Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH

Menu:

1153 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata

Przedłużenie domen on-line

Ważność domeny możemy przedłużyć on-line, wykorzystując środki przedpłacone lub też poprzez wygenerowanie faktury proforma aby opłacić ją później. Wpłatę można dokonać najwygodniejszym dla siebie sposobem płatności - dane naszego konta oraz możliwość wpłaty kartą płatniczą bądź przelewem online znajdziesz na stronie płatności.

W celu przedłużenia ważności domeny, zaloguj się do swojego panelu administracyjnego w serwisie Domeny.tv.

przedłużanie ważności domeny logowanie Domeny tv

Z menu "Domeny" wybierz opcję "Przedłuż ważność".

przedłużanie ważności domeny wybór opcji

Możesz zaznaczyć domeny oraz wybrać okres na jaki chcesz je przedłużyć.

przedłużanie ważności domeny wybór okresu rejestracji

W kolejnym oknie pojawia się możliwość wyboru tożsamości, której dane mają zostać użyte do wystawienia faktury. Pozwala to na uzyskanie faktury dla innego podmiotu, na przykład naszego kontrahenta, którego domenami administrujesz. Możesz również wprowadzić kod rabatowy, jeżeli go posiadasz.

przedłużanie ważności domeny wybor tozsamosci

Pokaże się kolejny ekran, w którym możesz opłacić złożone zamówienie.

przedłużanie ważności domeny płatność

W kolejnym etapie do wyboru masz kilka różnych metod płatności: opłatę z salda, przelew bankowy, kartę płatniczą, przelew online oraz płatność BLIK.

Zachęcamy do zasilania konta i używania środków przedpłaconych do odnawiania domen - jest to najszybszy i najwygodniejszy sposób. Faktury są wystawiane wówczas na operacje zasileń. Jeśli chcesz jednak zapłacić na podstawie faktury proforma, pamiętaj o prawidłowym wyborze tożsamości.

przedłużanie ważności domeny wybór metody płatności

Ostatni krok informuje o rezultacie wykonania zlecenia. Jeśli wybrałeś przedłużenie domen on-line, uzyskasz natychmiast informację o tym, czy domeny zostały przedłużone pomyślnie. Jeśli wybrałeś fakturę proforma, pojawi się możliwość jej pobrania i wydruku, w celu opłacenia. Zamówienie zostanie zrealizowane po otrzymaniu przez nas wpłaty.

UWAGA! W przypadku wielu typów domen musisz je opłacić odpowiednio wcześniej przed ich dniem wygaśnięcia. W przeciwnym wypadku ich przedłużenie może nie być możliwe lub wiązać się z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłaty reaktywacyjnej. Liczba pozostałych dni do terminu odnowienia w panelu administracyjnym wskazuje, do kiedy musisz opłacić przedłużenie ważności danej nazwy domeny, jeśli chcesz nadal z niej korzystać.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×