Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Zacznij swój biznes w Austrii
.at
Banner mobileBanner pc

Domeny .at - podstawowe informacje

domena at
 • Jak zarejestrować austriacką domenę internetową?

 • Minimalny okres rejestracji i przedłużenia
  1 rok
 • Czas rejestracji
  Natychmiast
 • Restrykcje
  Tak
  Rejestracja domen .at wiąże się z akceptacją zasad rejestracji NIC.AT. Prosimy o dokładne zapoznanie się z informacjami na stronie: https://www.domeny.tv/domeny/at
 • Ile kosztuje domena austriacka .at?

 • Cena rejestracji
  69,00 zł netto / rok
 • Cena przedłużenia
  69,00 zł netto / rok
 • Cena cesji
  Bezpłatna
  Rejestr wysyła linki w wiadomościach e-mail do potwierdzenia operacji do obecnego i nowego abonenta. Cesja jest wykonywana po potwierdzeniu przez obydwie strony.
  Cesja domeny nie powoduje przedłużenia jej ważności.
 • Cena reaktywacji domeny
  120,00 zł netto
  + cena przedłużenia
  Opłata dodatkowa pobierana w przypadku zlecenia po terminie odnowienia domeny (6 dni przed dniem wygaśnięcia). Reaktywacja na tych warunkach możliwa nie później niż w ciągu 40 dni po tym terminie.
 • Jak przebiega transfer domeny .at?

 • Cena transferu
  Bezpłatny
  Transfer domeny nie powoduje przedłużenia jej ważności.

Dodatkowe informacje o domenie .at

Domeny .at są dostępne bez restrykcji dla osób z terytorium dowolnego kraju.

Rejestracja domeny .at wiąże się z akceptacją ogólnych zasad NIC.AT.

Domena .at - informacja o rejestrze

.at - domena narodowa: Austria

Dostępna końcówka domeny: .at
Organizacja: NIC.AT Internet Verwaltungs und Betriebsgesellschaft m.b.H
Adres internetowy: https://www.nic.at/en
Publiczny serwer WHOIS: whois.nic.at

Domena .at

Domena Austrii .at to krajowe rozszerzenie ccTLD dla Republiki Austrii, administrowane przez nic.at, wprowadzone w 1988 roku. Większość właścicieli domen to Austriacy, domena internetowa Austrii jest jednak popularna również wśród Niemców i Szwajcarów.

Jakie inne rozszerzenia domeny ma Austria?

Jeśli wybrana nazwa w domenie .at jest już zajęta, spróbuj zarejestrować domenę .wien. Zaznaczamy, że jej rejestracja wiąże się z pewnymi ograniczeniami.

Domena .wien to domena stolicy Austrii, Wiednia. Może ją rejestrować każda osoba fizyczna, firma i organizacja, pod warunkiem, że wykorzystają domenę do wykazania związku z Wiedniem. Mogą nawiązywać one np. do ekonomii, kultury czy historii. Tak więc jeśli domena .at jest już zarejestrowana, a możesz wykazać wyżej wspomniane związki, domena .wien będzie dobrym wyborem.

Wymagania przy rejestracji domeny .at

Aby zarejestrować domenę .at nie trzeba spełnić żadnych specjalnych wymagań. Nie jest potrzebny ani lokalny przedstawiciel, ani zarejestrowana działalność gospodarcza na terenie Austrii. Domenę internetową Austrii .at zarejestrujesz bez żadnych dodatkowych utrudnień.

Korzyści z rejestracji domeny .at

Warto zarejestrować domenę internetową Austrii .at planując ekspansję swojego biznesu na niemieckojęzyczne rynki Unii Europejskiej. Polska należy do grona jednego z głównych partnerów eksportowych Austrii - a co za tym idzie, zarejestrowanie domeny .at ułatwi Ci wejście na ten rynek. Pomyśl o zabezpieczeniu swojej marki na tym dynamicznie rozwijającym się rynku rejestrując domenę internetową Austrii .at już dziś.

Gospodarka Austrii

Austria jest społeczną gospodarką rynkową i należy do najlepiej rozwiniętych krajów Unii Europejskiej pod względem ekonomicznym. Rolnictwo odgrywa stosunkowo niewielką rolę w austriackiej gospodarce - uprawia się głównie jęczmień, pszenicę, żyto i buraki cukrowe. Lasy zajmują sporą część terenu Austrii, przez co ważną gałęzią gospodarki jest leśnictwo. Austriacy są jednym z największych dostawców tarcicy na terenie Europy.

Dużą rolę odgrywa także przemysł, zwłaszcza hutnictwo, przemysł petrochemiczny, maszynowy i optyczny.

Eksport Austrii skupia się głównie na pojazdach, maszynach, chemikaliach, żelazie, stali i żywności. Importowane są podobne dobra: maszyny i wyposażenie do nich, pojazdy, chemikalia, olej, gaz ziemny i artykuły spożywcze. Austriacy handlują głównie z Niemcami, Stanami Zjednoczonymi, Włochami, Czechami i Słowacją.

Austria skupia się na produkcji energii ze źródeł odnawialnych, nie posiada ani nie będzie posiadać elektrowni jądrowych - decyzja ta została podjęta przez parlament Austrii w 1997 roku. Dodano nawet zapis do Konstytucji tego kraju o zakazie budowy elektrowni jądrowych a także o zakazie składowania i przewożenia materiałów jądrowych na terytorium państwa.

Turystyka w Austrii

Turystyka jest ważną częścią austriackiej ekonomii, generującą sporą część PKB. Turystów przyciągają piękne górskie krajobrazy Alp, jeziora i zabytki. Ułatwieniem jest również położenie Austrii w centrum Europy. Jako ciekawostkę warto dodać, że Wiedeń w 2019 roku został ponownie wybrany jako miasto z najlepszą jakością życia na całym świecie.

Turystyka Austrii skupia się głównie na sportach związanych z górami- Alpy przyciągają ludzi bez względu na porę roku. Turyści mają do dyspozycji liczne schroniska, ośrodki narciarskie i szlaki górskie, można również wziąć udział w dorocznym wyścigu rowerów górskich.

Polsko-austriackie stosunki gospodarcze

Polska i Austria odgrywają ważną rolę w swojej gospodarce - nasz kraj w ciągu ostatnich lat uplasował się w pierwszej dziesiątce krajów eksportujących i importujących do Austrii.

Austriacki import z Polski skupia się na pojazdach mechanicznych, częściach samochodowych, meblach, artykułach spożywczych i instrumentach muzycznych.

Eksportuje się przede wszystkim maszyny, pojazdy mechaniczne, produkty farmaceutyczne, papier, tekturę, artykuły metalowe, warzywa i owoce, napoje, odzież i okucia meblowe.

Austria znajduje się w pierwszej dziesiątce zagranicznych inwestorów na naszym rynku - inwestycje przekroczyły 6 miliardów euro. Austriackie firmy działają głównie w sektorze bankowym i budowniczym - ponad 550 firm działa na terenie naszego kraju. Wśród polskich firm na austriackiej ziemi warto wymienić CCC, Comarch i Fakro.

Współpraca kulturowa pomiędzy Polską a Austrią

W Warszawie od ponad 50 lat Austriackie Forum Kultury realizuje program “Creative Austrians”. Wspiera on wymianą artystyczną i naukową pomiędzy naszymi krajami, działając na takich polach jak m.in. architektura, sztuka, nauka czy design. Organizowane są różne kreatywne warsztaty. Dzięki pracy AFK co roku w Polsce przeprowadzane są występy austriackich naukowców i artystów, organizowane są również rozmaite wystawy i przedstawienia teatralne.

Od 1965 roku nasze kraje współpracują także na płaszczyźnie naukowej. Na polskich uniwersytetach na wydziale germanistyki pomocą służy 6 austriackich lektorów i lektorek. W Instytutach Austriackich we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie organizowane są kursy języka niemieckiego - są one uznawane międzynarodowo. Instytuty proponują również oficjalny egzamin z języka niemieckiego - jego ukończenie wieńczy uzyskanie Austriackiego Dyplomu z Języka Niemieckiego(ÖSD).

Rejestracja domen w krajach sąsiednich

Jeżeli interesują Ciebie rynki krajów sąsiednich, koniecznie sprawdź możliwość rejestracji domen:

Narzędzie do generowania raportu dostępności wybranych domen Wszystkie domeny

Zaufali nam

Andrzej Fałek Active Lab

Z punktu widzenia klienta bardzo istotne jest wsparcie: zarówno merytoryczne jak i techniczne. W Domeny.tv support funkcjonuje bardzo dobrze. Uzyskałem kompetentną pomoc podczas przeniesienia usług z firmy, która nagle przestała istnieć. Wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów. Inna ważna sprawa to przejrzysty panel zarządzania własnymi usługami w Domeny.tv. Polecam ten serwis wszystkim niezdecydowanym.

Dlaczego warto zarejestrować domenę w Domeny.tv

Największy w Polsce wybór domen z całego świata – w jednym miejscu

Wygodne metody płatności: przelew, PayU, karta płatnicza

Wystawiamy faktury pro forma i VAT

uproszczony proces zamawiania i natychmiastowy dostęp do domeny

Przypominamy o przedłużeniu domeny , aby nikt nie przejął Twojej domeny

Przedłużenie wszystkich domen nawet na rok z góry - na jednej fakturze

Stabilny rejestrator z długą historią na rynku. Brak ukrytych kosztów!

Liczne usługi dodatkowe: ID protect, serwer przekierowań, parking domen

Szukasz innej domeny?

To proste, sprawdź ją w wyszukiwarce domen, bądź zobacz listę wszystkich domen zagranicznych, jakie możesz zarejestrować.

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×