Domeny z całego świata w jednym miejscu

Menu:

Microsoft

Office 365 - profesjonalne narzędzia dla Twojego biznesu

Narzędzia, które dobrze znasz: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, a także wiele innych. Legalnie, w przystępnej cenie, w wygodnej miesięcznej lub rocznej subskrypcji.

{{ officeItem.name }} {{ officeItemPrice.price | customNumber }}PLN netto
{{position.name}} {{ position.value }}

Dostępne aplikacje i usługi:

{{ position.name }}

Jaki pakiet wybrać?

Business Essentials
+

Dla firm, którym wystarczy wersja online pakietu Office, a także potrzebują poczty i narzędzi do pracy zespołowej.

Business
+

Zalecany firmom, które potrzebują pełnego zestawu pakietu Office - w wersji klasycznej, online i mobilnej. Nie zawiera narzędzi do pracy zespołowej i wspierających działalność biznesową.

Business Premium
+ + +

Zestaw dla firm, które pragną mieć zarówno dostęp do zaawansowanych narzędzi biznesowych, jak i pełnego pakietu Office - w wersji klasycznej, online i mobilnej.

żeby zakupić interesujący Cię pakiet.

Dlaczego warto wykupić usługę Office 365?

Office 365

Zwiększ wydajność swojego zespołu

Zakup usługi Office 365 znacznie usprawni pracę Twojego zespołu. Znajdziesz w nim komplet nowoczesnych narzędzi, które ułatwią funkcjonowanie Twojego biznesu i przyspieszą realizację projektów. W jego skład wchodzą profesjonalne aplikacje biurowe, takie jak Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote i Access. Synchronizacja plików ułatwi współpracę i codzienną komunikację w zespole.

Zbuduj profesjonalne biuro, tam gdzie tego potrzebujesz

Lokalizacja już nigdy nie będzie problemem dla Ciebie i Twojego zespołu. Tym, co szczególnie wyróżnia wszystkie pakiety jest 1TB przestrzeni dyskowej OneDrive, dzięki której będziesz mógł tworzyć i udostępniać pliki, bez względu na to w jakim miejscu się znajdujesz i z jakiego urządzenia korzystasz. W czasach, gdy coraz więcej biznesów funkcjonuje w formie online, a praca zdalna staje się standardem, ważne jest, żeby zapewnić pracownikom zaufane narzędzia do pracy, dostępne w każdej lokalizacji.

Zapewnij bezpieczeństwo danych

Temat bezpieczeństwa w Internecie nabiera coraz większego znaczenia, zwłaszcza teraz, gdy wiele wartościowych informacji trzymamy na urządzeniach mobilnych, czy chmurach. Office 365 zawiera bezpłatne aktualizacje, dzięki czemu pracownicy zawsze będą korzystać z najnowszych wersji programów, co zagwarantuje im bezpieczeństwo użytkowania wybranych narzędzi.

Ogranicz koszty

Czy wiesz, że jedna licencja obowiązuje na wiele urządzeń? Przy zakupie pakietu Business lub Business Premium, możesz go zainstalować na 5 komputerach, 5 tabletach i 5 telefonach.

Darmowe wsparcie

Przez cały okres subskrypcji możesz bezpłatnie kontaktować się z pomocą techniczną firmy Microsoft, aby uzyskać pomoc dotyczącą działania pakietu Office.

Jakie aplikacje znajdują się w pakietach?

Microsoft Outlook

Microsoft Outlook - profesjonalna i funkcjonalna poczta elektroniczna dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, komputerach Mac, systemie Windows i przeglądarkach internetowych.

PowerPoint

PowerPoint - program do tworzenia prezentacji multimedialnych. Aktualne wersje aplikacji pozwalają na kreowanie nawet zaawansowanych projektów na podstawie rozbudowanych animacji, filmowych przejść, modeli 3D i ikon.

Excel

Excel - rozbudowany arkusz kalkulacyjny, który jest podstawowym narzędziem pracy działów finansowych i organizacyjnych w firmie.

Word

Word - najpopularniejszy na świecie program do edycji tekstów. Został połączony z wyszukiwarką Bing, dzięki czemu możesz uzyskać wszystkie potrzebne informacje bez konieczności wychodzenia z programu.

Access

Access - program do tworzenia aplikacji biznesowych, dostępny tylko na komputery stacjonarne. Pozwala na tworzenie baz danych z szablonów lub od podstaw.

Publisher

Publisher - aplikacja do tworzenia profesjonalnych materiałów marketingowych z możliwością ich udostępniania przez e-mail lub eksportowania do formatów nieedytowalnych. Program dostępny tylko na komputery stacjonarne.

OneNote

OneNote - elektroniczny notes, z którego można korzystać na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych. Notatki można poprawiać, pisząc na klawiaturze oraz dodając wyróżnienia lub adnotacje odręczne.

OneDrive

OneDrive - wirtualny dysk, na którym przechowywane będą wszystkie tworzone pliki. Do dyspozycji masz 1 TB przestrzeni dyskowej.

Exchange

Exchange - poczta elektroniczna stworzona na potrzeby biznesu. Jest powiązana z kalendarzem, kontaktami, wirtualnym dyskiem OneDrive i systemem do zarządzania zadaniami.

SharePoint

SharePoint - firmowy intranet dostępny na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne. Pozwala na zwiększenie wydajności w organizacji, dzięki efektywnemu systemowi komunikacji z pracownikami i intuicyjnej wyszukiwarce.

Teams

Teams - biznesowy czat grupowy, który w połączeniu z pozostałymi narzędziami pozwala na wspólną pracę nad plikami i aplikacjami.

Outlook Customer Manager

Outlook Customer Manager - aplikacja do zarządzania klientami. Automatycznie organizuje w jednym miejscu wszystkie istotne informacje, takie jak wiadomości e-mail, spotkania, rozmowy telefoniczne, notatki, zadania, transakcje i terminy.

Bookings

Bookings - przygotowana przez Microsoft strona do zarządzania rezerwacjami. Klienci mogą na niej samodzielnie zarezerwować usługi oraz modyfikować je. Generuje automatyczne potwierdzenia e-mailowe oraz zaproszenia w kalendarzu.

Planner

Planner - program do zarządzania zadaniami w zespole. Umożliwia tworzenie nowych planów, organizowanie i przypisywanie zadań, udostępnianie plików oraz informowanie o postępach w pracy.

Yammer

Yammer - firmowa sieć społeczna, dzięki której pracownicy będą mogli nie tylko rozmawiać o realizacji projektów, ale także integrować się w grupach zainteresowań czy umawiać się na wspólne dojazdy do pracy.

Skype for Business

Skype for Business - doskonale znany program do wideokonferencji. Dostęp do oprogramowania w wersji biznesowej pozwala zorganizować i nagrać spotkania nawet dla 250 osób jednocześnie.

Dla ilu użytkowników przeznaczona jest 1 licencja?

Efektywna praca z narzędziami udostępnionymi w Office 365 możliwa jest wtedy, gdy 1 licencja przypisana jest do 1 użytkownika (osoby). Ma on wtedy do dyspozycji swoje niezależne konto pocztowe, dysk i kalendarz, a przy wspólnym edytowaniu plików lub aplikacji zaznaczone jest, kto dokonał modyfikacji lub komentował treści.

Osoba, do której przypisana jest licencja, może zainstalować aplikacje Office na 5 komputerach, 5 tabletach i 5 telefonach komórkowych. Dzięki temu nie będzie musiała wybierać, czy zainstalować oprogramowanie na komputerze stacjonarnym czy służbowym laptopie, a dodatkowo, jeśli w czasie obowiązywania pakietu zmieni sprzęt, wciąż będzie mieć do dyspozycji wystarczającą liczbę instalacji.

Masz wątpliwości czy ta usługa jest odpowiednia dla Ciebie? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×