Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
1094 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata
Banner mobileBanner pc

Misja Domeny.tv

Pomagamy firmom w tworzeniu ich kompleksowej obecności w Internecie, na różnych rynkach. Nasze cele osiągamy poprzez specjalizację w rejestracji domen w wielu różnych krajach świata. Oferujemy pełną gamę usług związanych z rejestracją i utrzymaniem domen internetowych, proste zasady i czytelne procedury, a także funkcjonalny panel administracyjny, umożliwiający naszym klientom samodzielne zarządzanie wykupionymi usługami.

Nieustannie dbamy o to, aby utrzymać naszą pozycję lidera w Polsce pod względem największej liczby rozszerzeń domenowych możliwych do rejestracji w jednym miejscu. Rejestrujemy domeny dla naszych klientów już od 2002 roku, w tym czasie zdobywając stałe zaufanie wielu klientów. Jesteśmy akredytowanym partnerem NASK i EURid, a także partnerem rejestratorów z różnych części świata, co pozwala nam zaoferować wiele usług domenowych, niedostępnych w ofercie innych firm. Nasza propozycja to nie tylko rejestracja domen z bliskich i dalekich krajów, ale również usługi doradztwa w zakresie domen, ochrony marek towarowych, brokerstwa oraz odzyskiwania domen.

Zakup domeny to dopiero początek. Zobacz co możemy Ci zaoferować.

Software houseAplikacje internetowe Projektowanie stron internetowychProjektowanie stron internetowych Certyfikaty SSLCertyfikaty SSL Serwery wirtualneSerwery wirtualne (hosting)

Dane firmy

DOMENY.TV MSERWIS Sp. z o.o.
(dawniej: MSERWIS Sp. z o.o. sp. k.)
ul. Stacyjna 1/63
53-613 Wrocław

NIP: 8971849179
REGON: 368943222
KRS: 0001090436

72 1140 2004 0000 3002 7729 5877
mBank S.A.

Szczegółowe informacje oraz wpłata kartą płatniczą

Dane kontaktowe

tel. 71 718 13 10 (w dni robocze 9-17)
e-mail:

Pomoc Konsultanta Domeny.tv

Biuro MSERWIS - Domeny.tv biuro MSERWIS - corner Biuro MSERWIS - marketing
Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×