Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
1096 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata
Banner mobileBanner pc

Jak uzyskać kod authinfo
z home.pl?

Domain transfer

Jeżeli chcesz rozpocząć transfer domeny z home.pl do Domeny.tv, musisz uzyskać kod autoryzacyjny authinfo. W tym celu:

  1. Pobierz wniosek authinfo ze strony home.pl.
  2. Wypełnij wniosek podając dane abonenta domeny (osoby fizycznej lub firmy). Informacje o abonencie domeny znajdziesz po zalogowaniu się do panelu klienta home.pl. Po zalogowaniu do panelu przejdź do zakładki "konto", a następnie "profil klienta". Znajdziesz tam aktualne dane o abonencie domeny. Jeśli chcesz przetransferować kilka domen, możesz je wskazać na jednym wniosku.
  3. Podpisz wniosek. Jeżeli domena zarejestrowana jest na firmę, powinien być podpisany przez reprezentanta firmy wraz z pieczątką firmową (opcjonalnie możesz załączyć skan dokumentu potwierdzającego prowadzenie działalności, np. wyciąg z CEIDG/KRS).
  4. Zrób zdjęcie wniosku lub zeskanuj go.
  5. Wyślij wniosek przy pomocy dedykowanego formularza kontaktowego znajdującego się na stronie home.pl.
  6. Po otrzymaniu i zweryfikowaniu dokumentów, home.pl wyśle kod authinfo na adres e-mail abonenta domeny. Jest to adres, który został przypisany do domeny. Możesz go sprawdzić logując się do panelu klienta, w zakładce "użytkownicy".
  7. Gdy uzyskasz kod authinfo, zaloguj się do panelu Domeny.tv i zleć transfer domeny. Możesz go również przesłać do naszego Biura Obsługi Klienta i zlecić transfer naszym pracownikom.
  8. Jeśli posiadasz hosting w innym serwisie, pamiętaj o zmianie delegacji domeny na serwery DNS danego serwisu. Jeżeli korzystasz z naszego hostingu, instrukcję zmiany delegacji znajdziesz w poradniku Domeny.tv.

Powrót do uzyskiwania kodów authinfo od pozostałych rejestratorów
Powrót do wyboru tematów pomocy

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×