Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH

Menu:

959 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata

Cesja domen w rozszerzeniu .pl

Skuteczne wykonanie cesji domeny powoduje zmianę danych abonenta domeny (znajdujących się w bazie WHOIS) na nową osobę lub podmiot.

Aby wykonać cesję domeny .pl w naszym serwisie Domeny.tv, należy w panelu administracyjnym wybrać menu "Domeny polskie" oraz opcję "Lista domen .pl".

cesja domen .pl

Następnie po prawej stronie zmieniamy widok oraz układ kolumn wybierając opcję "Profesjonalny widok".

cesja domen .pl

Po wybraniu profesjonalnego widoku ukażą nam się dodatkowe kolumny m.in "Cesja domeny", w której zobaczymy ikonę cesji domeny.

cesja domen .pl

Po wybraniu ikony w kolumnie "Cesja domeny" przekieruje nas na podstronę, na której będzie możliwość zainicjowania cesji domeny.

cesja domen .pl

Zgodnie z powyższym obrazkiem uzupełniamy wszystkie wymagane dane aktualnego abonenta domeny oraz dane przyszłego abonentaw celu wykonania cesji domeny.

Inicjujemy cesję wybierając czerwony przycisk "Wyślij wniosek cesji".

cesja domen .pl

Powyższy komunikat otrzymamy po prawidłowym zainicjowaniu cesji domeny.

Następnie na adres e-mail aktualnego oraz przyszłego abonenta domeny zostaną wysłane wiadomości weryfikujące. Będą one zawierać informację, iż została zainicjowana procedura elektronicznej cesji domeny. W obu wiadomościach będzie się znajdować indywidualny link do potwierdzenia elektronicznej cesji. Aby zmiana została zakończona sukcesem, wymagane jest kliknięcie znajdującego się w wiadomościach e-mail odnośnika oraz potwierdzenie cesji przez obydwie strony.

Zwracamy uwagę, iż procedura cesji nie przenosi domeny na inne konto w naszym serwisie Domeny.tv oraz nie oznacza zmiany rejestratora domeny.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×