługi dodatkowe: ID protect, serwer przekierowań, parking domen

Szukasz innej domeny?

To proste, sprawdź ją w wyszukiwarce domen, bądź zobacz listę wszystkich domen zagranicznych, jakie możesz zarejestrować.

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×