Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH

Menu:

959 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata

Transfer domen zagranicznych

Aby wykonać transfer domen zagranicznych do naszego serwisu, prosimy w panelu administracyjnym wybrać menu "Domeny zagraniczne" oraz opcję "Transfer domen zagranicznych".

transfer domen zagranicznych

Następnie w polu "Transfer domen globalnych" prosimy o wpisanie nazwy domeny.

Po wybraniu rozszerzenia domeny ukażą nam się informacje, jakie czynności są wymagane do wykonania transferu danej domeny. Można się też tu dowiedzieć, czy transfer jest operacją płatną oraz czy przedłuża on ważność domeny.

Najpopularniejsze domeny, czyli com, net, eu czy tv, wymagają odnowienia domeny w momencie transferu. Dodatkowy rok jest dopisywany do aktualnego okresu ważności domeny, co oznacza, że transfer można zlecić dużo szybciej. Z wielu względów nie zalecamy czekać z transferem do ostatnich dni ważności domeny.

W większości przypadków wymagane będzie uzyskanie kodu AuthInfo od poprzedniego rejestratora do transferu domeny, wówczas pokaże się pole do wpisania tego kodu.

transfer domen zagranicznych

Może być wymagane uprzednie zasilenie salda pre-paid wystarczającą kwotą do zlecenia transferu, jeżeli ta operacja dla danej domeny jest płatna. Po zatwierdzeniu przycisku "Transferuj domenę do Domeny.tv", powyżej powinien nam ukazać się komunikat "Poprawnie zainicjowano transfer domeny".

transfer domen zagranicznych

Poniżej ukazane są aktualnie transferowane do nas domeny, widzimy również aktualny status złożonych zleceń.

transfer domen zagranicznych

Jeżeli do transferu potrzebne będą wnioski bądź dodatkowe dokumenty, obsługa Domeny.tv przygotuje odpowiednie formularze i skontaktuje się celem ich uzupełnienia.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×