Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH

Menu:

967 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata

Transfer domen

Posiadam domenę globalną zarejestrowaną gdzie indziej i chcę ją przenieść do Was. Czy to możliwe?

Tak. W tym celu należy wnieść opłatę transferową w wysokości kwoty rocznego przedłużenia ważności domeny Domena powinna być odblokowana do transferu. Musisz także posiadać kod authinfo, wydany przez dotychczasowego rejestratora. Po pomyślnie zakończonej procedurze transferu, ważność domeny jest wydłużana o rok, bez utraty okresu pozostającego do jej wygaśnięcia.

Jak przenieść do Was domeną polską?

Przeniesienie domeny z końcówką .pl jest bezpłatne i nie wiąże się z koniecznością przedłużania jej ważności. Do dokonania transferu domeny polskiej wymagany jest kod AuthInfo, który należy uzyskać u poprzedniego rejestratora. Kod powinieneś otrzymać bezpłatnie i bez zbędnej zwłoki.

Ile kosztuje transfer domeny globalnej?

Transfer domen globalnych (com, net, org, biz, info oraz tv) jest płatny, jednak przedłuża ważność domeny o 1 rok. Jedynym wyjątkiem od tej reguły jest transfer domeny globalnej, wykonywany w ciągu 60 dni od momentu jej reaktywacji u poprzedniego rejestratora (przedłużeniu po jej wygaśnięciu).

Jak przenieść do Was inną domenę niż .pl lub .com?

Obsługujemy domeny z całego świata. Każdy rejestr domen posiada nieco odmienne procedury transferu. Przeniesienie może być płatne lub bezpłatne. Może również odnawiać domenę o dodatkowy rok, lub pozostawiać aktualny okres ważności. W naszej bazie domen możesz sprawdzić procedury transferu dla wszystkich obsługiwanych przez nas rozszerzeń.

Czy po transferze okres pozostały do wygaśnięcia domeny przepada?

W przypadku polskiej domeny i domen globalnych termin wygaśnięcia nie ulega zmianie (transfer nie skraca okresu ważności domeny). Dla domen narodowych innych krajów zasady te różnią się.

Jak wygląda transfer domeny .eu?

Transfer domeny .eu możesz zainicjować z użyciem kodu authinfo. Po przeniesieniu ważność domeny zostanie przedłużona o 1 rok.

Czy transfer domeny wiąże się z przestojem w jej działaniu?

Nie, podczas transferu domena działa tak jak wcześniej i bez żadnych przerw. Transfer domeny nie zmienia jej delegacji.

Chcę się przenieść do innego rejestratora. Co zrobić?

Staramy się być konkurencyjni zarówno cenowo jak i jakościowo. Nie jest to łatwe ale możliwe. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę, napisz do nas, zaproponujemy Ci najlepsze możliwe warunki. Jeżeli jednak chcesz nas opuścić, będzie nam przykro z tego powodu ale masz do tego pełne prawo.

Zapoznaj się też koniecznie z naszymi poradnikami.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×