Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
1083 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata
Banner mobileBanner pc

Transfer domen .pl

Transfer domeny jest prostą i bezpieczną operacją. Pozwoli przenieść obsługę Twojej nazwy domeny do Domeny.tv i korzystać z całej naszej oferty. Transfer domeny .pl jest bezpłatny i zachowuje cały pozostały okres ważności domeny. Nie zmienia również delegacji domeny (ustawień DNS). Oznacza to, że możesz zlecić transfer w dowolnym momencie.

W celu przetransferowania domeny, zaloguj się do swojego panelu administracyjnego w serwisie Domeny.tv.

transfer domeny pl logowanie

Z menu Domeny wybierz opcję "Transfer domeny".

transfer domeny pl wybór opcji

Następnie w dostępne pole wpisz nazwę domeny, którą chcesz przetransferować.

transfer domeny pl wybór domeny

W kolejnym oknie potrzebny Ci będzie kod Authinfo. Kod Authinfo uzyskasz od obecnego rejestratora domeny. Zgodnie z regulacjami rejestru domen .pl, kod powinien być wydany abonentowi na każde jego żądanie, bezpłatnie i bez zbędnej zwłoki. Jeśli już go wpisałeś, naciśnij przycisk "Zleć transfer".

transfer domeny pl authinfo

Po zatwierdzeniu przycisku, pojawi się okno z potwierdzeniem płatności. W przypadku domen .pl transfer jest bezpłatny. Po naciśnięciu przycisku "Kontynuuj" zobaczysz informację, czy transfer rozpoczął się poprawnie.

Jeżeli Twoja domena wygasła, możesz ją przetransferować, ale musisz jednocześnie opłacić jej odnowienie. Na poczet takiej operacji, wykorzystywane są środki znajdujące się na saldzie konta.

Jeśli wpisałeś prawidłowy kod authinfo oraz nazwa domeny kwalifikuje się do transferu, na adres e-mail abonenta domeny zostanie przesłany e-mail weryfikacyjny z linkiem, po potwierdzeniu którego transfer zostanie wykonany.

Ważne informacje odnośnie transferu domen .pl:

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×