Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
1096 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata
Banner mobileBanner pc

Gdzie znajdę proformę? Jak wygenerować proformę?

Zarówno dla rejestracji i przedłużeń domen proformę możesz znaleźć w panelu administracyjnym oraz w załączniku do wiadomości e-mail, którą do Ciebie wysyłamy.

W przypadku rejestracji domen proforma generowana jest podczas składania zamówienia i wysyłana na kontaktowy adres e-mail. W momencie zbliżającego się terminu wygaśnięcia usługi w naszym serwisie (już na 30 dni przed), wysyłamy proformę na poczet jej przedłużenia na kontaktowy adres e-mail.

W celu samodzielnego wygenerowania pro-formy, podczas składania zamówienia w panelu administracyjnym Domeny.tv wybierz Przelew bankowy jako metodę płatności. W następnym kroku pojawi się możliwość pobrania pro-formy.

Jeśli w panelu administracyjnym składałeś zamówienie na przedłużenie ważności domeny, to zarówno dla rejestracji i przedłużeń domen, proformę możesz odnaleźć w panelu administracyjnym, w zakładce: Zamówienia i płatności > Lista zamówień. Otwierając konkretne zamówienie, wyświetlą się jego szczegóły. W tym miejscu odnajdziesz przycisk: Pro-forma. Klikając, w nowym oknie wyświetli się faktura proforma.

Zobacz inne tematy z kategorii
Płatności


Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×