Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH

Menu:

959 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata

Transfer domen .pl

Transfer domeny jest prostą i bezpieczną operacją. Pozwoli przenieść obsługę Twojej nazwy domeny do Domeny.tv i korzystać z całej naszej oferty. Transfer domeny .pl jest bezpłatny i zachowuje cały pozostały okres ważności domeny. Nie zmienia również delegacji domeny (ustawień DNS). Oznacza to, że możesz zlecić transfer w dowolnym momencie, im szybciej tym lepiej!

Aby dokonać transferu domeny .pl do naszego serwisu Domeny.tv, należy w panelu administracyjnym wybrać opcję "Transfer domen .pl (authinfo)".

transfer domeny .pl

Następnie w polu "Transfer domen .pl z authinfo" prosimy o wpisanie nazwy domeny oraz jej kod Authinfo. Kod Authinfo uzyskasz od obecnego rejestratora domeny. Zgodnie z regulacjami rejestru domen .pl, kod powinien być wydany abonentowi na każde jego żądanie, bezpłatnie i bez zbędnej zwłoki.

Po zatwierdzeniu przycisku "Transferuj domenę", poniżej ukaże się nazwa transferowanej domeny oraz informacja, czy transfer rozpoczął się poprawnie.

Jeżeli kod authinfo jest poprawny oraz nazwa domeny kwalifikuje się do transferu, na adres e-mail abonenta domeny zostanie przesłany e-mail weryfikacyjny z linkiem, po potwierdzeniu którego transfer zostanie wykonany.

Ważne infomacje odnośnie transferu domen .pl

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×