Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Zacznij swój biznes w Niemczech
.de

Domena .de Niemcy

domena de
 • Cena rejestracji
  29,00 zł netto / rok
 • Cena przedłużenia
  59,00 zł netto / rok
 • Cena cesji
  Bezpłatna
  Cesja domeny jest bezpłatna.
  Cesja domeny nie powoduje przedłużenia jej ważności.
 • Cena transferu
  59,00 zł netto
  Transfer domeny wymaga podania kodu authinfo.
  Transfer domeny powoduje ustawienie ważności domeny jak dla nowej rejestracji domeny.
 • Cena reaktywacji domeny
  120,00 zł netto
  + cena przedłużenia
  Opłata dodatkowa pobierana w przypadku zlecenia po terminie odnowienia domeny (4 dni przed dniem wygaśnięcia). Reaktywacja na tych warunkach możliwa nie później niż w ciągu 30 dni po tym terminie.
 • Minimalny okres rejestracji i przedłużenia
  1 rok
 • Czas rejestracji
  Natychmiast
 • Restrykcje
  Tak
  Rejestracja domen .de wiąże się z akceptacją zasad rejestracji DENIC oraz usługi trustee (lokalny kontakt administracyjny na terenie Niemiec, zapewniany dla rejestracji na rzecz osób i podmiotów z innych krajów). Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wszystkie zapisy w wyżej wymienionych dokumentach, dostępnych pod adresem: https://www.domeny.tv/domeny/de
 • Wymagane dokumenty
  Nie
 • Czas transferu
  Natychmiast

Dodatkowe informacje o domenie .de

Domeny .de to najpopularniejsze domeny narodowe w Europie. Niemcy są jednym z europejskich liderów gospodarczych i stanowią bardzo atrakcyjny rynek dla polskich firm. Zapraszamy do rejestracji nazw w domenie .de.

Rejestracja domeny .de wiąże się z akceptacją zasad rejestracji domen DENIC.

Kontakt administracyjny dla domen .de

Dla rejestracji domen .de wymagane jest posiadanie kontaktu administracyjnego zlokalizowanego fizycznie na terenie Niemiec, przy czym abonentem może być osoba/podmiot z innego kraju. W cenie rejestracji domeny zapewniamy usługę trustee umożliwiając legalną rejestrację domen .de dla osób i firm z Polski i całego świata. Abonentem domeny pozostaje zamawiający, zaś kontaktem administracyjnym jest nasz niemiecki partner. Usługa jest aktywowana automatycznie podczas każdej rejestracji domeny na rzecz osoby lub podmiotu spoza terytorium Niemiec.

Skorzystanie z usługi trustee oznacza akceptację:

W przypadku chęci dokonania transferu domeny do innego rejestratora w trakcie korzystania z usługi trustee, należy uprzednio podać (poprzez zgłoszenie do naszej obsługi klienta) dane nowego kontaktu administracyjnego, spełniającego wymagania rejestru.

Wygasanie i reaktywacja domen .de

Wygasające domeny przechodzą w 30-dniowy okres RGP (Redemption Grace Period), w trakcie którego abonent domeny może ją reaktywować. Wiąże się to z opłatą reaktywacyjną w wysokości 120 zł netto (147,60 zł z VAT) plus opłata za odnowienie domeny wg cennika. Domeny, dla których nie otrzymamy zlecenia reaktywacji, zostaną automatycznie usunięte po 30-dniowym okresie RGP.

Transfer domeny

Transfer domeny wymaga podania kodu authinfo. Transfer powoduje ustawienie ważności domeny jak dla nowej rejestracji domeny.

Domena .de - pozostałe informacje

.de - domena narodowa: Niemcy

Dostępna końcówka domeny: .de
Organizacja: DENIC eG
Adres internetowy: http://www.denic.de/
Publiczny serwer WHOIS: whois.denic.de

Domena .de

Domena .de to krajowe rozszerzenie ccTLD (Top-Level Domain), czyli najwyższego poziomu, dla Republiki Federalnej Niemiec. Zajmuje się nią DENIC, założony w 1996 roku. DENIC zapewnia DNS (Domain Name System), rejestrację i zarządzanie usługami dla domen .de. Nazwa domeny to dwie pierwsze litery niemieckiej nazwy kraju, czyli Deutschland, choć do 1990 roku wschodnie Niemcy posiadały osobny kod, czyli .dd.

Domena .de jest drugą, zaraz po domenie Chin, najpopularniejszą domeną krajową pod względem rejestracji. DENIC na swojej stronie deklaruje ponad 16 milionów zarejestrowanych domen, w tym 1,2 miliona jest utrzymywana przez ludzi spoza Niemiec.

Gospodarka niemiecka

Niemcy posiadają świetnie rozwiniętą, społeczną gospodarkę rynkową, plasują się na pierwszym miejscu w Europie i na czwartym, w rozrachunku światowym. Wyżej są tylko Chiny, USA i Japonia. Eksport naszych zachodnich sąsiadów skupia się głównie na chemikaliach, samochodach, stali czy nawozach i artykułach rolno-spożywczych.

Republika Niemiecka a Internet

Niemcy to nie tylko rynek dla przemysłowców. To również gigantyczne pole do popisu dla przedsiębiorców skupiających się na działalności internetowej - w 2017 roku odnotowano aż 79 127 551 użytkowników sieci. Stanowi to 96% ogólnej populacji Niemiec - i staje się świetną okazją do rozwoju firmy. Warto wspomnieć, że lwia część niemieckich inwestycji dotyczy outsourcingu usług informatycznych.

Stosunki polsko-niemieckie

Polska często podejmuje współpracę z Niemcami, aktywnie też bierze udział w handlu i inwestycjach na niemieckich ziemiach. Chęć do inwestycji działa również w drugą stronę - w 2018 roku niemieckie inwestycje wyniosły niemal 2 miliardy euro.

Wprowadzenie Polski do strefy Schengen usprawniło współpracę transgraniczną - rozbudowywane są przejścia graniczne czy usprawnianie ruchu drogowego i transportu. Trzeba podkreślić, że Niemcy są odpowiedzialni za ponad 1,5 wartości polskiego eksportu i wciąż pozostają naszym największym partnerem handlowym.

Polscy przedsiębiorcy w Niemczech

Rynek niemiecki przyciąga zarówno wielkich jak i drobnych przedsiębiorców. Według Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Niemczech operuje ponad 1,5 tysiąca polskich firm, zaś jednoosobowych firm - kilkadziesiąt tysięcy. Jak mówi Artur Kasiubowski, założyciel portalu Polando.de, “niemieccy konsumenci bardzo sobie cenią polską innowacyjność, podejście do realizacji projektów (...) i elastyczność polskich przedsiębiorców”.

Co jeśli Twoja domena .de jest zajęta?

Być może zainteresuje cię domena .at , narodowa domena Austrii. Zarejestrujesz ją za 59,00 zł netto za rok, a cena przedłużenia, podobnie jak w przypadku domeny .de, 59,00 zł netto.

Narzędzie do generowania raportu dostępności wybranych domen Wszystkie domeny

Zaufali nam

Maciej Dutko

Być "Numerem 1" to niekoniecznie "mieć najwięcej klientów". Moim Numerem 1 jak do tej pory są Domeny.tv, które dystansują większych rywali troską o mniejszych klientów:)

Dlaczego warto zarejestrować domenę w Domeny.tv

Największy w Polsce wybór domen z całego świata – w jednym miejscu

Wygodne metody płatności: przelew, PayU, karta płatnicza

Wystawiamy faktury pro forma i VAT

uproszczony proces zamawiania i natychmiastowy dostęp do domeny

Przypominamy o przedłużeniu domeny , aby nikt nie przejął Twojej domeny

Przedłużenie wszystkich domen nawet na rok z góry - na jednej fakturze

Stabilny rejestrator z długą historią na rynku. Brak ukrytych kosztów!

Liczne usługi dodatkowe: ID protect, serwer przekierowań, parking domen

Szukasz innej domeny?

To proste, sprawdź ją w wyszukiwarce domen, bądź zobacz listę wszystkich domen zagranicznych, jakie możesz zarejestrować.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×