Domeny z całego świata w jednym miejscu

Aplikacja - Specjalista ds. marketingu internetowego i rozwoju produktu

Do marketingu szukamy ludzi, którzy podobnie jak Chuck Norris przeczytali cały Internet dwa razy. Doskonale orientują się, co w branży IT piszczy i mają głowę pełną pomysłów, jak rozruszać rynek domen, serwerów i dedykowanych aplikacji internetowych. Poprowadzą nasze kampanie reklamowe w różnych mediach, stworzą angażujące treści marketingowe oraz dotrą do właściwych osób decyzyjnych. Niezbędna będzie umiejętność poprawnego stylistycznie i językowo pisania e-maili, ofert, tekstów reklamowych oraz innych dokumentów.

Zakres zadań:

  • tworzenie treści przeznaczonej na różne platformy,
  • opieka nad blogami firmowymi,
  • obsługa newsletterów,
  • realizacja kampanii reklamowych,
  • monitorowanie i obsługa profili społecznościowych firmy,
  • obsługa LinkedIn celem nawiązywania kontaktów z potencjalnymi klientami,
  • wspomaganie sprzedaży B2B,
  • tworzenie i optymalizacja stron sprzedażowych w naszym serwisach internetowych,
  • współpraca z działem obsługi klienta i programistycznym, celem realizacji zadań.

Wymagamy:

  • doświadczenia w marketingu (w projektach prywatnych bądź zawodowych),
  • umiejętności redagowania angażujących, poprawnych językowo tekstów,
  • zainteresowania technologiami internetowymi,
  • chęci rozwoju w dziedzinie e-marketingu (zapewniamy materiały i szkolenia),
  • kreatywności,
  • samodzielności przy realizacji zadań,
  • dobrej znajomości języka angielskiego (tworzymy dużo treści i często komunikujemy się w tym języku).

Oferowane stanowisko to praca stacjonarna, na pełen etat, w naszym biurze w centrum Wrocławia (200 metrów od wrocławskiego Rynku).

Na ogólnej stronie z ofertami pracy znajdziesz wiele ciekawych informacji o naszej firmie i procesie rekrutacji.

Proces rekrutacji na to stanowisko składa się u nas z następujących etapów:

Przygotuj swoje CV w formacie PDF oraz rozpocznij aplikację.

Upewnij się, że masz 20-60 minut czasu! Nie będziesz mieć możliwości powrotu do poprzedniego pytania.

Krok:
1/7
2/7
3/7
4/7
5/7
6/7
7/7
Pozostało: {{mminutes}}:{{sseconds}}

1. Jakie masz dotychczasowe doświadczenie z marketingiem internetowym? Opisz ogólnie 2-3 projekty internetowe, przy których pracowałaś/pracowałeś (zawodowo bądź prywatnie).

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q1.length}} znaków

2. Jaką miałaś/miałeś dotychczasową styczność z tematyką domen internetowych, hostingu, usług programistycznych?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q2.length}} znaków

3. Podaj kilka przykładów biznesowego wykorzystania LinkedIn.

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q3.length}} znaków

4. What systems and tools you will use to facilitate execution of your marketing strategy? Why these tools?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q4.length}} znaków

5. Why is it a good idea to register domains names at Domeny.tv? How do we differentiate in the market?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q5.length}} znaków

6. If I were a potential software house customer from the U.S., how would you convince me to work with a Polish company?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q6.length}} znaków

To już wszystko, dziękujemy!

Dziękujemy, Twoja aplikacja została zapisana

Niestety czas na udzielenie odpowiedzi się skończył :(
W przypadku problemów technicznych, prosimy skontaktuj się z nami.

Twoja aplikacja została pomyślnie zapisana.
Skontaktujemy się z Tobą w najbliższym możliwym terminie.

Nie to stanowisko? Zobacz nasze inne propozycje