Domeny z całego świata w jednym miejscu

Menu:

933 Dostępnych
rozszerzeń domen
z całego świata

Najwygodniejsza administracja domenami w Polsce

Nasz panel administracyjny jest konsekwentnie rozwijany od wielu lat, na podstawie wielu uwag, rozmów i dyskusji prowadzonych z naszymi klientami. Oferuje ogromne możliwości zarządzania zakupionymi domenami i usługami dodatkowymi, wygodne narzędzia do administracji większą ilością domen oraz prostotę wykonywania podstawowych operacji takich jak rejestracja nowych domen, przedłużanie ich ważności czy też zmiana delegacji. Wszystko to przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa zarówno domen jak i prawidłowości wszelkich zlecanych operacji.

Wybrane funkcje panelu administracyjnego

Panel administracyjny domeny


Panel administracyjny oferuje Tobie m.in. następujące możliwości:

Powiedz sam, czy nie jest to jeden z najpotężniejszych systemów zarządzania domenami na rynku?


Rejestracja domen w czasie rzeczywistym

Rejestracja domen w czasie rzeczywistym

Szybkie i wygodne przedłużanie ważności domen

Przedłużanie ważności domen

Serwer przekierowań

Nasz najbardziej popularny produkt dodatkowy - serwer przekierowań dla domeny - pozwala na pełną dowolność konfiguracji domeny z wykorzystaniem naszych serwerów DNS. Od sierpnia 2010, dostęp do niniejszego panelu jest przydzielany bezpłatnie dla każdej domeny, którą utrzymujesz u nas!

 SubbomenaAdres docelowyTyp przekierowaniaPriorytet MX
1)
2)
3)
4)
5)

Dla domeny głównej i subdomen są dostępne następujące opcje:

Wersja mobilna panelu

Korzystasz z Internetu mobilnego w telefonie komórkowym lub tablecie? Teraz możesz mieć łatwą kontrolę nad wszystkimi swoimi domenami. Panel mobilny jest dostosowany do małych wyświetlaczy a jednocześnie pozwala na wykonanie pełnej gamy operacji na domenach.

panel mobilny domen   panel mobilny domen

Jeśli zaś posiadasz iPhone'a albo smartfona z Androidem zainstaluj naszą aplikację mobilną. Możesz ją pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play lub App Store.

Aplikacja mobilna
Aplikacja mobilna
Aplikacja mobilna

Spróbuj znaleźć inny tak potężny system!

Nasz system jest wynikiem kilkuletniej pracy ludzi, którzy korzystają z niego na co dzień do zarządzania własnymi domenami. Jesteśmy otwarci również na Twoje sugestie. Powiedz nam, co Ci się podoba i jakich nowych funkcji potrzebujesz. To właśnie dla Ciebie kształtujemy naszą ofertę i chcemy aby była ona ciągle lepsza. Być może zastanawiasz się, od czego zacząć. Podpowiemy Ci - sprawdź naszą wyszukiwarkę domen.Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×