Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
1084 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata
Banner mobileBanner pc

Skąd wziąć fakturę VAT? Gdzie edytować dane do faktury VAT? Jak sprawdzić te dane?

Fakturę VAT wystawiamy i wysyłamy maksymalnie do 7 dni roboczych, na kontaktowy adres e-mail. W Domeny.tv możesz również ustawić dedykowany adres e-mail do odbioru faktur VAT. W tym celu zaloguj się do panelu administracyjnego i przejdź do zakładki: Zamówienia i płatności > Faktury VAT. W polu: Adres e-mail do otrzymywania faktur VAT wprowadź dedykowany adres e-mail, na przykład bezpośrednio do działu księgowości. W tym samym miejscu będziesz mógł pobrać faktury za usługi zamówione w serwisach Domeny.tv oraz MSERWIS.pl, wystawionych w ciągu ostatnich 36 miesięcy.

Dane do faktury VAT pobieramy bezpośrednio z zamówienia bądź informacji na proformie. Informacje o tym, na jakie dane mamy wystawić fakturę VAT dla Ciebie, możesz również ustawić w panelu administracyjnym w zakładce: Ustawienia > Dane właściciela konta. Po prawej stronie znajdziesz kolumnę Dane do faktury i przycisk: Zdefiniuj nowy. Po wprowadzeniu danych, będziemy wykorzystywali je do wystawiania faktur dla Ciebie.

Zobacz inne tematy z kategorii
Płatności


Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×