Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
1096 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata
Banner mobileBanner pc

Jak uzyskać kod authinfo
z cyber_Folks?

Domain transfer

Jeżeli chcesz rozpocząć transfer domeny z cyber_Folks do Domeny.tv, musisz uzyskać kod autoryzacyjny authinfo. Uzyskiwanie wniosku jest utajnione i należy:

  1. Skontaktować się na adres e-mail: finanse@cyberfolks.pl z autoryzowanego adresu mailowego przypisanego do Twojego konta klienta w systemie cyber_Folks. Opcjonalnie możesz użyć innego adresu e-mail, uprzednio dodając go w panelu klienta: panel.cyberfolks.pl -> dane -> do powiadomień -> dodaj dane. W treści wiadomości podaj nazwę domeny, dla której chcesz uzyskać kod authinfo.
  2. Serwis udostępnia kod do 7 dni roboczych (aktualną informację znajdziesz w regulaminie serwisu) od daty otrzymania poprawnie wypełnionego wniosku autoryzacyjnego, spełniającego wszystkie wymogi formalne określone przez Zasady (forma pisemna lub wysłanie wniosku z autoryzowanego adresu poczty elektronicznej). Jeżeli Zasady przewidują dłuższy termin na udostępnienie kodu authinfo, Dostawca poinformuje o tym Klienta po otrzymaniu wniosku autoryzacyjnego.
  3. Wypełnij wniosek podając dane abonenta domeny (osoby fizycznej lub firmy). Informacje o abonencie domeny znajdziesz po zalogowaniu się do panelu klienta cyber_Folks.
  4. Podpisz wniosek. Jeżeli domena zarejestrowana jest na firmę, powinien zostać podpisany przez reprezentanta firmy wraz z podbitciem pieczątką firmową (opcjonalnie możesz załączyć skan dokumentu potwierdzającego prowadzenie działalności, np. wyciąg z CEIDG/KRS).
  5. Wyślij wniosek do serwisu cyber_Folks.
  6. Po otrzymaniu i zweryfikowaniu dokumentów serwis cyber_Folks wyśle kod authinfo na adres e-mail abonenta domeny.
  7. Gdy uzyskasz kod authinfo, zaloguj się do panelu Domeny.tv i zleć transfer domeny. Równie dobrze możesz przesłać go do naszego Biura Obsługi Klienta i zlecić to naszym pracownikom.
  8. Jeśli posiadasz hosting w innym serwisie, pamiętaj o zmianie delegacji domeny na serwery DNS danego serwisu. Jeżeli korzystasz z naszego hostingu, instrukcję zmiany delegacji znajdziesz w poradniku Domeny.tv.

Powrót do uzyskiwania kodów authinfo od pozostałych rejestratorów
Powrót do wyboru tematów pomocy

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×