Domeny z całego świata w jednym miejscu

Specjalista ds. sprzedaży i relacji z klientem

Praca w MSERWIS/Domeny.tv jako Specjalista ds. sprzedaży i relacji z klientem

Poniżej natomiast znajdziesz opis stanowiska, a na ogólnej stronie z ofertami pracy znajdziesz wiele informacji o naszej firmie i procesie rekrutacji.

Na tym stanowisku zajmować się będziesz rozmowami zarówno z naszymi obecnymi, jak też potencjalnymi klientami. Celem będzie zaoferowanie im usług internetowych, takich jak domeny, serwery, aplikacje i sklepy internetowe.

Idealnie, jeśli znasz się na Internecie i masz podstawowe informacje po czym poznać dobry serwer, co jest ważne przy tworzeniu sklepów internetowych. Lubisz rozmawiać z ludźmi, a telefon jest naturalnym przedłużeniem Twojej ręki. A przede wszystkim potrafisz się przebić i zaciekawić swoją ofertą drugą stronę! Niezbędna będzie również bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz wiedza o skutecznej sprzedaży.

Zakres zadań:

  • nawiązywanie relacji z nowymi klientami firmy - zainteresowanymi usługami, które świadczymy,
  • opieka nad kluczowymi istniejącymi klientami firmy,
  • podtrzymywanie relacji w formie komunikacji e-mail, telefonicznej, spotkań,
  • obsługa LinkedIn celem prowadzenia sprzedaży B2B,
  • aktywne poszukiwanie nowych szans sprzedażowych,
  • współpraca z działem obsługi klienta, marketingu i programistycznym, celem realizacji zadań.

Wymagamy:

  • doświadczenia w sprzedaży dowolnych usług,
  • umiejętności redagowania interesujących i poprawnych językowo ofert,
  • zainteresowania technologiami internetowymi (musisz szybko pojąć np. czym jest DNS, hosting z HTTP/2, czy jakie zalety ma model time and materials),
  • chęci rozwoju w dziedzinie e-marketingu (zapewniamy materiały i szkolenia),
  • samodzielności przy organizacji czasu pracy i realizacji zadań,
  • dobrej znajomości języka angielskiego (tworzymy dużo treści i często komunikujemy się w tym języku).

Oferowane stanowisko to praca stacjonarna, na pełen etat, w naszym biurze w centrum Wrocławia.

Na ogólnej stronie z ofertami pracy znajdziesz wiele ciekawych informacji o naszej firmie i procesie rekrutacji.

Proces rekrutacji na to stanowisko składa się u nas z następujących etapów:

Przygotuj swoje CV w formacie PDF oraz rozpocznij aplikację.

Upewnij się, że masz 20-60 minut czasu! Nie będziesz mieć możliwości powrotu do poprzedniego pytania.

Krok:
1/7
2/7
3/7
4/7
5/7
6/7
7/7
Pozostało: {{mminutes}}:{{sseconds}}

1. Jakie masz dotychczasowe doświadczenie ze sprzedażą i obsługą klienta?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q1.length}} znaków

2. Jaką miałaś/miałeś dotychczasową styczność z tematyką domen internetowych, hostingu, usług programistycznych?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q2.length}} znaków

3. Czy wolisz sprawy załatwiać przez e-mail czy przez telefon? Która forma kontaktu jest wg Ciebie skuteczniejsza?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q3.length}} znaków

4. Jak sądzisz, czy według Ciebie najważniejsze jest zbudowanie dobrej relacji z klientem, czy też inne aspekty?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q4.length}} znaków

5. What systems and tools you will use to work with prospective leads?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q5.length}} znaków

6. If I were a potential software house customer from the U.S., how would you convince me to work with a Polish company?

Minimum 200 znaków, maksymalnie 1200 znaków.Pozostało: {{1200 - workController.q6.length}} znaków

To już wszystko, dziękujemy!

Dziękujemy, Twoja aplikacja została zapisana

Niestety czas na udzielenie odpowiedzi się skończył :(
W przypadku problemów technicznych, prosimy skontaktuj się z nami.

Twoja aplikacja została pomyślnie zapisana.
Skontaktujemy się z Tobą w najbliższym możliwym terminie.

Nie to stanowisko? Zobacz nasze inne propozycje