Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH

Menu:

1147 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata

Wygodna administracja domenami

Nasz panel administracyjny jest konsekwentnie rozwijany od wielu lat, na podstawie uwag, i rozmów prowadzonych z naszymi klientami. Oferuje szerokie możliwości zarządzania zakupionymi domenami i usługami dodatkowymi. W panelu w prosty sposób możesz zarządzać większą ilością domen oraz dokonywać podstawowych operacji, takich jak rejestracja nowych domen, przedłużanie ich ważności czy też zmiana delegacji. Wszystko to przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa, zarówno domen, jak i prawidłowości wszelkich zlecanych operacji.

Wybrane funkcje panelu administracyjnego

Panel administracyjny domeny


Funkcjonalności panelu administracyjnego:

Rejestracja domen w czasie rzeczywistym

Rejestracja domen w czasie rzeczywistym

Szybkie i wygodne przedłużanie ważności domen

Przedłużanie ważności domen

Serwer przekierowań

Nasz najbardziej popularny produkt dodatkowy - bezpłatny serwer przekierowań dla domeny - pozwala na pełną dowolność konfiguracji domeny z wykorzystaniem naszych serwerów DNS.

Przekierowanie domen

Dla domeny głównej i subdomen są dostępne następujące opcje:

Wersja mobilna panelu

Jeśli zaś posiadasz iPhone'a albo smartfona z Androidem zainstaluj naszą aplikację mobilną. Możesz ją pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play lub App Store.

Aplikacja mobilna
Aplikacja mobilna
Aplikacja mobilna

Nasz system jest wynikiem wieloletniej pracy ludzi, którzy korzystają z niego na co dzień do zarządzania własnymi domenami. Jesteśmy otwarci również na Twoje sugestie. Powiedz nam, co Ci się podoba i jakich nowych funkcji potrzebujesz. To właśnie dla Ciebie kształtujemy naszą ofertę i chcemy aby była ona ciągle lepsza. Być może zastanawiasz się, od czego zacząć. Podpowiemy Ci - sprawdź naszą wyszukiwarkę domen.Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×