Zacznij swój biznes w Polsce
.pl

Domeny .pl - Polska

Domeny .pl to najczęściej rejestrowane domeny w Polsce i najlepiej rozpoznawane przez użytkowników internetu. Domeny .pl zarządzane są przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową ib (w skrócie: NASK).

Rejestracja domen .pl odbywa się w czasie rzeczywistym, pod warunkiem wcześniejszego uregulowania płatności. W momencie wysłania zamówienia na rejestrację domeny .pl, dana nazwa domeny jest bezpłatnie rezerwowana na okres 14 dni.

Istnieje również możliwość rejestracji domen w rozszerzeniach funkcjonalnych i regionalnych, szczegóły na stronie poświęconej domenom .pl.

Regulacje w zakresie nazw domen .pl

MSERWIS (operator serwisu Domeny.tv) jest Partnerem NASK w zakresie funkcjonalności związanych z nazwami domen .pl. Korzystanie z tych usług wiąże się z akceptacją regulaminu NASK rejestracji i utrzymywania nazw domen .pl

Zlecenie usługi rejestracji domeny / utrzymania domeny / opcji na nazwę domeny / testu nazwy domeny jest równoznaczne z udzieleniem MSERWIS, z którym NASK zawarła Porozumienie w sprawie współpracy dotyczącej nazw domen internetowych, zgody na dokonywanie wobec NASK wszelkich czynności, a w tym czynności prawnych, dotyczących Rejestracji / Utrzymywania danej Nazwy domen / Opcji na daną Nazwę domeny / Testu danej nazwy domeny a w tym danych dotyczących Oferenta / Abonenta / Uzyskującego Opcję / Zamawiającego Test a w szczególności: Rejestrację Nazwy domeny, zmianę Abonenta Nazwy domeny, usunięcie Nazwy domeny / Opcji / Testu, zmianę danych dotyczących urządzeń wykorzystywanych dla Nazwy domeny oraz świadczenie przez NASK przetwarzania i zarządzania danymi Abonenta / Oferenta / Uzyskującego Opcję / Zamawiającego Test służącymi do korzystania z Utrzymywania danej Nazwy domeny / Opcji na daną Nazwę domeny / Testu powyższej Nazwy domeny na rzecz Partnera.

Dlaczego warto zarejestrować domenę w Domeny.tv

Największy w Polsce wybór domen z całego świata – w jednym miejscu

Wygodne metody płatności: przelew, PayU, karta płatnicza

Wystawiamy faktury pro forma i VAT

uproszczony proces zamawiania i natychmiastowy dostęp do domeny

Przypominamy o przedłużeniu domeny , aby nikt nie przejął Twojej domeny

Przedłużenie wszystkich domen nawet na rok z góry - na jednej fakturze

Stabilny rejestrator z długą historią na rynku. Brak ukrytych kosztów!

Liczne usługi dodatkowe: ID protect, serwer przekierowań, parking domen

Zaufali nam

Paweł Pesz Kierownik działu IT InsERT S.A.

Domeny.tv wybraliśmy ze względu na obsługę DNSSEC oraz wsparcie dla szerokiego wachlarza domen międzynarodowych. Dzięki temu mogliśmy zebrać całe nasze portfolio u jednego rejestratora. Ich panel administracyjny jest wygodny, opcje przedłużania elastyczne, a usługi dodatkowe adekwatne.

Dodatkowe informacje o domenie:

.pl - domena narodowa: Polska

Dostępna końcówka domeny: .pl
Organizacja: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa
Adres internetowy: http://www.dns.pl/
Publiczny serwer WHOIS: whois.dns.pl

Cena rocznej rejestracji domeny: 9,90 zł netto.
Cena rocznego przedłużenia ważności domeny: 69,00 zł netto.

Narzędzie do generowania raportu dostępności wybranych domen

Powrót do spisu wszystkich typów domen

Szukasz innej domeny?

To proste, sprawdź ją w wyszukiwarce domen, bądź zobacz listę wszystkich domen zagranicznych, jakie możesz zarejestrować.