Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
1094 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata
Banner mobileBanner pc

Akt o usługach cyfrowych (Digital Services Act, DSA)

  • MSERWIS wyznaczył pojedynczy punkt kontaktowy (dalej: Punkt kontaktowy) umożliwiający organom państw członkowskich oraz Komisji i Radzie Usług Cyfrowych bezpośrednią komunikację elektroniczną z Portalem, na potrzeby stosowania DSA: info@mserwis.pl.
  • Utworzenie Punktu Kontaktowego stanowi realizację obowiązków wynikających z art. 11 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2022/2065 z dnia 19 października 2022 r. w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz zmiany dyrektywy 2000/31/WE (akt o usługach cyfrowych) (dalej: DSA).
  • Punkt Kontaktowy obsługuje nakazy podjęcia działań przeciwko nielegalnym treściom w trybie art. 9 DSA oraz nakazy udzielenia informacji w trybie art. 10 DSA, przekazywane do MSERWIS przez organy sądowe i administracyjne, o których mowa w tych przepisach.
  • Punkt kontaktowy może być również wykorzystywany przez Użytkowników do bezpośredniej i szybkiej komunikacji z MSERWIS.
  • Punkt Kontaktowy prowadzi obsługę w języku polskim oraz języku angielskim.
Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×