Domeny z całego świata w jednym miejscu

Menu:

933 Dostępnych
rozszerzeń domen
z całego świata

Transfer domen

Posiadam domenę globalną zarejestrowaną gdzie indziej i chcę ją przenieść do Was. Czy to możliwe?

Tak. W tym celu należy wnieść opłatę transferową, która wynosi opłatę za jeden rok utrzymania domeny. Po pomyślnie zakończonej procedurze transferu (na adresy e-mail związane z domeną jest wysyłany list z prośbą o potwierdzenie zgody na transfer) ważność domeny jest wydłużana o rok, bez utraty okresu pozostającego do jej wygaśnięcia. Po kilku dniach od transferu zostaje przyznany dostęp do zarządzania domeny w panelu administracyjnym. Formularz transferowy znajduje się tutaj.

Jak przenieść do Was domeną polską?

Procedura transferu wygląda w tym przypadku inaczej. Sam transfer jest bezpłatny i nie wiąże się z koniecznością przedłużania ważności domeny. Do dokonania transferu domeny polskiej wymagany jest kod AuthInfo, który należy uzyskać u poprzedniego rejestratora. Jeśli domena była rejestrowana bezpośrednio w NASK należy wysłać odpowiednie oświadczenie (kod nie jest wówczas wymagany). W obydwu przypadkach wypełnij formularz transferu.

Chcę się przenieść do innego rejestratora. Co zrobić?

Staramy się być konkurencyjni zarówno cenowo jak i jakościowo. Nie jest to łatwe ale możliwe. Jeśli znalazłeś lepszą ofertę, napisz do nas, zaproponujemy Ci lepsze warunki. Jeżeli jednak chcesz nas opuścić - masz do tego prawo. Szczegółowe warunki takiej operacji znajdziesz w naszym regulaminie.

Ile kosztuje transfer domeny globalnej?

Transfer domen globalnych (com, net, org, biz, info oraz tv) jest płatny, jednak przedłuża ważność domeny o 1 rok. Jedynym wyjątkiem od tej reguły jest transfer domeny globalnej, wykonywany w ciągu 60 dni od momentu reaktywacji domeny u poprzedniego rejestratora (przedłużeniu po jej wygaśnięciu).

Czy po transferze okres pozostały do wygaśnięcia domeny przepada?

Przy domenach globalnych okres ten zachowany. W przypadku domen polskich data wygaśnięcia domeny nie ulega zmianie. Dla domen narodowych innych krajów zasady te różnią się.

Jak wygląda transfer domeny .eu?

Transfer domeny .eu możesz zainicjować z użyciem kodu authinfo. Jeśli jednak go nie posiadasz, możesz transfer potwierdzić poprzez e-mail. Po przeniesieniu ważność domeny zostanie przedłużona o 1 rok.

Czy transfer domeny wiąże się z przestojem w jej działaniu?

Nie, podczas transferu domena działa tak jak wcześniej i bez żadnych przerw. Transfer domeny nie zmienia jej delegacji.

Jak wygląda procedura transferu innych typów domen?

Możesz przenieść do nas również domeny innych krajów. Procedury w tym wypadku są różne. Może zaistnieć konieczność zdobycia kodów transferowych lub wypełnienia formularzy. Sprawdź warunki w panelu administracyjnym bądź skontaktuj się z nami i podaj nazwy domen, które chcesz przenieść.

Zapoznaj się też koniecznie z naszymi poradnikami.

(C) 2002-2019 Domeny.tv. Kopiowanie FAQ zarówno w częściach jak i w całości bez zgody autorów zabronione.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×