Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
1096 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata
Banner mobileBanner pc

Dwuskładnikowe uwierzytelnienie - 2FA

Zadbaj o swoje domeny i włącz dodatkowy poziom zabezpieczeń, czyli dwuskładnikowe uwierzytelnianie (2FA, two-factor authentication). To o wiele skuteczniejsza ochrona, niż w przypadku używania tylko i wyłącznie skomplikowanego hasła. Najczęstszymi formami 2FA są aplikacje na smartfonie, SMSy, e-mail czy tokeny sprzętowe.

W Domeny.tv oferujemy kilka rozwiązań - na pewno znajdziesz takie, które najbardziej Ci odpowiada.

Technologia Google Authenticator

Zabezpiecz się kodem QR w aplikacji na swoim telefonie. Nieważne, czy korzystasz z Androida czy iOS, na rynku znajdziesz aplikacje na każdy system, m.in Google Authenticator, Built-In Authenticator czy Microsoft Authenticator.

Klucze sprzętowe FIDO

Klucz, który możesz nosić ciągle przy sobie. Najpopularniejszymi kluczami FIDO są YubiKey i SoloKey. Zapisany na nich materiał kryptograficzny umożliwi np. podpisywanie poczty e-mail. Można z nich korzystać na dowolnym systemie operacyjnym i na urządzeniach mobilnych - wystarczy umieścić je w porcie USB.

Uwierzytelnianie biometryczne

Jeśli ani kod QR ani klucze sprzętowe nie spełniają Twoich wymagań, oferujemy uwierzytelnianie za pomocą skanu linii papilarnych czy twarzy. Rozwiązanie działa zarówno na Androidzie jak i na iOS.

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×