Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
1096 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata
Banner mobileBanner pc

Jak uzyskać kod authinfo
z LH.pl?

Domain transfer

Jeżeli chcesz rozpocząć transfer domeny z LH.pl do Domeny.tv, musisz uzyskać kod autoryzacyjny authinfo. W tym celu:

 1. Pobierz wniosek authinfo ze strony LH.pl.
 2. Wypełnij wniosek podając dane abonenta domeny (osoby fizycznej lub firmy, na którą zarejestrowana jest Twoja domena).
 3. Podpisz wniosek. Jeżeli domena zarejestrowana jest na firmę, wniosek powinien zostać podpisany przez reprezentanta firmy wraz z podbiciem pieczątką firmową.
 4. Zeskanuj wniosek i wyślij go na adres: info@lh.pl wraz z kopią odpowiednich dokumentów, które potwierdzają tożsamość abonenta domeny lub możliwość reprezentacji danego podmiotu.
  • W przypadku osoby prywatnej będzie to skan dowodu osobistego z widocznymi danymi w postaci: imienia, nazwiska i daty ważności dokumentu. Pozostałe informacje należy zakryć.
  • W przypadku osoby reprezentującej dany podmiot może to być wpis do ewidencji działalności gospodarczej, KRS lub umowa spółki.
 5. Wyślij wniosek na adres e-mail info@lh.pl.
 6. Przed wydaniem kodu serwis LH skontaktuje się telefonicznie z właścicielem konta w panelu klienta, w którym znajduje się domena. W związku z tym sprawdź, czy w Twoim koncie w zakładce abonent figuruje aktualny numer telefonu.
 7. Po otrzymaniu i zweryfikowaniu dokumentów LH wyśle kod authinfo na adres e-mail abonenta domeny.
 8. Procedura wydawania kodu authinfo może wynieść do 7 dni roboczych.
 9. Gdy uzyskasz kod authinfo, zaloguj się do panelu Domeny.tv i zleć transfer domeny. Możesz go również przesłać do naszego Biura Obsługi Klienta i zlecić to naszym pracownikom.
 10. Jeśli posiadasz hosting w innym serwisie, pamiętaj o zmianie delegacji domeny na serwery DNS danego serwisu. Jeżeli korzystasz z naszego hostingu, instrukcję zmiany delegacji znajdziesz w poradniku Domeny.tv.

Powrót do uzyskiwania kodów authinfo od pozostałych rejestratorów
Powrót do wyboru tematów pomocy

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×