Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH
Menu:
1096 Dostępnych rozszerzeń
domen z całego świata
Banner mobileBanner pc

Jak uzyskać kod authinfo
z nazwa.pl (NetArt)?

Domain transfer

Jeżeli chcesz rozpocząć transfer domeny z nazwa.pl do Domeny.tv, musisz uzyskać kod autoryzacyjny authinfo. W tym celu:

 1. Zaloguj się do panelu administracyjnego w nazwa.pl.
 2. Przejdź do zakładki "Twoje usługi", a następnie do zakładki "domeny".
 3. Wybierz domenę, którą chcesz przetransferować.
 4. W sekcji "DANE ABONENTA", kliknij w przycisk "WNIOSEK O WYDANIE KODU AUTHINFO".
 5. Zaznacz domeny, dla których chcesz wygenerować wniosek, wybierz preferowaną formę wysyłki kodu authinfo i kliknij w przycisk "WYGENERUJ WNIOSEK O WYDANIE KODU AUTHINFO".
 6. Pobierz,a następnie wydrukuj wniosek o wydanie kodu authinfo.
 7. Uzupełnij wniosek zgodnie z wymaganiami, i czytelnie podpisz go imieniem i nazwiskiem abonenta domeny, a w przypadku firmy dodatkowo opieczętuj. Jeżeli wniosek podpisywany jest przez pełnomocnika, to należy dołączyć do niego pisemne pełnomocnictwo udzielone przez Abonenta wraz z kopią dokumentu tożsamości pełnomocnika.
 8. Zrób zdjęcie wniosku lub zeskanuj go i wyślij go na adres mailowy: kontakt@nazwa.pl. E-maila możesz zatytułować np. jako: "Wniosek o wydanie kodu authinfo".
 9. Po otrzymaniu i zweryfikowaniu dokumentów nazwa.pl wyśle kod authinfo na adres e-mail abonenta domeny. Jest to adres, który został przypisany do domeny.
 10. Gdy uzyskasz kod authinfo, zaloguj się do panelu Domeny.tv i zleć transfer domeny. Możesz go również przesłać do naszego Biura Obsługi Klienta i zlecić to naszym pracownikom.
 11. Jeśli posiadasz hosting w innym serwisie, pamiętaj o zmianie delegacji domeny na serwery DNS danego serwisu. Jeżeli korzystasz z naszego hostingu, instrukcję zmiany delegacji znajdziesz w poradniku Domeny.tv.

Powrót do uzyskiwania kodów authinfo od pozostałych rejestratorów
Powrót do wyboru tematów pomocy

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×