Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
1096 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata
Banner mobileBanner pc

Jak uzyskać kod authinfo
z Domeny.pl?

Domain transfer

Jeżeli chcesz rozpocząć transfer domeny z Domeny.pl do Domeny.tv musisz uzyskać kod autoryzacyjny authinfo. W tym celu:

  1. Przejdź na stronę Domeny.pl i zaloguj się do panelu administracyjnego.
  2. Skorzystaj z formularza kontaktowego i wybierz odpowiednią kategorię wiadomości np. "Domeny" -> "Działanie usług". Jako temat wpisz: "Uzyskiwania kodu authinfo". W treści wiadomości napisz dla jakiej domeny chcesz uzyskać wniosek.
  3. Wydrukuj i uzupełnij otrzymany wniosek podając dane abonenta domeny (osoby fizycznej lub firmy). Informacje o abonencie domeny znajdziesz po zalogowaniu się do panelu klienta w zakładce "Twój profil".
  4. Podpisz wniosek. Jeżeli domena zarejestrowana jest na firmę, wniosek powinien zostać podpisany przez reprezentanta firmy wraz z podbiciem pieczątką firmową (opcjonalnie możesz załączyć skan dokumentu potwierdzającego prowadzenie działalności, np. wyciąg z CEIDG/KRS).
  5. Zrób zdjęcie wniosku lub zeskanuj go.
  6. Wyślij wniosek przy pomocy formularza kontaktowego.
  7. Po otrzymaniu i zweryfikowaniu dokumentów serwis Domeny.pl wyśle kod authinfo na adres e-mail abonenta domeny. Kod wydawany jest do 7 dni roboczych.
  8. Może zdarzyć się tak, że domena była zakupiona w cenie promocyjnej i nie została nigdy przedłużona. W takim wypadku przed wykonaniem transferu musisz wyrównać różnicę między ceną standardową a promocyjną. Warto wtedy rozważyć przedłużenie domeny o kolejny rok, a następnie zlecić jej transfer. W Domeny.tv ważność domeny po jej przetransferowaniu zostaje zachowana.
  9. Gdy uzyskasz kod authinfo, zaloguj się do panelu Domeny.tv i zleć transfer domeny. Możesz go również przesłać do naszego Biura Obsługi Klienta i zlecić to naszym pracownikom.
  10. Jeśli posiadasz hosting w innym serwisie, pamiętaj o zmianie delegacji domeny na serwery DNS danego serwisu. Jeżeli korzystasz z naszego hostingu, instrukcję zmiany delegacji znajdziesz w poradniku Domeny.tv.

Powrót do uzyskiwania kodów authinfo od pozostałych rejestratorów
Powrót do wyboru tematów pomocy

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×