Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
1084 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata
Banner mobileBanner pc

Serwer przekierowań - kompleksowe utrzymanie DNS

Serwer przekierowań jest to usługa polegająca na utrzymywaniu dowolnej domeny na naszych szybkich DNS-ach wraz z dostępem do panelu administracyjnego. Jego funkcjonalność pozwala na tworzenie dowolnych rekordów i przekierowań, dla domeny i jej dowolnych subdomen. Jest to rozwiązanie idealne zarówno dla użytkowników niezaawansowanych, którzy chcą jak najprościej skonfigurować domenę, jak i dla użytkowników doświadczonych, którzy domenę chcą wykorzystać w najlepszy możliwy sposób.

Pełne utrzymanie domeny na naszych DNS-ach jest obecnie bezpłatne dla każdej utrzymywanej domeny w Domeny.tv. Serwer przekierowań możesz aktywować w dowolnym momencie podczas lub po rejestracji domeny.

Cechy serwera przekierowań:

Aktywuj serwer przekierowań dla swojej domeny

Jeśli rejestrujesz nową domenę, wystarczy, że wybierzesz domyślny profil DNS podczas zakupu domen. Usługę możesz również w łatwy sposób aktywować dla dowolnej domeny zarejestrowanej w naszym serwisie. Zaloguj się do panelu administracyjnego i wybierzesz opcję "Aktywuj serwer przekierowań" na liście domen.

Aby serwer przekierowań działał poprawnie, domena musi być wydelegowana na następujące serwery DNS:

W celu skonfigurowania ustawień serwera przekierowań, zaloguj się do panelu administracyjnego a następnie odnajdź wybraną domenę na liście. Kliknij ikonę koła zębatego w kolumnie o nazwie "serwer przekierowań" aby przejść do ekranu jego ustawień. Znajdziesz tam również szczegółowy opis wszystkich dostępnych ustawień.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie usługi serwera przekierowań, skontaktuj się z nami.

Panel demo

 SubdomenaAdres docelowyTyp rekorduPriorytet MX
1)
2)
3)
4)
5)

Dla domeny głównej i subdomen są dostępne następujące opcje:

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×