Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
1096 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata
Banner mobileBanner pc

Jak uzyskać kod authinfo
z dhosting.pl?

Domain transfer

Jeżeli chcesz rozpocząć transfer domeny z dhosting.pl do Domeny.tv, musisz uzyskać kod autoryzacyjny authinfo. W tym celu:

  1. Pobierz wniosek authinfo ze strony dhosting.
  2. Wypełnij wniosek podając dane abonenta domeny (osoby fizycznej lub firmy). Jeżeli planujesz przetransferować kilka domen, możesz je wskazać na jednym wniosku.
  3. Podpisz wniosek. Jeżeli domena zarejestrowana jest na firmę, wniosek powinien zostać podpisany przez reprezentanta firmy wraz z podbiciem pieczątką firmową. Ponadto do wniosku załącz skan dokumentu potwierdzającego prowadzenie działalności, np. wyciąg z CEIDG/KRS.
  4. Podpisz wniosek podpisem cyfrowym lub wykonaj przelew bankowy na kwotę 0,1 PLN na indywidualny numer rachunku, który jest przypisany do Twojego konta w dPanelu. Zatytułuj przelew jako “authinfo_twoja nazwa domeny”. Przelew musi zostać wykonany z konta bankowego posiadającego identyczne dane teleadresowe abonenta domeny, jakie widnieją w panelu administracyjnym dhosting. Po weryfikacji pieniądze zostaną zwrócone na saldo na poczet przyszłych usług.
  5. Zeskanuj wniosek i wyślij go na adres: bok@dhosting.pl lub prześlij go jako załącznik do zgłoszenia w Helpdesk24 w dPanelu. Do wniosku możesz dołączyć potwierdzenie wykonania przelewu i kopie dodatkowych dokumentów.
  6. Po otrzymaniu i zweryfikowaniu dokumentów serwis dhosting wyśle kod authinfo na adres e-mail abonenta domeny.
  7. Gdy uzyskasz kod authinfo, zaloguj się do panelu Domeny.tv i zleć transfer domeny. Możesz go również przesłać do naszego Biura Obsługi Klienta i zlecić to naszym pracownikom.
  8. Jeśli posiadasz hosting w innym serwisie, pamiętaj o zmianie delegacji domeny na serwery DNS danego serwisu. Jeżeli korzystasz z naszego hostingu, instrukcję zmiany delegacji znajdziesz w poradniku Domeny.tv.

Powrót do uzyskiwania kodów authinfo od pozostałych rejestratorów
Powrót do wyboru tematów pomocy

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×