Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
Microsoft

Microsoft 365 - profesjonalne narzędzia dla Twojego biznesu

Narzędzia, które dobrze znasz: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, a także wiele innych. Legalnie, w przystępnej cenie, w wygodnej miesięcznej lub rocznej subskrypcji.

{{ officeItem.name }} Dawniej {{ officeItem.old_name }} {{ officeItemPrice.price | customNumber }}PLN netto
{{position.name}} {{ position.value }}

Dostępne aplikacje i usługi:

{{ position.name }}

Jaki pakiet wybrać?

Microsoft 365 Business Basic
+

Dla firm, którym wystarczy wersja online pakietu Microsoft, a także potrzebują poczty i narzędzi do pracy zespołowej.

Microsoft 365 Apps for business
+ +

Zalecany firmom, które potrzebują pełnego zestawu pakietu Microsoft - w wersji klasycznej, online i mobilnej. Nie zawiera narzędzi do pracy zespołowej i wspierających działalność biznesową.

Microsoft 365
+ + +

Zestaw dla firm, które pragną mieć zarówno dostęp do zaawansowanych narzędzi biznesowych, jak i pełnego pakietu Microsoft - w wersji klasycznej, online i mobilnej.

żeby zakupić interesujący Cię pakiet.

Dlaczego warto wykupić usługę Microsoft 365?

Microsoft 365

Zwiększ wydajność swojego zespołu

Zakup usługi Microsoft 365 znacznie usprawni pracę Twojego zespołu. Znajdziesz w nim komplet nowoczesnych narzędzi, które ułatwią funkcjonowanie Twojego biznesu i przyspieszą realizację projektów. W jego skład wchodzą profesjonalne aplikacje biurowe, takie jak Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote i Access. Synchronizacja plików ułatwi współpracę i codzienną komunikację w zespole.

Zbuduj profesjonalne biuro, tam gdzie tego potrzebujesz

Lokalizacja już nigdy nie będzie problemem dla Ciebie i Twojego zespołu. Tym, co szczególnie wyróżnia wszystkie pakiety jest 1TB przestrzeni dyskowej OneDrive, dzięki której będziesz mógł tworzyć i udostępniać pliki, bez względu na to w jakim miejscu się znajdujesz i z jakiego urządzenia korzystasz. W czasach, gdy coraz więcej biznesów funkcjonuje w formie online, a praca zdalna staje się standardem, ważne jest, żeby zapewnić pracownikom zaufane narzędzia do pracy, dostępne w każdej lokalizacji.

Zapewnij bezpieczeństwo danych

Temat bezpieczeństwa w Internecie nabiera coraz większego znaczenia, zwłaszcza teraz, gdy wiele wartościowych informacji trzymamy na urządzeniach mobilnych, czy chmurach. Microsoft 365 zawiera bezpłatne aktualizacje, dzięki czemu pracownicy zawsze będą korzystać z najnowszych wersji programów, co zagwarantuje im bezpieczeństwo użytkowania wybranych narzędzi.

Ogranicz koszty

Czy wiesz, że jedna licencja obowiązuje na wiele urządzeń? Przy zakupie pakietu Apps for business lub Business Standard, możesz go zainstalować na 5 komputerach, 5 tabletach i 5 telefonach.

Darmowe wsparcie

Przez cały okres subskrypcji możesz bezpłatnie kontaktować się z pomocą techniczną firmy Microsoft, aby uzyskać pomoc dotyczącą działania pakietu Microsoft.

Jakie aplikacje znajdują się w pakietach?

Outlook

Outlook - poczta klasy biznes 50 GB pojemności. Korespondencja, kalendarz i zadania w jednym miejscu.

Exchange

Exchange - serwer poczty stworzony na potrzeby biznesu, współpracuje z Outlook i innymi aplikacjami pakietu (Zadania, Osoby, wirtualnym dyskiem OneDrive).

PowerPoint

PowerPoint - program do tworzenia prezentacji multimedialnych. Aktualne wersje aplikacji pozwalają na kreowanie nawet zaawansowanych projektów na podstawie rozbudowanych animacji, filmowych przejść, modeli 3D i ikon.

Excel

Excel - rozbudowany arkusz kalkulacyjny. Daje możliwość łączenia się z rożnymi źródłami danych, ich analizowania, modelowania i prezentacji graficznej oraz udostępniania ich współpracownikom.

Word

Word - najpopularniejszy na świecie program do edycji tekstów z możliwością zespołowej pracy nad dokumentem (w wersji online). Został połączony z wyszukiwarką Bing, dzięki czemu możesz uzyskać wszystkie potrzebne informacje bez konieczności wychodzenia z programu.

Access

Access - program do tworzenia aplikacji biznesowych, dostępny tylko na komputery stacjonarne. Pozwala na tworzenie baz danych z szablonów lub od podstaw.

Publisher

Publisher - aplikacja do tworzenia profesjonalnych materiałów marketingowych z możliwością ich udostępniania przez e-mail lub eksportowania do formatów nieedytowalnych. Program dostępny tylko na komputery stacjonarne.

OneNote

OneNote - elektroniczny notes, z którego można korzystać na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych. Notatki można poprawiać, pisząc na klawiaturze oraz dodając wyróżnienia lub adnotacje odręczne.

OneDrive

OneDrive - wirtualny dysk, na którym przechowywane są wszystkie tworzone pliki. Do dyspozycji masz 1 TB przestrzeni dyskowej i możliwość kontroli historii wersji.

SharePoint

SharePoint - firmowy intranet dostępny na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne. Udostępnianie informacji odbywa się w przyjaznych witrynach pracy grupowej (intranetowych stronach www), z możliwością odczytu i łatwej edycji przez uprawnionych użytkowników z dowolnej lokalizacji. Program jest platformą dla kilkuset gotowych aplikacji (dostęp przez aplikację Add-Ins).

Teams

Teams - biznesowy czat grupowy. Program pozwala organizować wideokonferencje i szkolenia on-line, ze współdzieleniem ekranu komputera organizatora oraz komputerów uczestników. Idealny do zdalnej współpracy grupowej dla użytkowników w różnych lokalizacjach.

Planner

Planner - program do zarządzania zadaniami w zespole. Umożliwia tworzenie nowych planów, organizowanie i przypisywanie zadań, udostępnianie plików oraz informowanie o postępach w pracy.

Yammer

Yammer - firmowa sieć społeczna, dzięki której pracownicy będą mogli nie tylko rozmawiać o realizacji projektów, ale także integrować się w grupach zainteresowań czy umawiać się na wspólne dojazdy do pracy.

Kalendarz

Kalendarz - planowanie i udostępnienie spotkań i zdarzeń wraz z przypomnieniami.

Forms

Forms - tworzenie ankiet i sondaży oraz łatwe przeglądanie i udostępnianie wyników dostępnych dla określonych osób.

Stream

Stream - udostępnianie materiałów video ze spotkań i sesji szkoleniowych dla określnych członków zespołu.

People (Osoby)

People (Osoby) - informacje kontaktowe o znajomych, klientach współpracownikach, zorganizowane w wygodny sposób.

Tasks (Zadania)

Tasks (Zadania) - zarządzanie zadaniami wykonywanymi każdego dnia wraz z określaniem priorytetów.

Delve

Delve - szczegółowe informacje o tym nad czym pracujesz i w jakim zespole.

Dynamics365

Dynamics365 - zarządzanie dodatkowymi aplikacjami biznesowymi, dedykowanymi dla Twojej firmy.

Power Automate

Power Automate - tworzenie automatycznych przepływów pracy między aplikacjami, plikami i danymi. Automatyzacja czasochłonnych zadań.

Sway

Sway - tworzenie i udostępnienie w zespole atrakcyjnych raportów i prezentacji.

PowerApps

PowerApps - tworzenie dedykowanych aplikacji mobilnych i internetowych z użyciem danych wykorzystywanych przez organizację.

Add-Ins (Office Store)

Add-Ins (Office Store) - możliwość wyboru z kilkuset dodatkowych aplikacji działających na platformie Office365.

Bookings

Microsoft Bookings (tylko w pakiecie Business Standard) - umożliwia klientom rezerwowanie spotkań w firmie.

Outlook Customer Manager

Outlook Customer Manager (tylko w pakiecie Business Standard) - pomaga firmom śledzić i utrzymywać relacje z kontrahentami. Aplikacja w jednym miejscu wyświetla historię komunikacji z klientem, zadania do wykonania, przypomina i monitoruje działania transakcji.

Dla ilu użytkowników przeznaczona jest 1 licencja?

Efektywna praca z narzędziami udostępnionymi w Microsoft 365 możliwa jest wtedy, gdy 1 licencja przypisana jest do 1 użytkownika (osoby). Ma on wtedy do dyspozycji swoje niezależne konto pocztowe, dysk i kalendarz, a przy wspólnym edytowaniu plików lub aplikacji zaznaczone jest, kto dokonał modyfikacji lub komentował treści.

Osoba, do której przypisana jest licencja, może zainstalować aplikacje Office na 5 komputerach, 5 tabletach i 5 telefonach komórkowych. Dzięki temu nie będzie musiała wybierać, czy zainstalować oprogramowanie na komputerze stacjonarnym czy służbowym laptopie, a dodatkowo, jeśli w czasie obowiązywania pakietu zmieni sprzęt, wciąż będzie mieć do dyspozycji wystarczającą liczbę instalacji.

Masz wątpliwości czy ta usługa jest odpowiednia dla Ciebie? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×