Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
1095 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata
Banner mobileBanner pc

Cesja on-line domen .pl i zagranicznych

Kupując lub sprzedając domenę często nie zdajemy sobie sprawy, jak ważne jest wykonanie jej formalnej cesji. Tylko wówczas mamy pewność,że prawa i obowiązki wynikające z umowy na utrzymanie nazwy domeny rzeczywiście przechodzą z jednej strony na drugą.

Cesja on-line

Cesja wykonywana tym sposobem jest prosta i bezpieczna. Potwierdzenie dokonywane jest przez obydwie strony w bezpieczny sposób, na szyfrowanej stronie, dostępnej wyłącznie poprzez link zawierający unikalny dla danej transakcji identyfikator.

Jak wykonać cesję on-line domeny .pl?

Aby zlecić cesję on-line, zaloguj się do swojego konta w Domeny.tv. Z zakładki "Domeny" wybierz "Domeny .pl", przejdź do swojej domeny i zaznacz ją. W polu "Dane abonenta" kliknij na ikonkę "Cesja Domeny".

Cesja domeny .pl na liście domen

Po kliknięciu w ikonę zostaniesz przeniesiony do formularza cesji. Utwórz nową tożsamość z danymi przyszłego abonenta domeny lub posłuż się już istniejącą pozycją. Po wybraniu tożsamości kliknij "Wyślij wniosek cesji"

Cesja domeny formularz

Zobaczysz nowe okno potwierdzające zainicjowanie cesji. Na adresy e-mail obecnego i przyszłego abonenta zostaną wysłane wiadomości z linkiem potwierdzającym i obydwie strony muszą je zaakceptować. W przypadku braku zgody obydwu stron w ciągu 5 dni, wniosek cesji zostanie automatycznie anulowany.

Cesja domeny potwierdzenie

Zastrzegamy sobie prawo do zażądania wypełnionego oraz podpisanego przez obydwie strony transakcji wniosku cesji w uzasadnionych przypadkach. Brak dostarczenia wymaganego dokumentu może skutkować anulowaniem cesji.

Cesja poprzez formularz

Honorujemy również standardowy wniosek cesji, dostarczony do nas pocztą, faxem lub pocztą elektroniczną. Jeśli chcesz skorzystać z takiej drogi zmiany abonenta, wypełnij standardowy wniosek cesji.

Jak wykonać cesję on-line domeny zagranicznej

Procedura wygląda podobnie jak w przypadku cesji domen .pl, z tym że dla niektórych domen cesja wykonywana jest automatycznie, a dla innych mogą być wymagane dodatkowe dokumenty. Zaloguj się do swojego konta w Domeny.tv. Z zakładki "Domeny" wybierz "Domeny zagraniczne", przejdź do swojej domeny i zaznacz ją. W polu "Dane abonenta" kliknij na ikonkę "Cesja Domeny". Wybierz przyszłego abonenta domeny i zatwierdź e-maile.

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×