Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH

Menu:

967 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata

Rejestracja nowej domeny

Czy mogę zapłacić po rejestracji domeny przez was?

Rejestracja domen jest płatna z góry. Domena będzie zarejestrowana dla Ciebie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Jako rejestrator dokonujemy w Twoim imieniu opłat na rzecz wszystkich organizacji zarządzających domenami i również płacimy za to z góry.

Czy oferujecie rezerwację domen bez konieczności kupna?

Domeny są rejestrowane na zasadzie “kto pierwszy, ten lepszy”. Dopiero jej faktyczne zarejestrowanie (opłacenie) blokuje jej dostępność do rejestracji przez innych. Dlatego ważne jest, aby opłata za zamówione domeny została uiszczona jak najszybciej.

Ile dostanę miejsca na serwerze?

Rejestracja domeny to kupno prawa do korzystania z danej nazwy. W pakietach oferowanych razem z domeną zapewniamy różne rodzaje przekierowań, jednak bez opcji utrzymania stron WWW na naszych serwerach. Osobom chcącym wykorzystać maksymalnie możliwości domeny proponujemy zakup jednego z naszych funkcjonalnych serwerów wirtualnych.

W jaki sposób można się w wami skontaktować?

Jesteśmy dostępni w każdy dzień roboczy w godzinach od 9 do 17. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez pocztę elektroniczną. Formularz kontaktowy znajdziesz na tej stronie.

W jakim czasie po złożeniu zamówienia moja domena będzie zarejestrowana?

W ciągu kilku chwil od wysłania formularza otrzymasz e-mail z danymi do płatności. Po uregulowaniu należności (przelewy międzybankowe dochodzą w ciągu jednego dnia roboczego) domena jest niezwłocznie rejestrowana. Następnie potrzeba kilku godzin na uaktualnienie informacji w serwerach WHOIS oraz skonfigurowanie serwerów DNS. Czas ten nie jest zależny od nas, a od specyfiki danych domen. Najpopularniejsze domeny - polskie oraz globalne - rejestrowane są automatycznie po potwierdzeniu płatności.

Wpłaciłem pieniądze na poczcie i czekam już kilka dni na rejestrację. Dlaczego trwa to tak długo?

Poczta Polska potrafi opóźnić przelew o kilka dni a my zarejestrujemy domenę dopiero po faktycznym zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Dlatego zalecamy dokonanie przelewu on-line. Wówczas domena zostanie zarejestrowana dużo szybciej.

Czy mogę odstąpić od umowy po zarejestrowaniu domeny?

Niestety nie ma możliwości wycofania już wykonanej rejestracji domeny lub zmiany zarejestrowanej nazwy na inną.

Co zrobić gdy kończy się okres ważności domeny?

Domena nieopłacona na następny okres przepada w ciągu kilku dni lub tygodni od momentu upływu jej okresu ważności. Aby przedłużyć jej ważność należy wnieść opłatę za wybrany okres zgodnie z cennikiem. Powiadomimy Cię e-mailem o tym fakcie przed upływem terminu odnowienia domeny (już na 30 dni przed).

Zapoznaj się też koniecznie z naszymi poradnikami.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×