Domeny z całego świata w jednym miejscu
ENGLISH

Frontend Developer

Czujesz się dobrze w technologiach frontend? Chcesz współtworzyć ciekawe aplikacje internetowe i być odpowiedzialny za to, jak one wyglądają i jak korzystają z nich tysiące użytkowników? Zapraszamy do współpracy z nami!

Zakres zadań:

  • praca z HTML i CSS,
  • praca z językiem JavaScript,
  • wykonywanie zleceń w naszych serwisach Domeny.tv, MSERWIS, Certyfikaty24 i innych,
  • wykonywanie zleceń dla naszych klientów zewnętrznych (sklepy internetowe, serwisy video, strony Wordpress),
  • tworzenie i rozwój aplikacji opartych o Angular,
  • wdrażanie wytycznych UX,
  • współpraca z działem obsługi klienta i marketingu, celem realizacji zadań.

Wymagamy:

  • dobrej znajomości HTML oraz CSS,
  • dobrej znajomości języka JavaScript,
  • dobrej znajomości frameworków JavaScript (preferowany Angular),
  • dobrego zmysłu estetyki,
  • znajomości zasad UX,
  • chęci rozwoju i kreatywności,
  • portfolio zrealizowanych projektów bądź fragmentów kodu do wglądu na potrzeby rekrutacji,
  • samodzielności przy realizacji zadań.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za wdrażanie nowych szablonów graficznych, zmiany i optymalizacje w istniejących, integrację projektów oraz kodu zgodnie z wytycznymi modelu MVC. Idealnie, jeśli znasz dobrze Javascript, HTML, CSS, jQuery, Bootstrap, Angular, AngularJS, SASS/LESS. Poruszasz się swobodnie w anglojęzycznej dokumentacji technicznej. Posiadasz doświadczenie w przenoszeniu projektu graficznego (Photoshop, XD, Figma) do HTML/CSS/JavaScript. Znasz zasady tworzenia dobrego, zoptymalizowanego kodu. Przede wszystkim jednak chcesz się dużo uczyć i za każdym razem tworzyć jeszcze lepszy kod :)

Chcemy zobaczyć Twoje portfolio, zawierające próbki kodu. Wymagamy dobrego zmysłu estetyki. Będziesz odpowiedzialny za warstwę wizualną, niezbędne jest więc to, aby rezultat Twojej pracy nie tylko wyglądał dobrze, ale również był zgodny z bieżącymi standardami tworzenia aplikacji internetowych, również w zakresie użyteczności.

Miejsce pracy - biuro MSERWIS Miejsce pracy - biuro MSERWIS Miejsce pracy - biuro MSERWIS

Oferujemy Ci pracę stacjonarną w naszym nowym biurze przy ulicy Stacyjnej 1 we Wrocławiu (biurowiec SQ Business Center) lub współpracę częściowo zdalną. Preferujemy osoby gotowe do podjęcia pracy w pełnym wymiarze 40 godzin tygodniowo, jednak będziemy elastyczni jeśli jeszcze studiujesz i ustalimy wówczas indywidualne warunki współpracy.

Na ogólnej stronie z ofertami pracy znajdziesz wiele ciekawych informacji o naszej firmie i procesie rekrutacji.

Twoja przeglądarka jest przestarzała! / Your browser is out of date!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. / Update your browser to view this website correctly. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz